Najlepszy i najczęściej wybierany program śniadaniowy w Polsce? Oczywiście „Dzień Dobry TVN”! W październiku był liderem oglądalności wśród programów porannych zarówno w grupie ogólnej, jak i komercyjnej. Rośnie również grupa odbiorców strony internetowej i mediów społecznościowych.

  Aplikacja TikTok jest niezwykle popularna wśród młodych ludzi. W związku z sytuacją pandemiczną, gdzie wiele osób zamkniętych było w domach z rodzinami zaczęły pojawiać się filmiki instruujące, jak bez słów pokazać, że potrzebuje się pomocy. To jeden z tych trików prawdopodobnie ocalił życie 16-latki z Karoliny Północnej. 

  Podczas koncertu Travisa Scotta na festiwalu Astroworld w wyniku wybuchu paniki zmarło osiem osób. Amerykański raper odniósł do tragedii. - Jestem zaangażowany we współpracę, aby wspierać rodziny, które są w potrzebie - zapewnił muzyk.

  Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 7 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Dzień nie przyniesie Nam większych układów planetarnych, więc możemy liczyć na rozluźnienie, spędzenie czasu w gronie najbliższych, zbieranie sił do kolejnego tygodnia, a nawet trochę lenistwa. Jeśli postawimy na aktywność fizyczną, to raczej po południu i w ograniczonym zakresie.  

  Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 6 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc również rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona, po godzinie 1:52 Srebrny Glob przejdzie do znaku Strzelca. Na niebie chwila oddechu i spokojniejszy klimat.

  Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia rozpoczną się lada chwila. W wielu sklepach już zaczynają się pojawiać pierwsze ozdoby, choinki czy promocje mikołajkowe. Niestety musimy przygotować się na to, że nie każdy dostanie swój wymarzony prezent. Braki w magazynach i rosnące ceny to zmora wielu dostawców i przedsiębiorców. 

  Po wczorajszych alertach związanych z silnymi podmuchami wiatru, sobota będzie zdecydowanie spokojniejsza. Nie możemy jednak liczyć na słoneczny dzień, nad większością kraju będą wisieć deszczowe chmury, a w górach nadal będzie porywisty wiatr.