program kulinarny

  program kulinarny

  Tworzenie świątecznego menu to dla wielu gospodyń nie lada wyzwanie. Mimo, że tradycyjne, przekazywane z pokolenia na pokolenie przepisy wciąż cieszą się powodzeniem, wielu z was szuka pomysłów na nowe, wyjątkowe potrawy. Food Network przygotowało kilka wyjątkowych programów na świąteczne popołudnia, dzięki którym można się zainspirować.

  "Włoska podróż pełna smaków" to wyjątkowa produkcja discovery+ Originals, którą pokochają wszyscy wielbiciele kuchni z tamtego rejonu świata i życia pełnego kulinarnych emocji. Giada De Laurentiis i Bobby Flay wyruszyli w miesięczną podróż po Rzymie i Toskanii przedstawiając widzom swoje ulubione restauracje, potrawy, a także odkrywając smaki, których wcześniej nie znali. Kulinarną serię możesz zobaczyć w Playerze.

  Mateusz Truszkiewicz był jednym z uczestników "MasterChef Junior". Choć nie dotarł do ścisłego finału, podbił serca jurorów i widzów. Jak zmieniło się jego życie po programie? Czy chłopcu podoba się zamieszkanie wokół jego osoby? Co robi oprócz gotowania? I czy jest dobrym uczniem?

  W pierwszą noworoczną sobotę w Dzień Dobry TVN: mnóstwo ostrych kalorii i Zsófia Mautner - gwiazda węgierskich programów kulinarnych. Następnie Polacy z serca i wyboru - Osi z Top Model ze swoim równie znanym bratem. Oprócz tego, w Waszyngtonie sprawdzamy, dokąd swojej żonie wymyka się Prezydent Obama. Bądźcie z nami od 8:30. Program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Na naszym czacie zdradziła, że najbardziej lubi jeść pomidory, polski biały ser, sardynki i sardele, w wolnym czasie odwiedzą męża w Kanadzie, zaś energię czerpie z kosmosu oraz, że planuje opublikować nowe książki z przepisami. Gościem Agnieszki Szulim i Marcina Mellera w Dzień Dobry Wakacje była Magda Gessler, kreatorka smaku, jurorka w programie "MasterChef" i prowadząca program "Kuchenne rowolucje". Gdzie można zjeść najlepsze pstrągi i dobrą golonkę?