Horoskop tygodniowy na 21-27 listopada. Nasze sprawy nareszcie przyspieszą

Horoskop tygodniowy
Horoskop tygodniowy na 21-27 listopada
Źródło: Anna Efetova/Getty Images
Sprawdź horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 21-27 listopada 2022 r., który przygotowała astrolog Merkurja. W ciągu najbliższych dni energia wokół nas znacznie zmieni swoją jakość. Mamy do czynienia z dużym przeniesieniem akcentu sił planetarnych z trygonu wody, na żywioł ognia.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 21-27 listopada 2022

Nasze sprawy nareszcie przyspieszą. Nabierzemy tempa i zaczniemy działać zupełnie inaczej, żwawiej i w sposób optymistyczny. Słońce opuszcza znak Skorpiona i we wtorek (22.11) zawita do znaku Strzelca. Księżyc dąży do Nowiu, który odbędzie się w znaku Strzelca w środę (23.11) i dzięki temu rozpocznie się zupełnie świeże rozdanie. Energia w naszych ciałach przyspieszy i poczujemy przyjemną ekscytację.

Astrologia i ezoteryka

Źródło: Dzień Dobry TVN
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Horoskop na 2022 rok
Horoskop na 2022 rok
Horoskop miłosny na 2022
Horoskop miłosny na 2022
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Już w poniedziałek tydzień przywita nas soczystą koniunkcją Merkurego i Wenus wzmocnioną trygonem Słońca i Jowisza, dzięki czemu wielu samotników znajdzie nareszcie kogoś do rozmowy. W tym tygodniu mamy wielkie szanse na sukces, szczególnie jeśli nie będziemy bali się nowości oraz zdecydujemy się na definitywne zamknięcie za sobą jakiegoś etapu. Optymizmem na prawo i lewo będzie szastać również Jowisz, który nareszcie kończy swoją retrogradację! Ta największa planeta naszego Układu Słonecznego zacznie się poruszać ruchem prostym w czwartek (24.11) i uwolniona z biegu wstecznego pomoże spełniać marzenia wszystkim chętnym. Tydzień jest szczególnie korzystny dla osób urodzonych w znaku Bliźniąt, Lwa i Strzelca. Brak ciężkich aspektów między planetami. Cieniem na te wesołe układy może się kłaść jedynie kwadratura Marsa i Ceres (22.11), która ponownie wywoła jakiś konflikt lub nieporozumienia związane z transportem zboża.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Przed tobą wyśmienita okazja do psychicznej i fizycznej odnowy. Czas odwiedzić jakieś spa bądź inne miejsce odbudowania mocy. Nów Księżyca w znaku Strzelca (23.11) postawi cię do pionu i w trybie turbo załaduje ci akumulatory. To tydzień wielkich szans i prezentów od losu. Masz możliwość postawić wreszcie na siebie i się nie zawiedziesz. Skupisz się na tym, co najlepiej potrafisz i zrobisz to perfekcyjnie. Inni będą pod wrażeniem twoich poczynań. Będziesz odważny i zdecydowany zarówno w pracy jak i w partnerstwie. Ktoś może cię zaprosić na jakąś nieprzewidzianą przez ciebie randkę. Nie wahaj się, skorzystaj, znajomość będzie rokować.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Chociaż będziesz temu bardzo niechętny, powinieneś zaryzykować Byku. Wenus znajduje się w ognistym znaku Strzelca i nie patrzy na to, że ktoś prosi ją jeszcze o czas. Bierz się w te pędy za adorowanie i zdobywanie upatrzonej osoby, bądź za ugłaskiwanie kogoś, kto chwilowo się na ciebie obraził. Ten tydzień nie znosi bezczynności i osoby, które tak jak ty będą stały w miejscu albo wręcz robiły krok do tyłu, mogą zostać surowo skarcone przez układy planet. Nie czas na brak motywacji i wykręcanie się paluszkiem czy główką. Musisz działać, w innym wypadku Wszechświat zdecyduje bez twojego udziału. Doskonałą okazję stworzy ci koniunkcja Wenus i Merkurego (21.11), później będzie ci coraz trudniej wydusić z siebie potrzebne słowa.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Jesteś w doskonałej sytuacji Bliźniaku! Niebo pisze dla ciebie scenariusz na sukces. W poniedziałek twój opiekun Merkury znajduje się na bardzo inspirującym spotkaniu z boginią miłości, która obdarzy go wszelkimi darami, takimi jak urok osobisty, wdzięki i czar oraz rzecz jasna świetny nos do pieniędzy. W tym tygodniu po prostu rozdajesz karty i to na swoich zasadach. Nów Księżyca w znaku Strzelca (23.11) to moment, w którym należy domknąć za sobą drzwi i wejść definitywnie w nowe. Będziesz mieć mnóstwo pomysłów i inspiracji. Ludzie wokół ciebie będą cię wręcz nosić na rękach. To świetne dni na przyspieszenie swojej kariery zawodowej, ale również na podróżowanie oraz intensywną pracę nad rozwojem związku.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Słońce będzie opuszczać sprzyjający ci znak Skorpiona, ale zanim to się stanie zostawi ci w prezencie jeszcze jakieś możliwości i podarunki. W poniedziałek (21.11) trygon pomiędzy Słońcem a Jowiszem załatwi za ciebie jakiś spór w pracy. W ciągu najbliższych dni trzeba będzie przyspieszyć i nie ociągać się z pewnymi decyzjami. Otrzymasz mnóstwo inspiracji od osób, które spotkasz na swojej drodze, zarówno od tych które znasz bardzo długo, jak i tych, które widzisz po raz pierwszy. Nów Księżyca w znaku Strzelca (23.11) otworzy cię na całą masę znajomości, które same się pojawią. Możliwa również wycieczka, do której coraz bardziej dojrzewasz. W kwestiach zdrowotnych możliwe bóle brzucha spowodowane nadkwasotą.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Przez kilkanaście ostatnich dni niewiele pozytywów udało się dla ciebie wyłowić Lwie. Ciężko było szczerym piórem napisać chociaż o kilku miłych wydarzeniach, mających być twoim udziałem, ale nareszcie koniec z tym! Teraz przyszedł czas na lukrowanie i cukrzenie ile się da, i to bez żadnej przesady. Nareszcie poczujesz się wyzwolony, a twój potencjał i kreatywność ruszają do akcji. Koniunkcja Wenus i Merkurego (21.11) przypomni starym i nowym wielbicielom jak atrakcyjną partią jesteś. Wkroczenie Słońca do trygonu ognia (22.11) dorzuci ci do pieca solidnego paliwa więc wrócą siły fizyczne, a Nów Księżyca w znaku Strzelca (23.11) sprawi, że psychicznie otrząśniesz się z ponurych myśli jak z letargu. To będzie tydzień szybkich akcji i wielu miłych wydarzeń.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Szykuje się jakiś hamulec ręczny, który powoli zaciąga się w twoim wehikule. Trzeba będzie wyciszyć tempo w jakim pracujesz i wykonujesz obowiązki na rzecz swoich bliskich. Możesz po prostu sobie nie radzić z tym wszystkim, z czym będziesz się musiała zmierzyć. Nawarstwiają się pewne sprawy, gonią cię terminy i wymagania i to w tym samym czasie. Wenus i Merkury tworzą kwadraturę z twoim znakiem, więc komunikacja z otoczeniem się pogorszy, jak również atmosfera w partnerstwie. Będziecie się mijać lub mówić o innych priorytetach. Nów Księżyca w znaku Strzelca (23.11) spowoduje twoją irytację. Osoby w twoim otoczeniu mogą być samolubne i nieodpowiedzialne. To dość wymagający tydzień.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Nowy tydzień rozpocznie się inspirująco i odrobinę… romantycznie? Ktoś będzie chciał zrobić na tobie naprawdę niezapomniane wrażenie. Koniunkcja Merkurego i Wenus sprowadzi twoją uwagę na nawiązywanie nowych znajomości, bądź odnawianie starszych relacji. Komuś przyjdziesz na myśl i zapragnie się z tobą ponownie zobaczyć, więc nie zdziw się kiedy otrzymasz niespodziewaną wiadomość lub usłyszysz w telefonie znajomy głos. W ciągu najbliższych dni wszystko powinno płynąć w sposób sympatyczny i obiecujący. Przejście Słońca do sympatyzującego z tobą znaku Strzelca (22.11) nada twoim marzeniom, planom i nadziejom ponownie realny kształt. Zapowiada się tydzień spotkań, wycieczek i ambitnych wydarzeń kulturalno-towarzyskich.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

To będzie tydzień, w trakcie którego planety mocno zmieniają położenie i przestają wspierać twój znak. Tym bardziej powinieneś skorzystać z nadarzającej się sposobności w poniedziałek, ponieważ w ostatniej chwili trygon Jowisza i znajdującego się w twoim znaku Słońca umożliwi uzyskanie zgody lub podpisanie umowy. Później zaczną się schody. Słońce przechodzi do znaku Strzelca we wtorek (22.11) i inni będą próbowali zająć należne ci miejsce. Ktoś może próbować się z ciebie wyśmiewać czy też przedstawiać cię jako osobę niekompetentną. Oczywiście nie skończy się to korzystnie dla tej osoby, ale w nieco dłuższym wymiarze czasu niż ten tydzień. Teraz musisz się skupić, aby utrzymać swój stan posiadania i nie angażować się w nowe projekty. W ciągu najbliższych dni to inni będą podbijać, a ty możesz być zdobywany.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Mam ci do przekazania wiązankę doskonałych wiadomości. Chyba nie ma w tym tygodniu sprawy, która by cię zmartwiła czy przerosła Strzelcu. Słońce porzuca zazdrosny znak Skorpiona i dumnie wkracza do twojej fazy zodiaku (22.11) rozpoczynając sezon na fetowanie, zdobywanie i świętowanie. Nów Księżyca, który zajdzie na twoim własnym gruncie, wyzwoli w tobie odwagę na postawienie grubej kreski za sytuacjami z przeszłości. Jesteś wolny, swobodny, pełen otwartości i apetytu na to co przyniesie przyszłość. Twój patron czyli gromowładny Jowisz zostanie wyzwolony spod ciężaru retrogradacji (24.11) i z radości może cię wręcz zasypać różnorakimi opcjami i prezentami. Nie będziesz wiedział co wybrać, tyle jest możliwości i różnych, ciekawych dróg, najlepiej wybierz wszystko!

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Tydzień przyniesie ci jakieś trudne do zaakceptowania nauki. Będziesz mieć poczucie, że nikt cię nie słucha, nikt się z tobą nie liczy, że twoje apele rozbijają się jak groch o ścianę. Niestety układy na niebie nie będą się nad tobą rozczulać. W najbliższych dniach jesteś skazany głównie na siebie i na swoje własne, na szczęście dość inteligentne i kulturalne towarzystwo. Nie przejmuj się szaleństwami innych. To oni będą musieli zapłacić rachunek za swoją brawurę. Ty będziesz bezpieczny, ale twoje samopoczucie i emocje będą w ciężkim stanie. W tym tygodniu niewiele jest kwestii, które mogą cię cieszyć. Po prostu pozostaje zaakceptować sytuację. Czas jak zwykle zagra na twoją korzyść.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Szykuje się pozytywna transformacja. Koniunkcja Merkurego i Wenus może od pierwszych dni tygodnia poustawiać ci relacje z innymi i zamienić wrogie nastawienie na dialog. Zostaniesz potraktowany życzliwie, wysłuchany i pewien sposób doceniony. Podróże w tym te służbowe, są już zapowiedziane i zaakceptowane, zarówno przez ciebie jak i kierownictwo. Jeśli się jeszcze edukujesz masz możliwość uczestniczenia w wyczekiwanych wycieczkach szkolnych. W konkursach i rozmowach egzaminacyjnych wypadniesz świetnie. Przejście Słońca do znaku Strzelca (22.11) rzuci na kilka kwestii dużo lepsze, korzystniejsze dla ciebie światło. Nów Księżyca (23.11) naprawi twoją, ostatnio mocno naruszoną samoocenę. Znowu zaczniesz siebie lubić.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Spiesz się i nie oglądaj na zdanie innych, ponieważ nie ma na to czasu. W poniedziałek Słońce utworzy trygon ze znajdującym się w końcówce twojego znaku Jowiszem. To już naprawdę ostatni dzwonek, aby się na coś załapać. Jakieś owoce dojrzały do zerwania i za chwilę na poważnie będzie już za późno na to, aby z nich skorzystać. Jowisz zaczyna poruszać się ruchem prostym (24.11) i ucieknie z twojego znaku, aż na 11 lat… Ale jeśli chcesz tyle czekać na kolejną okazję, to oczywiście możesz. Nów Księżyca w znaku Strzelca (23.11) sprowokuje jakieś różnice poglądów i spróbuje cię pokłócić z jakimś towarzystwem. Jeśli ktoś nie szanuje twojej odrębności i prawa do tajemnicy, to najwyższy czas, aby dać sobie z takimi znajomościami spokój. W tym tygodniu nie ma ani dnia ciszy.

Prosty rozkład Tarota na poznanie przyszłości

Jeden z najprostszych układów pozwala poznać najbliższą przyszłość - do 4 lat do przodu. Do jego ułożenia potrzebne będzie 16 kart, które układa się w czterech rzędach w pozycji odkrytej. Każdy rząd reprezentuje każdy kolejny rok, a każda karta odpowiada porze kalendarzowej. Odczytuje się je kolejno od lewej do prawej, dzięki czemu jesteśmy w stanie poznać konkretny ciąg wydarzeń. Tak też rozpoczynamy od najbliższej przed nami pory roku - jeśli rozkładamy karty zimą, to zaczynamy od wiosny, jeśli latem, to zaczynamy od jesieni itd.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 21.11.2022

Horoskop dzienny na wtorek, 22.11.2022

Horoskop dzienny na środę, 23.11.2022

Horoskop dzienny na czwartek, 24.11.2022

Horoskop dzienny na piątek, 25.11.2022

Horoskop dzienny na sobotę, 26.11.2022

Horoskop dzienny na niedzielę, 27.11.2022

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Anna Efetova/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

11-miesięczna dziewczynka trafiła do szpitala. Miała liczne złamania i uraz głowy

11-miesięczna dziewczynka trafiła do szpitala. Miała liczne złamania i uraz głowy

Grażyna Wolszczak skończyła 65 lat. "Cały czas mi się chce i mam tę ciekawość świata"

Grażyna Wolszczak skończyła 65 lat. "Cały czas mi się chce i mam tę ciekawość świata"

Serial "Camera Cafe" powraca po 20 latach. "To jeden z najlepszych polskich sitcomów"

Serial "Camera Cafe" powraca po 20 latach. "To jeden z najlepszych polskich sitcomów"

Ciekawe i smaczne wariacje z kiszonkami. Przepisy Sebastiana Olmy
Materiał promocyjny

Ciekawe i smaczne wariacje z kiszonkami. Przepisy Sebastiana Olmy

Michał Koterski po rozstaniu szybko związał się z inną

Michał Koterski po rozstaniu szybko związał się z inną

Jak chronić się przed cyberoszustami w czasie przedświątecznych zakupów?
Materiał promocyjny

Jak chronić się przed cyberoszustami w czasie przedświątecznych zakupów?

Śmietanka w daniach wytrawnych i słodkich. Dlaczego warto ją dodać?
Materiał promocyjny

Śmietanka w daniach wytrawnych i słodkich. Dlaczego warto ją dodać?

Kate i William na najnowszym rodzinnym zdjęciu. "Dzieci rosną bardzo szybko"

Kate i William na najnowszym rodzinnym zdjęciu. "Dzieci rosną bardzo szybko"

Wiktoria Gorodeckaja szybko pokochała Polskę i swój zawód. "Woda sodowa nie uderzyła jej do głowy":

Wiktoria Gorodeckaja szybko pokochała Polskę i swój zawód. "Woda sodowa nie uderzyła jej do głowy":

Opracowywane tam metody zmieniają światową okulistykę. Jak działa Międzynarodowe Centrum Badań Oka?
Materiał promocyjny

Opracowywane tam metody zmieniają światową okulistykę. Jak działa Międzynarodowe Centrum Badań Oka?

Lara Gessler świętuje drugą rocznicę ślubu. W Polsce nie ma on mocy prawnej

Lara Gessler świętuje drugą rocznicę ślubu. W Polsce nie ma on mocy prawnej

Ania Wyszkoni w hołdzie Markowi Jackowskiemu. "To prywatne sprawy, do których chętnie wracam"

Ania Wyszkoni w hołdzie Markowi Jackowskiemu. "To prywatne sprawy, do których chętnie wracam"

Iga Świątek wyjawiła tajemnicę dotyczącą słynnej czerwonej sukni. "W końcu wyszło tak, że zostałam sama"

Iga Świątek wyjawiła tajemnicę dotyczącą słynnej czerwonej sukni. "W końcu wyszło tak, że zostałam sama"

Świąteczny zapach w domu. Jak wykonać go samodzielnie? Potrzebujesz tylko dwóch produktów

Świąteczny zapach w domu. Jak wykonać go samodzielnie? Potrzebujesz tylko dwóch produktów

Czy modele z wybiegów powinni zarabiać na Instagramie?

Czy modele z wybiegów powinni zarabiać na Instagramie?

Jak wygląda codzienność 13-osobowej rodziny? "Ludzie już się przyzwyczaili do tego, jakie ilości zakupów robimy"

Jak wygląda codzienność 13-osobowej rodziny? "Ludzie już się przyzwyczaili do tego, jakie ilości zakupów robimy"

Co robić, gdy dotyka nas hejt? "Ma na celu poniżenie, ośmieszenie, zastraszenie"
Materiał promocyjny

Co robić, gdy dotyka nas hejt? "Ma na celu poniżenie, ośmieszenie, zastraszenie"

Nowa Rzeczniczka Praw Dziecka doprowadziła Ewę Drzyzgę do łez. "Wzbudziło to we mnie młodzieńczy bunt"

Nowa Rzeczniczka Praw Dziecka doprowadziła Ewę Drzyzgę do łez. "Wzbudziło to we mnie młodzieńczy bunt"

Jak ozdobić mieszkanie na święta? "To świetny sposób na zmianę wnętrza"
Materiał promocyjny

Jak ozdobić mieszkanie na święta? "To świetny sposób na zmianę wnętrza"

"Święta marzeń". Pobierz nasz e-book i zacznij przygotowania do świąt już dziś
Materiał promocyjny

"Święta marzeń". Pobierz nasz e-book i zacznij przygotowania do świąt już dziś

Jak zatrzymać procesy starzenia? "Bardzo ważne jest to, żeby pamiętać o białkach"
Materiał promocyjny

Jak zatrzymać procesy starzenia? "Bardzo ważne jest to, żeby pamiętać o białkach"

Wygrał fortunę i stracił kontakt z matką. "Obraziła się na mnie, bo nie chciałem dać jej 25 mln dol."

Wygrał fortunę i stracił kontakt z matką. "Obraziła się na mnie, bo nie chciałem dać jej 25 mln dol."

Ruszyła akcja "Podaruj Misia". Jakie kreacje przygotowały gwiazdy z projektantami?

Ruszyła akcja "Podaruj Misia". Jakie kreacje przygotowały gwiazdy z projektantami?

Była niesłusznie oskarżana o współudział w morderstwie przyjaciółki. Irena Santor przeżyła wiele

Była niesłusznie oskarżana o współudział w morderstwie przyjaciółki. Irena Santor przeżyła wiele

Aparatem czy smartfonem - czym lepiej tworzyć treści na Instagramie?
Materiał promocyjny

Aparatem czy smartfonem - czym lepiej tworzyć treści na Instagramie?

Pyszny deser z włoskim serem? TAK! Mus z serem Gorgonzola to będzie hit tej jesieni 
Materiał promocyjny

Pyszny deser z włoskim serem? TAK! Mus z serem Gorgonzola to będzie hit tej jesieni 

Zimowe atrakcje turystyczne w Warszawie. "Odpalenie iluminacji, a potem silent disco"
Materiał promocyjny

Zimowe atrakcje turystyczne w Warszawie. "Odpalenie iluminacji, a potem silent disco"

Nie masz pomysłu na prezent? Postaw na sprawdzone, łatwe w doborze kosmetyki
Materiał promocyjny

Nie masz pomysłu na prezent? Postaw na sprawdzone, łatwe w doborze kosmetyki

Kup frytki i wspomóż ważną akcję. To dzięki niej rodzice mogą być blisko chorujących dzieci
Materiał promocyjny

Kup frytki i wspomóż ważną akcję. To dzięki niej rodzice mogą być blisko chorujących dzieci

''Gorgonzola. Przepyszna historia''. Pobierz nasz e-book i poznaj przepisy na dania z wyjątkowym włoskim serem.  
Materiał promocyjny

''Gorgonzola. Przepyszna historia''. Pobierz nasz e-book i poznaj przepisy na dania z wyjątkowym włoskim serem.  

Świąteczne atrakcje w Warszawie. Co możemy robić zimą w stolicy? "To powód, żeby się zatrzymać"
Materiał promocyjny

Świąteczne atrakcje w Warszawie. Co możemy robić zimą w stolicy? "To powód, żeby się zatrzymać"

Zimowe stylizacje w skandynawskim stylu. Przedstawiamy najmodniejsze swetry 
Materiał promocyjny

Zimowe stylizacje w skandynawskim stylu. Przedstawiamy najmodniejsze swetry 

Osteopata ostrzega: "Nie kichaj jak alpaka"

Osteopata ostrzega: "Nie kichaj jak alpaka"

Dlaczego koale przytulają drzewa? Poznaj ciekawostki o tym uroczym zwierzaku
Materiał promocyjny

Dlaczego koale przytulają drzewa? Poznaj ciekawostki o tym uroczym zwierzaku

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Twój kot lubi się wdrapywać na choinkę? Spryskaj drzewko płynem. "Nie znoszą tego zapachu"

Twój kot lubi się wdrapywać na choinkę? Spryskaj drzewko płynem. "Nie znoszą tego zapachu"

Robimy drewnianą choinkę. "Jest totalne zero waste"

Robimy drewnianą choinkę. "Jest totalne zero waste"

Wielkie otwarcie e-sklepu TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
Materiał promocyjny

Wielkie otwarcie e-sklepu TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

"The Last of Us" najlepszym serialem 2023 roku. Kiedy drugi sezon?

"The Last of Us" najlepszym serialem 2023 roku. Kiedy drugi sezon?

Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

Halina Mlynkova wspomina jedną z ostatnich rozmów z teściem Janem Nowickim. "Czym zasłużyłam, że mówił mi takie rzeczy".

Halina Mlynkova wspomina jedną z ostatnich rozmów z teściem Janem Nowickim. "Czym zasłużyłam, że mówił mi takie rzeczy".

Świąteczne historie miłosne, które warto zobaczyć na ekranie

Świąteczne historie miłosne, które warto zobaczyć na ekranie

Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Marzena Rogalska wydała zbiór świątecznych opowiadań. "Wszystkie dzieją się w Wigilię"

Marzena Rogalska wydała zbiór świątecznych opowiadań. "Wszystkie dzieją się w Wigilię"

Ewa Chodakowska pokazała zdjęcia z mamą. "Taki mój prywatny Aniołek"

Ewa Chodakowska pokazała zdjęcia z mamą. "Taki mój prywatny Aniołek"

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Mandat za zostawienie psa pod sklepem? To nie wszystko!

Mandat za zostawienie psa pod sklepem? To nie wszystko!

Maria Machulska o dorastaniu w domu znanych rodziców. "Chciałam zostać anonimowa"

Maria Machulska o dorastaniu w domu znanych rodziców. "Chciałam zostać anonimowa"

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Finalistka "MasterChefa" o planach ślubnych. "Jest to temat sporny"

Finalistka "MasterChefa" o planach ślubnych. "Jest to temat sporny"

Historia Przemka, która łamie serce. "Zasługuje, na to, by móc funkcjonować tak, jak zwyczajne dzieci"

Historia Przemka, która łamie serce. "Zasługuje, na to, by móc funkcjonować tak, jak zwyczajne dzieci"

Życie w spirali zadłużenia. Jak nie nabrać się na "chwilówkę"?

Życie w spirali zadłużenia. Jak nie nabrać się na "chwilówkę"?

Święty Mikołaj w Dzień Dobry TVN. "Przyjechał specjalnie dla Państwa i Waszych dzieci"

Święty Mikołaj w Dzień Dobry TVN. "Przyjechał specjalnie dla Państwa i Waszych dzieci"

Klaudia El Dursi zdradziła, ile kieszonkowego dostaje jej syn. Kwota zaskakuje

Klaudia El Dursi zdradziła, ile kieszonkowego dostaje jej syn. Kwota zaskakuje

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas