Gwiazdy

Magda Gessler była w szoku po tym, co usłyszała od właścicielki restauracji w Żyrardowie. "To jest szaleństwo!"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
"Kuchenne rewolucje" w Barlinku

W nowym sezonie kulinarnego show "Kuchenne rewolucje" Magda Gessler po raz kolejny musi mierzyć się nie tylko z wprowadzaniem zmian w menu wybranych restauracji, ale także w życiu ich właścicieli. W niewielkim lokalu "Cafe Filiżanka" w Żyrardowie kucharka spotkała się z 46-letnią Anetą, która zgłosiła się do programu z powodu problemów, związanych z prowadzeniem restauracji. Okazało się jednak, że stanowczej interwencji wymagało także jej podejście do innych spraw.

"Kuchenne rewolucje" w Żyrardowie

Już od samego początku 23. sezonu programu "Kuchenne rewolucje" widzowie nie mogą narzekać na brak zaskakujących zwrotów akcji, które wprawiają w zaskoczenie nie tylko miłośników show, ale także jego prowadzącą. W 3. odcinku nowej serii Magda Gessler odwiedziła Żyrardów i przyjrzała się problemom, z jakimi od dłuższego czasu zmagać musiała się właścicielka restauracji "Cafe Filiżanka".

46-letnia Aneta od 12 lat całą swoją uwagę poświęcała prowadzeniu biznesu, który w pewnym momencie przestał przynosić jakiekolwiek profity. Komplikacje związane z finansami i widoczne braki w wiedzy o gotowaniu czy serwowaniu potraw to niejedyne troski, którymi bohaterka 3. odcinka "Kuchennych rewolucji" postanowiła podzielić się z Magdą Gessler. Kobieta całkowicie zrezygnowała z życia prywatnego, a jej szczere wyznanie wywołało u znanej kucharki nie lada zdziwienie.

Nad życie kocham tatusia i mamusię. Szukam mężczyzny, który będzie podobny do taty. Taki otwarty, komunikatywny, kochany i opiekuńczy 

- powiedziała 46-latka, przyznając tym samym, że z rodzicami łączy ją specyficzna relacja. Dopiero rozmowa z Magdą Gessler pozwoliła jej zrozumieć, że to w znaczący sposób przekłada się na pozostałe sfery jej życia, także zawodową.

To jest szaleństwo! Tata jest tatą, taką ma rolę. Mężczyźni są różni i mogą być fajni, kiedy różnią się od taty

- odparła zdumiona Magda Gessler, podejmując próbę wytłumaczenia właścicielce lokalu, jak istotne znaczenie ma dla każdego człowieka związek miłosny, bez którego trudno jest prawidłowo funkcjonować i budować przyszłość na solidnych fundamentach. - Uważam, że to jest czas, w którym powinnaś zacząć szukać partnera na życie, a nie tylko miejsca. To miejsce nigdy nie będzie naprawdę żyło, jeśli tobie nie będzie dobrze. Przysypujesz to trochę popiołem, udając, że jest ci fajnie. Dzielenie emocji, uczuć, spania w jednym łóżku, każdemu z nas jest potrzebne. Wyrzekłaś się wielu rzeczy jak zakonnica - wyjaśniła zatroskana kucharka.

- Trafiła w sedno. Jestem sama, sama to ciągnę, nie chcę nikogo prosić o pomoc. Nie chcę się dać przytulić i nie chcę z nikim być - przyznała 46-letnia Aneta.

Magda Gessler zdecydowała się także przeprowadzić poważną rozmowę z ojcem właścicielki lokalu. Zwróciła uwagę na to, że rodzice nie pozwolili córce się usamodzielnić, a poczucie bezpieczeństwa, które przez to otrzymała, jest jedynie iluzoryczne.

Magda Gessler zmienia restauracje i życie bohaterów programu "Kuchenne rewolucje"

Wizyta Magdy Gessler w Żyrardowie przyniosła zmiany w życiu bohaterów 3. odcinka "Kuchennych rewolucji", zaowocowała też spektakularną metamorfozą restauracji "Cafe Filiżanka". Prowadzony przez Anetę lokal zmienił nazwę na "Bigosu Czar", a jego wnętrze nabrało kolorów i egzotycznego charakteru. Zmieniło się także dotychczasowe menu. Doświadczona kucharka postawiła tym razem na pyszne wariacje na temat kapusty. Obok tradycyjnego, polskiego bigosu, wśród wyśmienitych specjałów nowego baru znalazły się także nadziewane rogale i rosolnik, czyli rosół gotowany na bazie kwasu z kiszonych ogórków lub kapusty.

Równie przełomowe zmiany dało się dostrzec w życiu prywatnym właścicielki restauracji. Po czterech tygodniach od przeprowadzenia rewolucji w lokalu, podczas kolejnego spotkania z Magdą Gessler, Aneta przyznała, że w jej życiu pojawił się pewien mężczyzna. - Być może będzie z tego coś więcej. Zobaczymy, czas pokaże - wyznała uśmiechnięta 46-latka.

Premierowe odcinki programu "Kuchenne rewolucje" emitowane są w każdy czwartek o godz. 21:30 na antenie TVN. Wyjątkowe metamorfozy restauracji i losy ich właścicieli śledzić można także za pośrednictwem platformy Player.pl, na której dostępne są także poprzednie sezony popularnego show.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Co je Magda Gessler, gdy wraca z planu "Kuchennych rewolucji"? Zawsze wybiera to samo danie

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: TVN/x-news

Pozostałe wiadomości