Gwiazdy

Dominika Gwit bawiła się na weselu brata. Aktorka podkreśliła ciążowy brzuszek

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Dominika Gwit

Dominika Gwit w najnowszym poście na Instagramie opublikowała zdjęcie w eleganckiej stylizacji. Tym razem aktorka bawiła się na poprawinach wesela brata. Fani od razu zwrócili uwagę na jej ciążowe krągłości. 

Dominika Gwit na weselu brata

Dominika Gwit to jedna z najbardziej znanych aktorek w Polsce. Gwiazda jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją prawie 170 tysięcy osób. To właśnie tam zdecydowała się ogłosić, że wraz z mężem Wojciechem Dunaszewskim spodziewają się dziecka.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Od tego czasu Dominika Gwit chętnie pokazuje fanom, w jaki przygotowuje się do roli mamy. W najnowszym poście aktorka pochwaliła się zdjęciem z poprawin wesela swojego brata. Uwagę przykuła jej stylizacja, która podkreśla ciążowe kształty. Gwiazda zdecydowała się na różową sukienkę z dekoltem w kształcie litery V.

Ciążowe kształty Dominiki Gwit

Aktorka podkreśliła także, że mimo ciąży, udało jej się z rozwagą poszaleć na parkiecie.

- My trochę w ten weekend z dzidzią tańcujemy. Delikatnie, ale zawsze! Trzeba tupnąć nóżką, jak brat się żeni, co nie ? - napisała pod zdjęciem. Fotografia Dominiki wzbudziła ogromne zainteresowanie fanów.

Post doczekał się praktycznie samych pozytywnych komentarzy, a większość z nich dotyczy jej weselnej kreacji. - "Jak pięknie Ci w tej sukience Domi", "Tańcuj, ile nogi wytrzymają", "Zachwycasz", "Promieniejesz, ślicznotko" - czytamy pod fotką.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości