Zwiedzanie zapomnianych i opuszczonych miejsc, domów, twierdz i zamków to pasja, która nazywa się urbex. Osoby, które zrzeszają się w grupach, odtwarzają historię tych przestrzeni i ludzi, którzy w nich przebywali.

    Osoby, które w ostatni czasie wymagały specjalistycznego leczenia i przebywały w szpitalu mogą się spodziewać telefonu od Narodowego Funduszu Zdrowia. Ankieterzy będą pytać m.in. o opinie na temat wyżywienia, czystości i komunikacji z personelem.

    W środę, 27 października 2021 r. możemy spodziewać się przelotnych opadów, które jednak nie wykluczają możliwości jesiennego spaceru. Temperatura wyniesie do 16 st. C. Sprawdź szczegóły prognozy pogody na środę.

    Jaka będzie pogoda w poniedziałek, 25 października 2021 r.? Synoptycy zapowiadają pogodną aurę. W całej Polsce słonecznie i bez opadów deszczu. Na termometrach od 10 stopni C na Mazurach do 14 stopni C na Dolnym Śląsku.

    Słońce przebywa w znaku Skorpiona, księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt. Na niebie brak większych układów pomiędzy ciałami niebieskimi, dlatego ostatni dzień tygodnia da Nam chwilę oddechu i pomoże zaplanować działania na nadchodzący tydzień. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 24 października 2021 r. dla wszystkich znaków?

    "Kobiety, które nie odczuwają pragnienia seksu w sposób nieprzewidziany, często mają wrażenie, że coś jest z nimi nie tak. Podejrzewają u siebie niskie libido. Przez partnerów są określane jako chłodne i bez inicjatywy". Co to jest pożądanie responsywne i dlaczego warto być go świadomym? Czy można nad nim pracować? O tym rozmawiamy z trenerką relacji, Julittą Dębską.