Adam Boguta z "Top Model" trafił do szpitala. Kilka dni pod kroplówką czekał na operację

Autor:
Justyna
Piąsta

Adam Boguta był uczestnikiem 4. edycji "Top Model". Po programie rozwijał swoją karierę w świecie modelingu, ale ostatecznie porzucił ją dla bycia DJ-em. Dzięki udziałowi w telewizyjnym show zdobył wierne grono fanów, które obserwuje go w mediach społecznościowych. Internauci ostatnio zaniepokoili się, że na kilka dni zniknął z sieci. Okazuje się, że miał wypadek.

Adam Boguta w szpitalu

Adam na co dzień jest w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Często publikuje zdjęcia na profilu i nagrywa filmy na InstaStory. Dlatego, gdy na jakiś czas zniknął z sieci, fani zastanawiali się, czy wszystko u niego w porządku. Niestety, Boguta poinformował, że miał wypadek i obecnie przebywa w szpitalu.

- Dobra mordeczki, żyję już! Miałem dziś rano operację, wkładali mi jakieś dziwne coś w nogę (chyba gwóźdź, tak podsłuchałem). Pytacie, co się stało, a nie jestem w stanie odpisać na wszystkie wiadomości, wiec tutaj napiszę. W poniedziałek wieczorem poszedłem grać z Mikołajem Kudełką i Damianem Czerwem w piłkę. Moja pierwsza piłka od 10 lat, wiec sobie kupiłem ładne koreczki, getry i w ogóle full zestaw. Gramy, gramy i nagle wbiegłem w Mikołaja i słyszę trach! Głupia sytuacja generalnie - wyznał Adam.

Boguta musiał czekać na operację

Uczestnik "Top Model" trafił do szpitala w poniedziałek, ale dopiero w czwartek trafił na stół operacyjny. Adam powoli dochodzi do siebie i niedługo wróci do domu.

- Czekałem w szpitalu na operację, leżąc pod kroplówkami, dlatego też ledwo ogarniałem, co się dzieje. Dziś już jest spoko, psychicznie czuje ulgę, bo jestem po operacji i wiem, że za maksymalnie dwa dni i będę w domku, wykąpany - dodał Boguta.

Fani wspierają go i życzą dużo zdrowia. - "Trzyma się", "Wracaj do zdrowia", "Przesyłam dużo ciepła", "Ściąganie gipsu wygląda strasznie. Zdrowia dla nogi!", "Zdrowia. Nie wbiegaj więcej w ludzi", "Dużo zdrowia i oby wszystko goiło się bezboleśnie" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Adam Boguta zamienił modeling na...

Adam Boguta zamienił modeling na...
Adam Boguta zamienił modeling na...

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości