Horoskop

Horoskop na czwartek. Przed nami nowy etap

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
horoskop, znaki zodiaku

Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 24 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc również znajduje się w znaku Strzelca. Będziemy działać pod wpływem dopiero co uściślonego Nowiu Księżyca. Jowisz znajdujący się w dwudziestym ósmym stopniu znaku Ryb rozpoczął tuż po północy ruch prosty.

Dzisiaj większa część zodiaku otrzyma pozytywny impuls od Wszechświata. Poczujemy, że coś się przetarło, przełamało i otwiera się przed nami nowy etap. Dzień będzie niósł dużo pozytywów i oczyszczenie psychiczne, emocjonalne i fizyczne.

Horoskop dzienny na czwartek, 24 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj nic cię nie ominie. Wszystkie ważne sprawy będą twoim udziałem. Osobom wokół ciebie wyjdzie na dobre twoje pozytywne nastawienie i radosne emocje, którymi chętnie się podzielisz. Ten dzień wniesie w twoje życie coś nowego, świeże, inne doświadczenie, dzięki czemu możesz zmienić swoje życie na bardziej satysfakcjonujące.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Nów Księżyca w znaku Strzelca nie jest twoim najszczęśliwszym wpływem, dlatego możesz czuć się przytłoczony i stłamszony. Ilość bodźców i wrażeń, którymi będziesz dzisiaj bombardowany, jest naprawdę spora, dlatego masz ogromną pokusę, aby się schować gdzieś przed całym światem i zniknąć na kilka godzin. Szkoda zachodu i tak cię znajdą.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Wszystko zaczyna się ruszać w kierunku, którego upatrywałeś od dawna. Nów Księżyca w opozycyjnym znaku Strzelca jest jak powiew świeżej bryzy i jak pożywka dla twoich marzeń. Odnajdziesz swoją ścieżkę i poczujesz, że jesteś na dobrym kursie. Dzisiaj odbędziesz intensywne i bardzo ważne rozmowy, które zdecydują o twojej przyszłości na płaszczyźnie zawodowej i partnerskiej. Urośnie ci samoocena.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Księżyc w ognistym znaku Strzelca może cię odrobinę zmęczyć i poczujesz, że się wypaliłeś. Być może praca, którą wykonujesz, już nie cieszy jak dawniej, być może przejadły ci się domowe obowiązki. Dzisiaj nic nie będzie dawać ci satysfakcji i zechcesz gwałtownej odmiany. Prawdopodobnie to chwilowy nastrój, więc nie rób głupstw, których jutro będziesz żałował.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Odzyskasz siły i swoje poczucie wyjątkowości. Nareszcie zaczniesz mówić z osobami wokół ciebie o tych samych sprawach i poczujesz, że masz takie same wartości. Dzisiaj ktoś pochwali cię i da ci odczuć, że jesteś najważniejszy na świecie, a przecież o to właśnie ci chodzi. W pracy lub szkole szykują się nagrody i wycieczki.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj możesz narzekać i utyskiwać pod nosem, ponieważ czujesz, że wielkie kosmiczne układy przepuszczają cię jak przez praskę. Na nic twoje kombinacje, na nic marudzenia. W tym dniu inni są promowani i spijają śmietankę, a ty czujesz się, jakbyś zamiatała podłogę po czyimś urodzinowym przyjęciu. No już dobrze, ta zabawa w Kopciuszka już zaraz się skończy.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Możesz mieć poczucie, że zostałaś wybrana do czegoś ważnego. Wreszcie łut szczęścia trafia się właśnie tobie. Twoje emocje będą uzdrowione, już ktoś się o to postara. Będziesz czuć się jak księżniczka, której zachcianki są natychmiast spełniane. Dzień upłynie ci głównie na przyjemnościach.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Przyszedł czas, aby zastosować bardzo skuteczne narzędzie, jakim jest szczerość. Nie przybieraj dłużej niewinnej pozy. Dzisiaj możesz uwolnić i siebie i kogoś, jeśli zdobędziesz się na to, aby wyjawić prawdę. Nie chcesz dłużej pracować w tym miejscu, chcesz się wyprowadzić, poznałeś kogoś nowego? Nie zwlekaj, to ten dzień.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

To zdecydowanie wartościowy i ważny dzień i fokus planet na twój znak zodiaku. Możesz spodziewać się wyjątkowych okoliczności, które zainicjują nowy etap w twoim życiu. Jeśli myślisz o czymś spektakularnym, możesz się przeliczyć, ponieważ chodzi o drobne, ale wyjątkowe kroki. Dostaniesz numer telefonu, adres e-mail do właściwej osoby, zapiszesz się na ważny kurs. Jowisz ruszył do przodu, poczujesz moc!

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Nie unikaj dzisiaj sytuacji, w których będziesz musiał robić coś nowego, bądź poznawać nowych ludzi. Być może masz już wszystkiego dość i ciężko ci wykrzesać z siebie jakąś iskrę entuzjazmu, tym bardziej że mogą cię boleć kończyny dolne, ale naprawdę warto wysilić się chociaż odrobinę, ponieważ profity przyjdą wkrótce i będą znaczące!

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Coś lub ktoś nareszcie wniesie do twojego życia trochę światła, energii i radości. To będzie dzień pełen spotkań i miłych akcentów. Rozpoczynasz coś nowego z lekkością i swobodą, w taki sposób, że właściwie możesz nie zauważyć, że przeszedłeś płynnie na nowy etap. Ktoś sprawi ci mały podarunek.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Nie unikaj wyrzucania, sprzątania i oddawania zbędnych przedmiotów. To doskonały moment, aby pozbyć się czegoś, co wprawia cię w stan ciągłego rozdrażnienia. Zrobisz dla siebie przestrzeń, która już wkrótce zapełni się czymś, co naprawdę jest wartościowe. Dzisiaj twoje samopoczucie będzie poniżej oczekiwań, ale wieczorem poczujesz, że jest już znacznie lepiej.

Znaczenie kart Tarota - Król Buław

Król Buław jest ostatnią z kart ze zbioru Buław z Małych Arkan. Uważana jest za bardzo dobry znak, kiedy ustawiona jest w pozycji prostej. Przypisanymi znakami zodiaku są Rak i Lew, planetą Słońce, a żywiołem ogień. W pozycji prostej zwiastuje silną osobowość, człowieka uczciwego, obowiązkowego i sprawiedliwego, chociaż niecierpliwego. Może to być przełożony, polityk, ojciec lub przedsiębiorca. W pozycji odwróconej świadczy o despocie, człowieku cynicznym i krytycyzmie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: koi88/Getty Images

Pozostałe wiadomości