Przedstawiamy nominowanych do Pozytywki Dzień Dobry TVN za czerwiec 2022 r. Poniżej mogą Państwo oddać głos na osobę, która powinna otrzymać to wyróżnienie.
Pozytywki Dzień Dobry TVN czerwiec 2022 - nominacje
Katarzyna Cieciura - dyrektorka Szkoły Podstawowej wraz z uczniami i ich rodzicami tworzy biżuterię, która później sprzedawana jest na szkolnych jarmarkach, kiermaszach i aukcjach internetowych. Za zdobyte w ten sposób pieniądze udało się już spełnić wiele uczniowskich marzeń.
Marcin Trzepizur - ma ponad czterdzieści lat, ale energii tyle co dwudziestolatek. Pięć lat temu zaczął uprawiać kalistenikę. Teraz postanowił pobić światowy rekord Guinnesa w jednym z najtrudniejszych ćwiczeń tej dyscypliny, czyli ludzkiej fladze. Robi to dla swojego niskorosłego synka.
Przemysław Kondratowicz - cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Największym problemem jest niewyraźna mowa i brak możliwości poruszania rękoma. Jednak stale podejmuje nowe wyzwania. Zdobył tytuł magistra i napisał książkę. Tworzył ją przy pomocy nosa. Zajęło mu to pięć lat.
Licealiści z Białegostoku - stworzyli rękawicę, która tłumaczy język migowy. Zależy im na usprawnieniu komunikacji pomiędzy osobami używającym języka migowego i tymi, które się nim nie posługują. Chociaż projekt odniósł wielki sukces, to najbardziej cieszy ich, że robią coś dobrego.
Monika Dąbrowska-Jarosz, Kamil Strzelecki, Wiktoria Kowalska i Anna Olejnik - mają doświadczenie sceniczne, przeszli medyczne przeszkolenie i są medycznymi klaunami. Walczą o to, by taki klaun był integralną częścią zespołu medycznego w szpitalach pediatrycznych.
Pozytywki Dzień Dobry TVN czerwiec 2022 - głosowanie zakończone
Oglądaj Dzień Dobry TVN, aby dowiedzieć się, kto został wyróżniony.
Zobacz także:
- Bank Pszczeli wspomaga zniszczone pasieki. Jego twórcy otrzymali majową Pozytywkę Dzień Dobry TVN
- Piotr Jacoń laureatem listopadowej Pozytywki Dzień Dobry TVN. "Bycie rodzicem transpłciowej Wiktorii jest coming outem rodzinnym"
- Babcia Janinka uszyła poduszkę na WOŚP. "Czuję się dobrze, więc trzeba to jakoś wykorzystać"
- 30 lat doświadczenia
- Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
- Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
- Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań
Autor: Luiza Bebłot
Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News