"Jestem z Polski" ponownie w TVN Style. Kiedy można obejrzeć nowe odcinki?

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
TVN Style
Jestem z Polski

Program "Jestem z Polski" wraca do TVN Style. Zobaczymy w nim, jak wygląda życie codzienne naszych rodaczek mieszkających za granicą. Kobiety opowiedziały, jak zmieniły swoje życie po wyjeździe z kraju. Kim są bohaterki kolejnego sezonu?

"Jestem z Polski" - nowy sezon

W 10. sezonie programu "Jestem z Polski" zobaczymy Annę, która od 10 lat mieszka w Zurychu. Pracuje na politechnice, gdzie prowadzi badania nad połączeniami nerwowymi w mózgu. Opowie o tym, czy Szwajcaria jest dobrym miejscem, jeśli chodzi o wychowanie, rozwój i edukację dzieci.

"Inspirujące kobiety"

Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga LegoszDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Kolejna z bohaterek to Julia, która jest fotografką i graficzką komputerową. 5 lat temu przeprowadziła się do Rejkiaviku. Nie mieszka jednak sama, przestrzeń dzieli z innymi emigrantami z całego świata. Pokaże widzom stolicę Islandii swoimi oczami.

Izabela przeniesie widzów do przepięknego francuskiego Kingersheim w Alzacji. Paulina zabierze nas do Szwecji, gdzie pokaże swoją codzienność w międzynarodowym Sztokholmie oraz jak można aktywnie spędzać czas na wodzie w mieście. Architektka Marta osiedliła się w Budapeszcie. Zdradzi, jak wygląda praca z Węgrami.

"Jestem z Polski" - kiedy emisja?

W pierwszym odcinku fotografka i graficzka komputerowa Julia pokaże, jak żyje się w Reykjaviku. Przeprowadziła się tam mając 25 lat, chciała spróbować życia w innym miejscu. Wraz z Julią wybierzemy się do gorących źródeł i zobaczymy, jak można odetchnąć po pracy. 

Bohaterka zdradzi widzom, czym różni się praca w jej zawodzie w Islandii od tej w Polsce. Stolica tego kraju to podobno najlepsze miejsce dla fotografów. Dlaczego? Dowiemy się już w piątek 2 września o 22:25 w TVN Style.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: TVN Style

Źródło zdjęcia głównego: TVN Style

Pozostałe wiadomości