17-letnia mieszkanka stanu Kerala w Indiach ukrywała przed najbliższymi, że spodziewa się dziecka. Kiedy rozpoczął się poród, dziewczyna zamknęła się w swoim pokoju, mówiąc rodzicom, że ma lekcje online. Nastolatka urodziła dziecko z pomocą filmu na YouTubie.

  W niedzielę, 31 października 2021 r. zmarł Andrzej Zaorski. Informację o śmierci uznanego aktora, satyryka i twórcy telewizyjnego potwierdził jego brat, Janusz. - Andrzeju, jak bardzo, bardzo będzie Cię nam brakowało. A mieliśmy się spotkać na Powązkach - napisał na Facebooku Artur Barciś, aktor.

  Zaduszki to święto obchodzone przez katolików 2 listopada, w dniu następującym po Wszystkich Świętych. W Dzień Zaduszny wiele osób odwiedza jeszcze groby swoich bliskich. Kiedy wypada w 2021 roku? Czy w tym dniu czynne są sklepy i czy trzeba iść do pracy?

  Zorza polarna jest zjawiskiem świetlnym, możliwym do zaobserwowania w pobliżu biegunów magnetycznych Ziemi. W szczególnych przypadkach zdarza się jednak, że pojawia się też w innych miejscach. Taka sytuacja będzie mieć miejsce w nocy z 30/31 października. Gdzie w Polsce możemy obserwować zorzę polarną?

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 30 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc zaczyna dzień w znaku Lwa. Srebrny Glob o 20:09 przemieści się do znaku Panny. Mars przejdzie ze znaku Wagi do znaku Skorpiona, w którym będzie mocniejszy, zatem możemy spodziewać się wydarzeń o gwałtownym charakterze.

  Pandemia koronawirusa nie ustępuje, a obowiązujące obostrzenia związane z COVID-19 wciąż się zmieniają. Opublikowano aktualizację rozporządzenia dotyczącą ograniczeń i zakazów. Modyfikacje dotyczą m.in. maseczek w szkołach. W jakich sytuacjach uczniowie są zobowiązani do ich noszenia?

  Synoptycy na sobotę, 30 października, zapowiadają bardzo dobrą pogodę. W większości regionów ma być słonecznie, jedynie w Polsce północno-zachodniej możliwe umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach od 14 stopni C w Suwałkach i Szczecinie do nawet 19 stopni C w Rzeszowie.

  Cristiano Ronaldo odniósł wielki sukces zawodowy i miłosny. Jest ojcem czwórki dzieci i za pośrednictwem mediów poinformował, że jego rodzina jeszcze się powiększy. Fanów piłkarza wprawiła w osłupienie wiadomość, że sportowiec, spodziewa się bliźniąt. Z całego świata napływają tysiące gratulacji. 

  Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 29 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Nasz naturalny satelita dąży do nowiu, a jego tarcza się zmniejsza. Będziemy wydatkować energię i niestety czuć się bardziej niż zwykle zmęczeni. Po godzinie 12:24 Srebrny Glob utworzy kwadraturę z planetą niespodzianek, czyli Uranem.