Najnowsze

Lil Masti zdradza tajniki MMA. "To jest super zjawisko i przede wszystkim super wydarzenie"

Najnowsze

Autor:
Adam
Barabasz
Lil Masti – gwiazda MMA

Lil Masti to influencerka z ponad milionową publicznością. Świadomie zbudowała swoje zasięgi i przekuła je w biznesie. Ma własną markę modową, śpiewa oraz próbuje sił we freak fightngu. O swoich sukcesach w tej dyscyplinie opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

Czym jest freak fighting?

Aniela Bogusz to jest jedną z najpopularniejszych osobowości polskiego internetu. Niegdyś jako SexMasterka, a obecnie jako Lil Masti postanowiła spróbować sił w oktagonie.

- Freak fighty to są walki osób popularnych i osób znanych, bardzo często z dużymi zasięgami, czyli tak jak ja: influencerka, artystka, bo przecież śpiewam, no i walczę - wyjaśnia Lil Masti. - Freaka postrzegam jako osobę popularną, gwiazdę, celebrytę, artystę. Te osoby się wzięło, zamknęło w ringu i walczcie ze sobą. Uważam, że to jest super zjawisko i przede wszystkim super wydarzenie - zapewnia nasza rozmówczyni. Podczas walki w gdańskiej ERGO Arenie jako pierwsza w historii freak fighta pokonała zawodowego sportowca: 5-krotną mistrzynię świata w boksie Ewę Brodnicką.

- We freak fightach są osoby, które nigdy nie trenowały, zwłaszcza sportów walki - mówi Lil Masti. - Ja akurat mam doświadczenie, bo trenowałam zapasy, jak byłam młodsza. Zdobyłam wicemistrzostwo pucharu Polski. Liznęłam tego sportu, dlatego bardzo dobrze odnalazłam się w środowisku freak fightów - dodaje.

Choć sukcesy na ringu przynoszą jej satysfakcję, nie chciałaby do nich ograniczać swojej kariery. Wciąż trzonem jej działalności jest to, co dzieje się w sieci.

Fenomen Lil Masti

Lil Masti zgromadziła wokół siebie olbrzymie grono zaangażowanych fanów, które zapewniło jej status internetowej gwiazdy. Teraz chciałaby rozpocząć współpracę ze swoim narzeczonym.

- Planujemy ruszyć z filmami pokazującymi nasze życie, bo to ciekawi ludzi, jak ktoś dużo robi - zdradza z entuzjazmem. - Myślę, że trochę tych rzeczy robię. To będzie inspirujące i będzie to coś nowego - zaznacza.

Lil Masti podkreśla również, że jej internetowy sukces jest owocem wysiłku i przemyślanej strategii. - Włożyłam w to dużo pracy i przede wszystkim czasu - nie ukrywa. - Tak potężne zasięgi potrzebują przede wszystkim czasu. Są osoby, którym udaje zrobić się to bardzo szybko, u mnie było to siedem lat - podsumowuje.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości