Newsy

Anna Tatarska dołącza do Dzień Dobry TVN. Poprowadzi wywiady z gwiazdami filmu

Newsy

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
materiały prasowe TVN
Anna Tatarska

Anna Tatarska od września zasila redakcję filmową programu Dzień Dobry TVN. Jest dziennikarką filmową i kulturalną z wieloletnim doświadczeniem. Będzie odpowiadać za wywiady z gwiazdami.

Anna Tatarska w Dzień Dobry TVN

Anna Tatarska jest dziennikarką filmową oraz kulturalną. Ma ponad dziesięcioletnie doświadczenia. W „Dzień Dobry TVN" będzie odpowiadać za wywiady z gwiazdami. Wcześniej współpracowała z naszą redakcją przy weekendowych wydaniach, teraz dołączy do zespołu na stałe.

"Inspirujące kobiety"

Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga LegoszDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Jest absolwentką Filmoznawstwa, Wiedzy o Kulturze, New York Film Academy i Polskiej Szkoły Reportażu. Przeprowadzała wywiady z takimi gwiazdami jak: Meryl Streep, Martin Scorsese, Brad Pitt, Janusz Gajos, Agnieszka Holland czy Massimo Bottura. Jej publikacje ukazują się w różnych mediach: Vogue, Pani, Zwierciadło, Gazeta Wyborcza, Onet, Interia.

Anna Tatarska - życie zawodowe

Anna Tatarska jest współautorką podcastu "Z przyjemnością. O (pop)kulturze" Vogue Polska, współtworzy audycję "Filmozgrani" w radiu ChilliZet i podcast serialowy Estrady Poznańskiej "Nie spać słuchać".

Współpracuje z festiwalami i wydarzeniami kulturalnymi (m.in. OFF Camera, WATCH Docs, WFF, Kino Dzieci, Krakowski Festiwal Filmowy) jako prowadząca panele, Q&A i jurorka. Publikuje za granicą, m.in. na stronach Variety.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Daria Pacańska

Źródło: materiały prasowe TVN

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe TVN

Pozostałe wiadomości