głosowanie

  Przedstawiamy nominowanych do Pozytywki Dzień Dobry TVN za czerwiec 2022 r. Poniżej mogą Państwo oddać głos na osobę, która powinna otrzymać to wyróżnienie.

  Zobacz, kto otrzymał najwięcej głosów.

  Oddaj głos na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Kto zasługuje na wyróżnienie?

  Weź udział w glosowaniu.

  Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za kwiecień 2021. Głosuj na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za marzec 2021. Głosowanie na osobę, która według naszych widzów zasługuje na wyróżnienie, jest już zakończone.

  Za nami 24. gala rozdania Telekamer, która w tym roku odbyła się w Teatrze Polskim. Na wydarzeniu zjawiło się wiele znanych i lubianych gwiazd, które korzystając z możliwości wyjścia z domu w dobie koronawirusa pokusiły się o spektakularne stylizacje. Kto z nich wyglądał najlepiej?

  Pełna lista kandydatów, którzy zostali nominowani w plebiscycie Telekamery 2021, jest już w sieci. Wśród osób, które mają szansę na prestiżową nagrodę, znalazły się nasze gwiazdy. Kto jeszcze zawalczy o statuetkę?

  Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za grudzień 2020. Głosuj na osobę, która według ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za listopad 2020. Głosuj na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Już dziś Ameryka podejmie decyzję, kto zasiądzie w Białym Domu na kolejne cztery lata. O reelekcję ubiega się urzędujący prezydent Donald Trump oraz Joe Biden, kandydat demokratów. Ten temat rozgrzewa media do czerwoności. O tym, jak są zorganizowane wybory relacjonował Jan Pachlowski. Kto ma największe szanse na prezydenturę? O to zapytaliśmy naszego eksperta, czyli Bartka Węglarczyka.

  Andrzej Duda zdobył 51,21 proc., a Rafał Trzaskowski 48,79 proc. Tak wynika z informacji o cząstkowych, nieoficjalnych wynikach głosowania, które w poniedziałek rano podała Państwowa Komisja Wyborcza.

  Andrzej Duda uzyskał 43,5 proc. głosów, a Rafał Trzaskowski - 30,46 proc. Do urn poszło 64,51 proc. uprawnionych. Takie oficjalne wyniki niedzielnego głosowania podała Państwowa Komisja Wyborcza, na podstawie danych z 100 proc. obwodów.

  Wybory prezydenckie 2020 w Polsce odbędą się w niedzielę 28 czerwca. Lokale wyborcze czynne będą od godz. 7:00 do 21:00. Jak należy prawidłowo oddać głos? Jak wygląda karta do głosowania? Poznaj niezbędne informacje, jak głosować w wyborach prezydenckich 2020.

  W tę niedzielę będziemy mogli zdecydować, kto pokieruje naszymi samorządami. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy ekspertkę od prawa wyborczego Annę Godzwon, aby powiedziała, jak oddać głos, aby był ważny. Ile kart do głosowania dostaniemy? Jaki znak najlepiej postawić w kratce? Co zrobić, kiedy postawiliśmy go nie tam gdzie chcieliśmy?

  Marcin Prokop ujawnił dziś w Dzień Dobry TVN mroczną tajemnicę redakcji. Filip Chajzer i Bartek Jędrzejak są razem... nominowani do Telekamery w plebiscycie Tele Tygodnia 2018! :-) Bartek Jędrzejak jest najprawdopodobniej najlepszym prezenterem pogody w Polsce, a Filip Chajzer jest najbardziej szalonym reporterem. Głosowanie potrawa do 25 stycznia. Glosujemy i trzymamy za Was kciuki! :-)

  Teraz będziemy się chwalić. Nasi redakcyjni koledzy - Filip Chajzer i Bartek Jędrzejak - są nominowani w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2018. Filip Chajzer w kategorii: Nadzieja telewizji, a Bartek Jędrzejak w kategorii: Prezenter Pogody. Jakie to uczucie być nadzieją telewizji? Co sprawia, że ciągle im się chce i za co lubią swoją pracę? Skąd w Filipie Chajzerze tyle energii? Kim chciał być mały Filip? Dlaczego Bartek Jędrzejak cieszy się, że nie dostał się do szkoły aktorskiej? O czym marzy Chajzer, a o czym Jędrzejak? Czy zagłosowali już na siebie? :-)

  Nasz prezenter Bartek Jędrzejak został nominowany w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2018 w kategorii: Prezenter pogody, a dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer w kategorii: Nadzieja telewizji. Głosujmy na nich! Głosowanie potrwa do 25 stycznia 2018 roku i odbywać się będzie za pomocą SMS-ów. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer odbędzie się 12 lutego 2018.

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer został nominowany w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2018 w kategorii: Nadzieja telewizji. Głosowanie, za pomocą SMS-ów, potrwa do 25 stycznia 2018 roku. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer odbędzie się 12 lutego 2018. My już zagłosowaliśmy, a Wy? :-)

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer został nominowany w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2018 w kategorii: Nadzieja telewizji. Głosowanie potrwa do 25 stycznia 2018 roku i odbywać się będzie za pomocą SMS-ów. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer odbędzie się 12 lutego 2018. Gratulujemy Filipowi nominacji i trzymamy kciuki!!! :-)

  Nasz prezenter Bartek Jędrzejak został nominowany w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2018 w kategorii: Prezenter pogody. Głosowanie potrwa do 25 stycznia 2018 roku i odbywać się będzie za pomocą SMS-ów. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer odbędzie się 12 lutego 2018. Gratulujemy Bartkowi nominacji i trzymamy kciuki!!! :-)

  Dziś ekspertami "Loży modowej" byli Ewa Minge i Tomasz Ossoliński. Tak ocenili stylizacje, w których pojawili się : Margaret - "ona śpiewa więc nie musi wyglądać", Magdalena Boczarska - "wie po co jest stylista, nie daje się przebierać", Katarzyna Grochola - "o gustach się nie dyskutuje", Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke - "Więcej takich par na polskich salonach", Magda Steczkowska - "Pół, na pół" i Monika Lewczuk - "Nie jest źle. To jest młoda dziewczyna, której wiele można". Jak Wy oceniacie te stylizacje? Zapraszamy do głosowania w naszej aplikacji!

  Ludzie w wieku 18-25 lat głosowali na partie PiS, Kukiz15 i Korwin. Czy młodzież czerpie wiedzę o polityce z internetu? Zapytaliśmy o to twórców internetowych: Kubę Jankowskiego, Macieja Dąbrowskiego, Rafała Żabińskiego i Jakobe Mansztajna. Obok nich na kanapach Dzień Dobry TVN zasiadł coach Miłosz Brzeziński. Jak oni interpretują tegoroczny wybór młodzieży?

  Filip Chajzer ruszył na wybory, żeby sprawdzić, co Polaków w naszym kraju denerwuje, co cieszy i ... na kogo głosowali. Okazuje się, że na niektórych listach pojawili się kandydaci, o których nie mieliśmy pojęcia np. Wisława Szymborska, która: "Co prawda młodzieży nie pomoże (ta poradzi sobie sama!), ale już starsi ludzie będą mieli na pewno lepiej, na przykład, babcia!

  Mister Polski Rafał Maślak przygotowuje się w Seulu do wyborów Mistera International. Jak się okazuje, użytkownicy internetu mogą wybrać Mistera International Internautów. Jak można głosować na Rafała? Na którym miejscu jest obecnie Rafał? Powiedziała nam o tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ten niebieskooki przystojniak z Zielonej Góry to " NASZ pogodynek!" - Bartek Jędrzejak! "Chciałem zostać Tonym Halikiem" - mówi ze śmiechem o dawnych dziecięcych marzeniach. Dziś często podróżuje po Polsce, by swoimi prognozami budzić widzów ‪Dzień Dobry TVN. Chcesz zagłosować na Bartka Jędrzejaka? Wyślij SMS o treści TK.G2 na numer 7265. Koszt SMS-a: 2,46 zł (z VAT)