Horoskop

Horoskop na nów Księżyca w Strzelcu. Trzy znaki ponownie zaczną podbijać świat

Horoskop

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
nów Księżyca

Sprawdź horoskop Astrolog Merkurji na nadchodzący nów Księżyca w znaku Strzelca. W nocy ze środy na czwartek (23/24 listopada) na niebie będą się uściślały mocne układy, których… nie będzie widać. Na to wydarzenie nałoży się powrót zarządzającego Strzelcem Jowisza do ruchu prostego, który będzie miał miejsce dwie minuty po północy. Takie połączenie nowiu Księżyca i zarządzającej nim planety zdarza się niezwykle rzadko.

Nów Księżyca w znaku Strzelca

Jowisz, największa planeta naszego Układu Słonecznego, cofał się na niebie od końca lipca oraz tworzył grunt pod znaczące zmiany i pozytywne reformy. Niebawem większa część znaków zodiaku poczuje nagły przypływ radości, optymizmu i satysfakcji płynącej z codziennego życia, ale… jest jeden warunek. Jowisz nagradza aktywnych i tych, którzy sami sobie pomagają. Więc trzeba przyłożyć chociażby palec, do tego, aby osiągnąć sukces.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Koniec retrogradacji będzie mieć miejsce dwie minuty po północy w czwartek 24. listopada. Zbiegnie się z nowiem Księżyca, który odbywa się w tradycyjnym królestwie Jowisza, czyli znaku Strzelca. Tym bardziej możemy się cieszyć z różnego rodzaju pozytywów i ekspansji, które będą naszym udziałem, jednak, aby to osiągnąć, trzeba pozwolić odejść przeszłości. Nie trzymajmy się kurczowo tego, co było, bo to już tylko zbędny balast. Proces zmiany świadomości na wyższą u większości osób teraz gwałtownie przyspieszy. Jowisz znajduje się w końcówce znaku Ryb, a zatem możemy poczuć duchowe przebudzenie, otworzyć się na przyjęcie szerszego punktu widzenia oraz zrozumieć, że świat jest wielowymiarowy i wielopłaszczyznowy. Konieczność udzielania pomocy humanitarnej na kilka tygodni ponownie wzrośnie.

Nów Księżyca w znaku Strzelca - kiedy wypada

Zanim uściśli się Nów Księżyca (godzina 23.58, środa 23.11), będziemy dość marudni i rozdrażnieni. Wielu przedstawicieli zodiaku boi się wykonać ten pierwszy krok w nieznane i dopadają nas różnego rodzaju wątpliwości.

Nów w Strzelcu zachęca Cię do rozwoju własnego, do pokonywania własnych granic, do pójścia na życiowy rekord. Jednak powrót mocy i energii życiowych nastąpi dopiero od czwartkowego poranka i będzie poprzedzone wszelkimi wahaniami i brakiem wiary we własne siły.

Wiele znaków zodiaku przechodzi chwilowy kryzys i zaczyna mieć wątpliwości co do swoich umiejętności (Barany, Lwy i Strzelce), ale już od czwartku znikną one jak kamfora i zaczniecie ponownie podbijać świat. Warunkiem spełniającym te sny o potędze jest to, aby odciąć się wreszcie od ciężarów z przeszłości i zrzucić kamienie młyńskie, które ciągniemy za sobą na grubych linach. Po dniu pełnym rozterek, wahań i nerwów, zaczniemy czuć, że akumulatory ładują się po brzegi, a ci, którzy się odważą, wsiadają na pokład nawet nie pociągu pospiesznego, a promu kosmicznego w prostej drodze po swe marzenia.

Nów Księżyca w znaku Strzelca w połączeniu z powrotem zarządzającego nim Jowisza do ruchu prostego, będzie jak turbodoładowanie dla odkrywców, podróżników, entuzjastów i wszelkiej maści odważnych poszukiwaczy sensu istnienia. Ciągle wahający się oraz ci, którzy wiecznie powtarzają sobie, że "następnym razem", zostaną bezpowrotnie na płycie lotniska… Prom kosmiczny nie czeka i nie zawraca, więc? Wsiadasz? Odważ się sięgnąć gwiazd.

Horoskop na nów Księżyca w Strzelcu dla wszystkich znaków zodiaku

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Zaangażujesz się z entuzjazmem w nowe projekty i działania. Już niebawem pojawią się ludzie, którzy będą współpracować z Tobą nad rzucanymi przez Ciebie pomysłami. Siły fizyczne powrócą ze zdwojoną siłą. Nie bój się spółek.

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Nigdy nie byłeś dobry w lataniu. Nie cierpisz, kiedy tracisz grunt pod nogami. Niepewne inwestycje powodują u Ciebie stany lękowe. Jeśli nie czujesz tego w stu procentach, nikt nie zmusi Cię do pójścia va banque.

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Rosną Ci u ramion skrzydła. Możesz teraz rozwinąć swoje potencjały i zaprezentować je otoczeniu. Ktoś wreszcie dojrzy Twoje predyspozycje i zaproponuje coś, co dla Ciebie jest idealnym rozwiązaniem. Masz powody do radości.

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Wszyscy biegną na hurra, a Ty ciągle niezdecydowany. No cóż… taka Twoja uroda. Może warto wykorzystać ten wpływ nowiu Księżyca w znaku Strzelca, chociaż w tym celu, aby wyrzucić z bagażnika jakieś stare, emocjonalne szpargały. Nawet jeśli nie zmieniasz trasy, łatwiej będzie Ci podążać do celu bez tych obciążników.

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Odzyskasz należną Ci pozycję i swój tron, który do tej chwili przejął jakiś uzurpator! Niech no tylko Jowisz ruszy do przodu. Pokażesz wszystkim, na co Cię stać i utrzesz nosa temu i owemu. Już w czwartek (24.11) humor będzie u Ciebie szampański.

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Nie po nosie Ci ten nów Księżyca i wszystkie związane z nim zmiany. Ten wir energii wokół Ciebie i chaos, który przyniósł, po prostu Cię drażnią. Możesz reagować złością na propozycje otoczenia. Spokojnie, w szerszej perspektywie docenisz to, co się teraz dzieje.

Waga (23 września - 22 października)

Koniec z pewnymi obciążeniami, koniec z jakimś przykrym obowiązkiem. Odzyskujesz wolność i nawet do głowy nie przyjdzie Ci tak charakterystyczne dla Ciebie wahanie się czy oglądanie za siebie. Czas na nowe. Ruszasz w drogę z pełną parą.

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Będzie impulsywnie, będzie niepokojąco, będzie trochę za szybko. Nie ma czasu na zastanowienie się ani na to, aby zaplanować sobie krok po kroku, co chcesz zrobić. Nie powstrzymasz tej fali energii, płyń razem z nią.

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Twój patron Jowisz wraca do pełni sił, a w Twoim znaku zodiaku dochodzi do wielkiego restartu za pomocą nowiu Księżyca. To naprawdę zupełnie nowy etap w twoim życiu i nowa rola, w którą wejdziesz. Odnajdziesz się wyśmienicie w tych okolicznościach, to Twoje podświetlone jupiterami 5 minut, a nawet kwadrans.

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Wybory, których dokonałeś, będą teraz wymagać działania, które wprowadzi słowo w czyn. Nie ma wyjścia, trzeba dotrzymać obietnic, chociaż nie będą one dopełniane z radosnym sercem. Zmiany też są dobre i mogą wnieść w Twoje życie urozmaicenie, przekonasz się niebawem.

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Twoje talenty i ponadprzeciętne umiejętności będą teraz na wagę złota. Ktoś się na Tobie pozna. Będziesz dumny, że nie ugiąłeś się pod presją osób, które chciały Cię zatrzymać w miejscu, które Cię ograniczało. Stres ujdzie z Ciebie jak powietrze z dziurawego balonika. W to miejsce pojawi się dobra wibracja.

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Znajdujący się w końcówce Twojego znaku Jowisz nareszcie zwalnia hamulec ręczny i wciska gaz do dechy. Wydarzenia potoczą się błyskawicznie, a Ty, szczególnie jeśli urodziłaś się w ostatnich dniach znaku, poczujesz, że jesteś w oku cyklonu albo w środku wybuchającego wulkanu. Bez obaw! To reformy, które już wkrótce Cię uszczęśliwią.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Brook Mitchell/Stringer/Getty Images

Pozostałe wiadomości