Pozytywki DDTVN

  Pozytywki DDTVN

  Przedstawiamy nominowanych do Pozytywki Dzień Dobry TVN za maj 2022 r. Poniżej mogą Państwo oddać głos na osobę, która powinna otrzymać to wyróżnienie.

  Laureatem kwietniowej Pozytywki Dzień Dobry TVN został Hubert Lang, który tworzy filmy metodą poklatkową. Nagrodę otrzymał w towarzystwie taty Krzysztofa Langa, nauczycielek Joanny Szroeder i Zofii Warężak oraz uczniów. Jak zareagował 10-latek?

  Przedstawiamy nominowanych do Pozytywki Dzień Dobry TVN za kwiecień 2022. Oddaj głos na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Przedstawiamy bohaterów naszych materiałów nominowanych do Pozytywki Dzień Dobry TVN za marzec 2022. Oddaj głos na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Przedstawiamy nominowanych do Pozytywki Dzień Dobry TVN za luty 2022. Oddaj głos na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Hamida Alsayed i Assef Salloom dziewięć lat temu znaleźli schronienie w Polsce, uciekając przed konfliktem zbrojnym w Syrii. W Lublinie, który stał się ich nowym domem, postanowili otworzyć Centrum Języka i Kultury Arabskiej. Działając ponad stereotypami udowadniają, że ich dziedzictwo to taniec, muzyka, śpiew.

  Oddaj głos na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Pozytywkę za grudzień otrzymał Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim. To właśnie tam stworzono okno życia dla zwierząt, którymi opiekują się urzędnicy.

  Kto zasługuje na wyróżnienie?

  Weź udział w glosowaniu.

  Laureatką listopadowej Pozytywki została Nina Yedigaryan. Zwyciężczyni wyróżnienia Dzień Dobry TVN pomaga uchodźcom na granicy. Robi to, ponieważ kiedyś sama była jedną z nich. O swojej działalności opowiedziała w naszym studiu.

  Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za październik 2021. Głosuj na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Profesor Łukasz Krakowczyk nazywany jest chirurgiem "cudotwórcą". Ratuje kończyny dzieciom i dorosłym w bardzo krytycznych sytuacjach. Daje im szansę na powrót do sprawności. Lekarz został laureatem czerwcowej Pozytywki Dzień Dobry TVN.

  Rafał Szela stanął w obliczu prawdziwej tragedii. W ciągu kilku godzin jego licząca ponad 2,5 mln owadów pasieka przestała istnieć. Wszystko za sprawą ropy, którą wandale wykorzystali do zatrucia pszczół. Choć wydarzenie było tragiczne w skutkach, stało się zalążkiem wspaniałej idei.

  Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za maj 2021. Głosuj na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Emilia Wiśniewska została laureatką kwietniowej Pozytywki. Dziewczynka zachwyciła widzów i internautów swoją akcją na rzecz ratowania koni. Jej postawa jest nie tylko wzorem do naśladowania, ale też dowodem na to, że warto walczyć o własne przekonania i spełniać swoje marzenia.

  Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za kwiecień 2021. Głosuj na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Pani Teresa i jej syn Zbigniew stracili w pożarze dobytek swojego życia. Sylwestrowa noc 2020 okazała się dla nich koszmarem. Kiedy nie wiedzieli, co mają dalej robić, sąsiedzi i strażacy stanęli na wysokości zadania i odbudowali ich dom w rekordowym tempie. Zajęło im to zaledwie 62 dni.

  Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za marzec 2021. Głosowanie na osobę, która według naszych widzów zasługuje na wyróżnienie, jest już zakończone.

  Susanna Izzetdinova to silna i inspirująca kobieta, która wraz z czwórką dzieci uciekła z Krymu, gdy ten został zaanektowany przez Rosję. Dziś, pomimo trudów pandemii, prowadzi w Gdańsku piekarnię, gdzie pracę znajdują Polacy i uchodźcy. Poznajcie historię tej niezwykłej kobiety, która za swoją postawę otrzymała od nas lutową Pozytywkę.

  Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za luty 2021. Głosuj na osobę, która według ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Tylko w Polsce - każdego roku - na przeszczep szpiku czeka 800 osób. Jedną z osób, która zdecydowała się zostać dawcą szpiku i uratować komuś życie jest pani Edyta Wilk. Za swoją postawę kobieta została wyróżniona "Pozytywką Dzień Dobry TVN". Jak to się stało, że pani Edyta oddała swój szpik i kim jest genetyczny bliźniak?

  Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za styczeń 2021. Głosuj na osobę, która według ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Widzowie Dzień Dobry TVN doskonale znają panią Janinę Szelewską z Milikowic, którą w ubiegłym roku wyróżnili Pozytywką Dzień Dobry TVN. Statuetka jest wręczaną tym, którzy swoją dobrą energią i sercem dzielą się z innymi. 97-latka nie spoczęła na laurach, a zabrała się do pracy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wystawiła bowiem na aukcję uszyte przez siebie kapcie i fartuszek.

  Pozytywki Dzień Dobry TVN to wyróżnienie dla tych, którzy swoim sercem dzielą się z innymi, wspierając, pomagając i wywołując uśmiech na twarzy. Laureatem grudniowej Pozytywki został Janusz Bukowski, który nazywany jest "biegowym Jurkiem Owsiakiem" lub po prostu - "biegającym aniołem".

  Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za grudzień 2020. Głosuj na osobę, która według ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  "Pozytywki Dzień Dobry TVN" to wyróżnienie dla tych, którzy swoją energią, pasją, optymizmem i sercem dzielą się z innymi, wspierając, pomagając i wywołując uśmiech na twarzy. Laureatem listopadowej Pozytywki została Kinga Mokosa-Paszkiet, która wyremontowała mieszkanie 67-letniej pani Krystynie.

  Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za listopad 2020. Głosuj na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Bruno Mrówczyński choruje na mukowiscydozę, lecz nie traci radości życia i ciekawości świata. Chłopiec stworzył kanał popularyzujący naukę dla dzieci – Pracownia Bronka, którą widzowie mieli okazję już poznać. To właśnie w jego ręce powędrowała "Pozytywka Dzień Dobry TVN".

  Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za październik 2020. Głosuj na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.