Pozytywki

  Pozytywki

  Przedstawiamy nominowanych do Pozytywki Dzień Dobry TVN za maj 2022 r. Poniżej mogą Państwo oddać głos na osobę, która powinna otrzymać to wyróżnienie.

  Laureatem kwietniowej Pozytywki Dzień Dobry TVN został Hubert Lang, który tworzy filmy metodą poklatkową. Nagrodę otrzymał w towarzystwie taty Krzysztofa Langa, nauczycielek Joanny Szroeder i Zofii Warężak oraz uczniów. Jak zareagował 10-latek?

  Henryk Krupa to 92-letni mieszkaniec Poznania. Widzowie Dzień Dobry TVN docenili energię niezwykłego seniora. Przypominamy więc jego historię.

  Przedstawiamy bohaterów naszych materiałów nominowanych do Pozytywki Dzień Dobry TVN za marzec 2022. Oddaj głos na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Przedstawiamy nominowanych do Pozytywki Dzień Dobry TVN za luty 2022. Oddaj głos na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Pozytywkę za grudzień otrzymał Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim. To właśnie tam stworzono okno życia dla zwierząt, którymi opiekują się urzędnicy.

  Kto zasługuje na wyróżnienie?

  Weź udział w glosowaniu.

  Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za październik 2021. Głosuj na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Karolina Skuła jest położną, wykonującą swój zawód z zaangażowaniem i pasją, które odmieniły życie przyszłych i świeżo upieczonych mam na terenie niemal całych Bieszczad. Za jej oddanie, widzowie Dzień Dobry TVN postanowili wyróżnić ją wrześniową Pozytywką.

  Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za maj 2021. Głosuj na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Emilia Wiśniewska została laureatką kwietniowej Pozytywki. Dziewczynka zachwyciła widzów i internautów swoją akcją na rzecz ratowania koni. Jej postawa jest nie tylko wzorem do naśladowania, ale też dowodem na to, że warto walczyć o własne przekonania i spełniać swoje marzenia.

  Susanna Izzetdinova to silna i inspirująca kobieta, która wraz z czwórką dzieci uciekła z Krymu, gdy ten został zaanektowany przez Rosję. Dziś, pomimo trudów pandemii, prowadzi w Gdańsku piekarnię, gdzie pracę znajdują Polacy i uchodźcy. Poznajcie historię tej niezwykłej kobiety, która za swoją postawę otrzymała od nas lutową Pozytywkę.

  Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za styczeń 2021. Głosuj na osobę, która według ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Pozytywki Dzień Dobry TVN to wyróżnienie dla tych, którzy swoim sercem dzielą się z innymi, wspierając, pomagając i wywołując uśmiech na twarzy. Laureatem grudniowej Pozytywki został Janusz Bukowski, który nazywany jest "biegowym Jurkiem Owsiakiem" lub po prostu - "biegającym aniołem".

  Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za grudzień 2020. Głosuj na osobę, która według ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  "Pozytywki Dzień Dobry TVN" to wyróżnienie dla tych, którzy swoją energią, pasją, optymizmem i sercem dzielą się z innymi, wspierając, pomagając i wywołując uśmiech na twarzy. Laureatem listopadowej Pozytywki została Kinga Mokosa-Paszkiet, która wyremontowała mieszkanie 67-letniej pani Krystynie.

  Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za listopad 2020. Głosuj na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za październik 2020. Głosuj na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Karol Bies został wyróżniony przez naszą redakcję za swoje dobroczynne dokonania. 12-letni chłopiec, który jakiś czas temu został laureatem Pozytywki, ponownie rusza w trasę rowerową, by pomóc choremu na SMA Maciejowi. Filip Chajzer odwiedził miejscowość Skoczków i towarzyszył młodemu bohaterowi w jego wspaniałym przedsięwzięciu.

  Nasza letnia Pozytywka powędrowała już w ręce swojego właściciela. Jest nim 12-letni Karol Bies. Chłopiec został doceniony przez widzów za okazanie pomocy 1,5-rocznej Marysi cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśniowy.

  Poznaj nominowanych do majowej "Pozytywki Dzień Dobry TVN". Głosuj na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

  Poznajcie "Złotą Ósemkę Września" czyli tych, spośród naszych gości, którzy otrzymali nominację do Pozytywki DDTVN! Już jutro - w niedzielę 14. października dowiemy się kto otrzyma nagrodę! Zapraszamy od 8.00.

  Laureatem Pozytywki Dzień Dobry TVN w grudniu 2017 została - Katarzyna Dacyszyn: "Życzę tego wszystkim, by mieli w sobie tę siłę"! Pani Katarzyna w 2016 roku padła ofiarą stalkera - została oblana kwasem - miała poparzone 80% twarzy i 20% ciała. Swoją walką o powrót do zdrowia i normalnego życia urzekła nas wszystkich. O trudnych chwilach w swoim życiu, pokonywaniu przeciwności i pomocy potrzebującym opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN wspólnie ze swoją koleżanką Gabrielą Lindner.

  "Ludzie o nieprawdopodobnie białych zębach i białych duszach" - tak o Sound'N'Grace mówi Marcin Prokop. Na scenie Dzień Dobry TVN chór zaśpiewał swoją piosenkę "100" ze specjalną dedykacją dla zdobywcy pierwszej Pozytywki Dzień Dobry TVN Aleksandra Doby.

  Skąd w podróżniku Aleksandrze Dobie, pierwszym laureacie akcji Dzień Dobry TVN "Pozytywki", tyle energii? Jakie rady i życzenia ma dla Was pozytywnie nakręcony podróżnik? Od czego zaczyna się wielka wyprawa? Zobaczcie, co powiedział nam Pan Aleksander, któremu towarzyszyła wnuczka Olga Doba.

  Poprosiliśmy Dorotę Wellman i Marcina Prokopa o to, by opowiedzieli o założeniach akcji "Pozytywki". Kto może dostać tę nagrodę? Czy Dorota Wellman chciałaby dostać taką statuetkę? Kto kogo nakręca i, dlaczego Marcin, zdaniem Doroty, nic nie rozumie? ;-)

  To historyczny moment! Pierwszą Pozytywkę - nagrodę redakcji Dzień Dobry TVN otrzymuje Aleksander Doba, człowiek z wielką pasją i dokonaniami, który jest pozytywnie nakręcony i potrafi pozytywnie nakręcać innych. We wrześniu po raz trzeci przepłynął kajakiem przez Atlantyk, udowadniając, że marzenia się spełniają. Samotna podróż Aleksandra Doby nie należała do łatwych. Udało mu się jednak pokonać trudną trasę i szczęśliwie wrócić do domu. Jest dla redakcji Dzień Dobry TVN pozytywnym bohaterem. Dlatego został pierwszym laureatem akcji "Pozytywki". W studiu Dzień Dobry TVN towarzyszyła mu wnuczka Olga. Jak Aleksander Doba zareagował na to wyróżnienie? Skąd ma tyle energii?

  Pozytywki Dzień Dobry TVN to wyróżnienie dla tych, którzy swoją energią, pasją, optymizmem i sercem dzielą się z innymi, wspierając, pomagając i wywołując uśmiech na twarzy. Już jutro niezwykła osobowość i inspirująca i pozytywna postać otrzyma od redakcji pierwszą Pozytywkę. O akcji opowiedział Dyrektor Programowy TVN Edward Miszczak oraz Marcin Prokop.

  Dzień dobry TVN wystartowało z nową, zakręconą akcją! Co miesiąc najbardziej pozytywny gość programu, niezwykła osobowość, inspirująca postać otrzyma wyjątkową statuetkę. POZYTYWKI to wyróżnienie dla tych, którzy swoją energią, pasją, optymizmem i sercem dzielą się z innymi, wspierając, pomagając, wywołując uśmiech!