Pozytywki Dzień Dobry TVN za listopad 2023. Kto ma szansę na wyróżnienie? Weź udział w głosowaniu

Pozytywka Dzień Dobry TVN
Pozytywki Dzień Dobry TVN za listopad 2023
Pozytywki Dzień Dobry TVN za listopad 2023
Widzowie wybrali lutową Pozytywkę DDTVN
Widzowie wybrali lutową Pozytywkę DDTVN
Marcową pozytywkę otrzymuje pan Henryk
Marcową pozytywkę otrzymuje pan Henryk
Przyznajemy wrześniową pozytywkę Dzień Dobry TVN
Przyznajemy wrześniową pozytywkę Dzień Dobry TVN
Nina Yedigaryan, laureatka pozytywki
Nina Yedigaryan, laureatka pozytywki
Mamy zwycięzcę grudniowej pozytywki
Mamy zwycięzcę grudniowej pozytywki
Piotr Jacoń z Pozytywką Dzień Dobry TVN
Piotr Jacoń z Pozytywką Dzień Dobry TVN
 Zdobywcy Pozytywki Stycznia
Zdobywcy Pozytywki Stycznia
Zwycięzcy pozytywki!
Zwycięzcy pozytywki!
 Pozytywka dla Hamidy Alsayed i Assefa Salloom
Pozytywka dla Hamidy Alsayed i Assefa Salloom
Przedstawiamy nominowanych do Pozytywki Dzień Dobry TVN za listopad 2023. Oddaj głos na osobę, która według ciebie zasługuje na to wyjątkowe wyróżnienie. Zobacz, kto ma szansę na statuetkę i weź udział w głosowaniu.

Pozytywki Dzień Dobry TVN - nominacje listopad 2023

Nominowani do Pozytywki Dzień Dobry TVN za listopad 2023:

Ks. Rafał Główczyński - zaraża pozytywną energią i przedstawia tematy dotyczące wiary w zupełnie nowym świetle. Pracuje z młodzieżą i ma swój sposób, żeby do nich dotrzeć - poprzez taniec i muzykę. Salwatorianin swoim kanałem na TikToku podbił serca internautów. Jak przyznaje, najbardziej cieszy go hejt, bo oznacza, że ktoś poświęcił czas na obejrzenie jego nagrania. Kiedyś chciał grać na gitarze w zespole rockowym. Wiele osób nie wierzy, że jest księdzem. 

Personel szpitala w Chełmnie - Poród to dla wielu kobiet jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Część przyszłych mam chce, aby w tej wyjątkowej chwili był przy nich ktoś bliski. Taką możliwość daje rodzącym szpital w Chełmnie. Dzięki nowym regulacjom na Oddziale Ginekologiczno-Położniczo-Noworodkowym powstały dwie sale rodzinne - tatuś może zostać z dzieckiem i partnerką po porodzie za darmo. To nie jest nowość w szpitalach prywatnych czy państwowych, ale najczęściej trzeba za to płacić. Oprócz tego, w tym szpitalu przyszli ojcowie będą mogli być obecni przy cesarce, o ile nie ma medycznych przeciwwskazań. 

Patryk Galewski -  ma za sobą trudne dzieciństwo. W młodości nie stronił od używek i miał problemy z prawem. Wszystko zmieniło się w 2011 roku, kiedy poznał ks. Jana Kaczkowskiego. Mężczyzna otwarcie mówi, że gdyby nie duchowny, nigdy nie wyszedłby na prostą. Teraz w ramach projektu PAKA organizuje zajęcia z wychowankami zakładów poprawczych, młodzieżowych ośrodków wychowawczych oraz szkół.

Aneta Szymczykowska - wraz z ludźmi dobrej woli dba o to, by dzikie zwierzęta w spokoju mogły dochodzić do siebie. Miejscowość Żaba ma dzięki niej swój azyl dla zwierząt, gdzie pomoc znaleźć mogą najbardziej potrzebujący pacjenci. Sołtyska wszystkim zarządza sama, pomagają jej jedynie wolontariusze.

Piotr Licznerski - miłośnik kaktusów, który w wieku 75 lat zrobił doktorat z tej dziedziny. Dla pana Piotra kaktusy są jak dzieci. Niemal 60 lat życia poświęcił, by je hodować, pielęgnować i tworzyć nowe odmiany. Pierwszy raz zainteresował się tymi roślinami w szkole średniej, teraz posiada ponad milion okazów, a swoim hobby zaraził także rodzinę.

Wybierz laureata Pozytywki za listopad 2023 - głosowanie

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań
podziel się:

Pozostałe wiadomości