Jaki jest horoskop dzienny na środę, 22 czerwca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Na niebie brak większych układów planetarnych, ale lato dopiero się rozkręca. Dzisiaj dużo zależy od szybkości naszego działania, refleksu i odwagi do podejmowania błyskawicznych decyzji.

    Sezon na polskie truskawki właśnie się zaczyna. Pyszne, pachnące, czerwone owoce, które pojawiają się w sklepach i na straganach, są nieodłącznym symbolem zbliżającego się lata. Na targach i rynkach można już kupować polskie owoce, a tych importowanych jest coraz mniej. Sprawdź, aktualną cenę truskawek.

    Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 21 czerwca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce rozpoczyna dzień w znaku Bliźniąt, ale o godzinie 11:13 przejdzie do znaku Raka i tym samym rozpocznie się astronomiczne lato. To właśnie dzisiaj będziemy mieli do czynienia z najdłuższym dniem i najkrótszą nocą w roku.

    Skończyły się egzaminy maturalne i ósmoklasistów, niedługo ostatni dzwonek i koniec lekcji dla wszystkich uczniów w Polsce. Kiedy jest koniec roku szkolnego i zaczynają się wakacje 2022? Ile zostało uczniom do wakacji i jak długo potrwają?

    W poniedziałek 20 czerwca w Warszawie wystąpi zespół Guns N' Roses. Koncert odbędzie się na Stadionie Narodowym. W związku z tym, że w mieście pojawi się legenda rocka, spodziewać się można objazdów i zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Sprawdź, które ulice będą wyłączone z ruchu i jak będzie działać komunikacja miejska.

    Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Ryb. Dzisiaj będziemy przeżywać ostatni dzień tegorocznej, astronomicznej wiosny. Już jutro Słońce opuści znak Bliźniąt, aby przejść do znaku Raka i rozpocznie się lato. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 19 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku?