Gwiazdy

Mąż Karoliny Pisarek o jej chorobie. Jak czuje się modelka? "Walczymy każdego dnia"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Roger Salla i Karolina Pisarek

Karolina Pisarek trafiła do szpitala z uciążliwym bólem głowy. Modelka przeszła tomografię komputerową głowy i jest pod opieką specjalistów. Jak się czuje? Roger Salla poinformował o stanie zdrowia żony na swoim InstaStory.

Problemy ze zdrowiem Karoliny Pisarek

W środowy poranek Karolina Pisarek poinformowała fanów o pogorszeniu się jej stanu zdrowia. Gwiazda od kilku dni cierpiała na uciążliwy ból głowy, który skutecznie utrudniał codzienne funkcjonowanie. Modelka postanowiła skonsultować dolegliwości ze specjalistą i udała się do szpitala.

Zdrowie

Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?
Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Jej menadżerka Małgorzata Leitner przekazała wówczas, że Karolina przeszła tomografię komputerową głowy i oczekuje na diagnozę lekarzy. - Pojawiło się podejrzenie guza, jesteśmy wszyscy w szoku i czekamy na dalsze badania - wyznała w rozmowie z portalem Co Za Tydzień.

Mąż Karoliny Pisarek o jej stanie zdrowia

Fani bardzo niepokoją się o zdrowie modelki. Nowe informacje na temat jej samopoczucia przekazał Roger Salla. Na swoim Instagramie wyjaśnił, jak przebiega dalsze leczenie. - Byliśmy na tomografii głowy, jak i wczoraj na rezonansie kręgosłupa i szyi - tłumaczył mąż Karoliny Pisarek.

Dodał również, że ból głowy nie pozwala jej do tej pory samodzielnie chodzić. Zapewnił, że wszyscy robią co w ich mocy, by pomóc gwieździe. - Walczymy każdego dnia, różnymi metodami, żeby było lepiej, ale na razie bez poprawy - podsumował.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości