Newsy

Weszła do domu byłego męża i znalazła zwłoki swoich dzieci. "Nie mogę w to uwierzyć"

Newsy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Daily Mail
Policjant, radiowóz, matka z trojgiem dzieci

Kobieta chciała odebrać dzieci z domu byłego męża. Zgodnie z postanowieniem sądu 5-letni Bryant, 3-letnia Cassidy i 2-letni Gideon spędzali z ojcem weekend. Matka weszła do mieszkania i dokonała przerażającego odkrycia. Znalazła ciała własnych pociech. Maluchy zginęły w wyniku utopienia.

Chicago. Ojciec zabił troje własnych dzieci

Mieszkanka przedmieść Chicago Debra Karels jakiś czas temu rozstała się ze swoim mężem - 35-letniem Jasonem E. Karelsem, ponieważ mężczyzna stosował wobec niej przemoc. Para wychowywała wspólnie troje dzieci, ale decyzją sądu maluchy pozostały pod stałą opieką matki. Ojciec mógł sprawować nad nimi pieczę jedynie w weekendy.

Jak podaje Daily Mail, właśnie podczas jednego z nich doszło do ogromnej tragedii. Kobieta podjechała pod dom byłego partnera, by odebrać od niego pociechy. Gdy weszła do środka, zobaczyła ciała maluchów. Sekcja zwłok wykazała, że 5-letni Bryant, 3-letnia Cassidy i 2-letni Gideon zginęli na skutek utopienia, którego miał dokonać ich ojciec.

Co wpływa na rozwój dziecka?

Jak wspomagać rozwój ruchowy malucha?
Jak wspomagać rozwój ruchowy malucha? Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Za nieobecnym w domu mężczyzną ruszył policyjny pościg. Sprawca został schwytany po 17 minutach wyłącznie dlatego, że spowodował groźny wypadek, a samochód, którym kierował, spadł z mostu. Mężczyzna potrzebował interwencji strażaków, którzy próbowali wydostać go z pojazdu.

Jason E. Karels trafił do szpitala, a przy okazji niemal od razu przyznał się do zamordowania dzieci. Nie podał przyczyny popełnienia zbrodni. Z doniesień Daily Mail wynika, że cierpiał na zaburzenia psychiczne, jednak nie chciał podjąć leczenia.

Stany Zjednoczone. Matka znalazła ciała swoich dzieci w domu byłego męża

Debra Karels nie była świadoma, że jej dzieciom grozi jakiekolwiek niebezpieczeństwo. Kobieta nie spodziewała się, że były mąż może zrobić im krzywdę.

- Po prostu nie mogę w to uwierzyć. Nigdy nie pomyślisz, że coś takiego może się przytrafić właśnie tobie. Nigdy nie sądziłam, że może to zrobić swoim dzieciom, ale teraz wiem, że jeśli ma się jakiekolwiek wątpliwości, nie wolno ich ignorować i należy trzymać się swoich zasad - mówiła przerażona.

Jak podaje Daily Mail po dokonaniu potrójnego morderstwa sprawca próbował popełnić samobójstwo, o czym świadczą znalezione w jego domu ślady krwi po samookaleczaniu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Daily Mail

Źródło zdjęcia głównego: AlessandroPhoto/Getty Images, Twitter

Pozostałe wiadomości