Horoskop na listopad. Niektórych czekają niespodzianki

Źródło: Dzień Dobry TVN
Horoskop na listopad – czego się spodziewać?
Horoskop na listopad – czego się spodziewać?
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Horoskop na 2022 rok
Horoskop na 2022 rok
Horoskop miłosny na 2022
Horoskop miłosny na 2022
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Listopad w niektórych rejonach Polski nazywany jest smutanem ze względu na występujące w tym miesiącu krótkie, pochmurne dni i pesymistyczną aurę, którą karmi nas natura. Jak zapewnia jednak Astrolog Merkurja, nie będzie tak źle, jak mogłoby się wydawać. Najbliższe dni mają przynieść więcej radości niż smutku. Który znak zodiaku może liczyć na energię bogactwa i obfitości?

Horoskop miesięczny na listopad 2022

Całkowite zaćmienie Księżyca i dyniowa pełnia w znaku Byka

Mars w ruchu wstecznym, cofanie się wojennych energii

Przed nami czas ułożenia sobie na nowo kwestii materialnych i wpuszczenia do swojego życia energii bogactwa i obfitości. Jest szansa na pozytywny zwrot akcji i mocne niespodzianki od 8. do 12. listopada.

Listopad w niektórych regionach naszego kraju bywa zwany smutanem. Z jakiego powodu - nie trudno zgadnąć. Chłodne, krótkie, deszczowe dnie, ciemne i zimne noce nie sprzyjają optymistycznym nastrojom. Do tego krajobraz listopada również nie napawa pozytywnymi myślami. Drzewa wyglądają jak ogołocone, a wokół panoszą się sterty brudno-brązowych liści.

Przez taki splot okoliczności listopad generuje pesymistyczne myśli i sprzyja hodowaniu smutków, które mają tendencje do przybierania ogromnych rozmiarów. Na szczęście są na to sposoby i różnego rodzaju remedia, między innymi kolorowe ozdoby w domu czy rozgrzewające herbaty lub pyszne, przepełnione dobrą energią dyniowe zupy.

Co szykuje nam listopad? Czy jest się czego obawiać?

Nie będzie tak źle, jak mogłoby się w pierwszych chwilach wydawać. Miesiąc zwany smutanem nie da się nam w tym roku nudzić. Wbrew pozorom przed nami dużo radości i zabawy.

Do głównych wydarzeń miesiąca z pewnością trzeba zaliczyć całkowite zaćmienie Księżyca w znaku Byka. 8.11 uściśli się Pełnia Obfitości, a Dyniowy Księżyc przyniesie dobre finanse, nowe źródła zarobkowania, niespodziewane pieniądze i nowe własności.

Jowisz już 28.10 ruchem wstecznym wrócił do znaku Ryb, dlatego pojawi się zwiększona potrzeba charytatywności, możliwość iluzji i transów na tle religijnym, jak również ponowne zaostrzenie kryzysów humanitarnych na granicach.

Mars znajduje się w mocnym ruchu wstecznym od 30.10 aż do 12.01. Nowego Roku. To świadczy o tym, że Czerwona Planeta nieco straci na swej wojennej mocy.

Spore niespodzianki związane z ogromnymi burzami słonecznymi, zakłócenia w transmisji danych, uszkodzenia sprzętów elektronicznych i awarie mogą przyjść 9 listopada.

Niebezpieczny układ pomiędzy Marsem a Neptunem może ponownie zaburzyć przekaz gazu lub ropy, lub spowodować duże utrudnienia w transporcie morskim (19 listopada).

23.11 Nów Księżyca w znaku Strzelca przyniesie czas odwagi. Koniec miesiąca to powrót optymizmu, ożywione życie towarzyskie, prześwietne andrzejki, udane bale i nawiązywanie nowych kontaktów.

Całkowite zaćmienie Księżyca w znaku Byka (8 listopada)

To będzie najmocniejszy układ na niebie w tym miesiącu. Niewidoczne z terenu Polski całkowite zaćmienie naszego naturalnego satelity, będzie wprowadzać reformy na rynkach finansowych, giełdach i w handlu kryptowalutami.

Na poziomie emocjonalnym i duchowym trzeba będzie sprecyzować, co jest najcenniejszą wartością w naszym życiu i jej bronić. Pełnia Księżyca w solidnym i materialnym znaku Byka będzie również otwierać przestrzeń, aby zaprosić do swojego życia obfitość, bogactwo i materialne powodzenie. Aby dobrze skorzystać z energii Pełni Dyniowego Księżyca szczególnie pomocne mogą okazać się wypełnione pomarańczowym światłem okazy tego warzywa ustawione jako dekoracja.

Kalendarzyk planetarny na listopad 2022

5.11 - Wenus utworzy opozycję z Uranem. Wiele kwestii uczuciowych może nas zaskoczyć.

7.11 - Wenus znajdzie się w kwadraturze z Saturnem. Będziemy musieli postawić na rozsądek i na prymat umysłu nad chwilowymi zachciankami.

8.11 - mocne, całkowite zaćmienie Księżyca, Pełnia w znaku Byka. To doskonały czas, aby aktywować swoje finanse, skupić się na zainicjowaniu jakiegoś przedsięwzięcia, pokusić się o wymyślenie nowego sposobu zarobkowania. Dyniowy Księżyc przyniesie duże ruchy na giełdach i rynkach finansowych.

8.11 - koniunkcja Słońca i Merkurego. Wiele spraw stanie na ostrzu noża, natłok nowych informacji i sensacji w mediach będzie ogromny.

9.11 - Merkury w opozycji z Uranem, Słońce w opozycji z Uranem. Dzień pełen niesamowitych, nieprawdopodobnych zwrotów akcji, duże zamieszanie w świecie elektronicznym, bardzo możliwe wielkie awarie spowodowane burzami słonecznymi, atakami hackerskimi oraz upadki i wzloty w świecie kryptowalut.

11.11 - Słońce w kwadraturze z Saturnem. Dzień ścierania się z przepisami prawa, twardego egzekwowania mandatów, trzeba pilnować się litery przepisów.

15.11 - Merkury w sekstylu z Plutonem, Słońce w trygonie z Neptunem, Wenus w trygonie z Jowiszem. Nareszcie nieco przyjemniejsze układy dające większości znakom chwilę na oddech i regenerację układu nerwowego, dobry dzień na pierwsze randki i romantyczne klimaty.

16.11 - Wenus opuszcza znak Skorpiona i wkracza do znaku Strzelca. To doskonała wiadomość dla znaków ognistych (Baran, Lew, Strzelec). Zaczniemy być bardziej optymistyczni, ufniejsi, w kontaktach z innymi pojawi się więcej otwartości i życzliwości.

17.11 - Merkury przechodzi ze znaku Skorpiona do znaku Strzelca. Kontakty z innymi będą ułatwione, tak jak komunikacja, relacje z zagranicą i dalekie podróże.

19.11 - Mars w kwadraturze z Neptunem. To niebezpieczny układ, który może przynieść problemy z rurociągami, kolejne wycieki gazu lub innych substancji, niebezpieczeństwo dotyczące wybuchów butli i pożarów oraz kłopoty z transportem morskim.

21.11 - Merkury w koniunkcji z Wenus. To fantastyczna okazja do tego, aby umówić się z kimś po raz pierwszy, zauroczyć świeżo poznane osoby, zakochać się w kimś lub dać się pokochać komuś nowemu, świetny czas na zabiegi upiększające.

23.11 - Nów Księżyca w znaku Strzelca. Odwaga i radość w podążaniu nową ścieżką będą teraz szczególnie istotne. Trzeba utrzymać kurs na nowe wyzwania, otworzyć się na nowe ewentualności, dostrzec szerokie horyzonty.

28.11 - Mars w trygonie z Saturnem. Będziemy bardziej konsekwentni w działaniu, poukładani, rzetelni, pracowici i sumienni. To dobry czas na rozpoczynanie nowych biznesów i przedsięwzięć.

29.11 - Merkury w opozycji z Marsem. Ten układ stworzy wyjątkową aurę. Jeśli chodzi o andrzejki, będziemy chętniej wychodzić z domu i spotykać się ze znajomymi. Wiele osób zdecyduje się na spontaniczne wyjazdy i bale na ostatnią chwilę.

Zodiakalny horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia) - Spojrzenie z oddali, czas dystansu

Twój patron cofa się i nie jest w pełni sił, dlatego nie powinieneś szarżować ani szarpać się z tym, co nie jest w twojej możliwości czy władzy.

Szanse

W ciągu najbliższych tygodni pojawi się możliwość naprawy zaburzonych starych spraw, które gnębią cię od dawna. Masz szansę, aby podejść od innej strony do starych kłopotów. W twojej głowie zakiełkują odkrywcze pomysły. W sprawach serca możesz liczyć na ożywienie i czyjąś przychylność od 16.11, ponieważ wtedy Wenus pojawi się w sprzyjającym ci znaku Strzelca.

Nastanie lepszy czas na miłość i życie partnerskie znacznie się poprawi. Za Wenus już 17.11 do znaku Strzelca podąży Merkury, który usprawni twoją edukację i uzdrowi sytuację w szkole. Dzięki niemu zdajesz egzaminy ponownie i to z doskonałym wynikiem. Najlepsze ma dla ciebie Nów Księżyca w znaku Strzelca (23.11), który postawi kropkę nad i. Ugruntujesz swoją pozycję, wprowadzisz w życie nowe idee, zaczniesz poznawać nowe ścieżki, w tym te zagraniczne.

Trudności

Pamiętaj jednak, że przez cały miesiąc Mars się cofa, zatem czas na ponowną ocenę wielu sytuacji. Dla ciebie listopad to czas refleksji i zwolnienia obrotów, przynajmniej do połowy miesiąca. Twoja moc i energia fizyczna nieco osłabnie. Uważaj 19 listopada! W tym dniu kwadratura Marsa i Neptuna podgrzeje jakiś spór. Możesz być narażony na uraz fizyczny. Pojawią się do spółki stres i niepotrzebne konflikty.

Horoskop miesięczny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja) - Przyjemne z pożytecznym

Przed tobą Pełnia Dyniowego Księżyca w twoim własnym znaku. Możesz osiągnąć sukces materialny praktycznie bez większego wysiłku.

Szanse

Dzięki przeforsowaniu pewnych decyzji, nareszcie pojawi się trwała poprawa finansów. Moc Dyniowego Księżyca weźmie cię pod swoją opiekę. 8.11 nastąpi zaćmienie Srebrnego Globu w twoim znaku. To całkowite zaćmienie Luny nie będzie widoczne w Polsce, ale niemniej jednak będzie działać z całą swoją mocą, podobnie jak ty. Po wielu wcześniejszych wahaniach narzucisz swoją wolę innym i wszyscy będą zadowoleni.

Romantyczne tendencje i słodkie flirty przyniesie 10.11 Wenus w trygonie z Neptunem. Możliwe dobre doświadczenia z wodą w tle i filmowe klimaty. Pod koniec miesiąca 21.11 Merkury spotyka Wenus, a koniunkcja tych planet podziała na Ciebie jak eliksir upiększający. W powietrzu czuć będzie magię, bardzo możliwe nagłe zauroczenie. Ktoś się zakocha od pierwszego spojrzenia.

Trudności

Zanim Dyniowy Księżyc obdarzy cię swoim pięknym, pomarańczowym blaskiem, trzeba będzie przeprowadzić małe porządki i zdobyć się na trudne, ale szczere rozmowy. W związku szykują się jakieś intensywne przeżycia i nieodwracalne decyzje. Okres 5-7.11 to nieharmonijne układy Wenus, pożegnania i zakończenia.

Kolejne dylematy będzie aktywować 23.11 Nów Księżyca w znaku Strzelca. Pojawi się coś, co doskonale znasz i co nie raz już zamknęło ci drogę do sukcesu, czyli lęk przed wolnością, przed swobodą i ryzykiem. Powiedz sobie - NIE TYM RAZEM!

Horoskop miesięczny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca) - Zmiana kierunku podróży

Przebywająca w twoim znaku zodiaku Czerwona Planeta będzie na wstecznym biegu. To nic złego, po prostu przesiejesz to, co warte zachodu od tego, co jest tylko rozpraszaniem twojej energii przed osiągnięciem celu.

Szanse

W pierwszej części tego miesiąca przepracujesz swoje problemy z przeszłości. Dzięki wpływowi retrogradującego Marsa staniesz jeszcze raz twarzą w twarz z problemami i uwolnisz się od wieloletnich lęków. Po przejściu Wenus i Merkurego (16-17.11) do opozycyjnego znaku Strzelca wypiękniejesz, odżyjesz, będziesz brylantem w zachwyconym tobą towarzystwie. 21.11 Merkury spotyka Wenus i dojdzie do koniunkcji tych planet, co jeszcze podbije do góry twoją atrakcyjność. W tym czasie jesteś w pełni podziwiany i akceptowany.

23.11 Nów Księżyca w znaku Strzelca przypomni, że jesteś na tyle wartościowy, że czas zmienić pracę na lepszą. Bardzo możliwe przebranżowienie lub zmiana lokalu, ostatecznie biurka. Na koniec miesiąca pojawią się niebrane wcześniej pod uwagę zaproszenia z prestiżowych miejsc. Przed tobą 29.11 rewelacyjne andrzejki.

Trudności

Uważaj, aby czegoś nie przegapić i o czymś nie zapomnieć. 10.11 Merkury w kwadraturze z Saturnem będzie twardo egzekwował przepisy, musisz się do nich stosować. Mogą pojawić się trudności papierowe i formalne. Niebezpiecznie 19.11, ponieważ Mars cofa się w twoim znaku i ustawi się w kwadraturze z Neptunem, co zapowiada utrudnienia w komunikacji i podróżach, jak również czyjąś niepohamowaną agresję w twoim kierunku. Nie ufaj, nie bierz pasażerów na gapę, zamykaj starannie drzwi.

Horoskop miesięczny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca) - Tłusty portfel, czas profitów

Przed tobą jedna z najlepszych dla ciebie Pełni Księżyca w ciągu całego zodiakalnego roku. Będziesz mógł cieszyć się zasłużonymi wpływami oraz szacunkiem ze strony środowiska zawodowego.

Szanse

Sprzyjają ci Słońce, Merkury i Wenus w znaku Skorpiona, jak również Jowisz, który cofając się do znaku ryb, zasilił trygon wody, zatem miesiąc może się rozpocząć naprawdę satysfakcjonująco praktycznie pod każdym kątem. Dzięki Pełni Księżyca w znaku Byka 8.11 poczujesz ulgę finansową. Pojawią się zapowiedzi wpływów na konto. Poprawi się twoja kondycja i humor. Dyniowy Księżyc przyniesie możliwość większego zarobkowania. Nagle polubisz luksus i będzie ci z tym wyśmienicie. Kolejne dobre układy w połowie miesiąca. 15.11 Wenus w trygonie z Jowiszem da pozytywne niespodzianki w kwestiach partnerskich. Obierzesz dobry kierunek w uczuciach.

Trudności

Niestety pozwolisz sobie na zbyt wiele przyjemności kulinarnych. Może pojawić się przejedzenie i kłopoty gastryczne. Przed tobą 23.11 Nów Księżyca w Strzelcu, co spowoduje stres w związku z podróżą. Koniec miesiąca nie będzie już taki przyjemny. 29.11 Merkury w opozycji z Marsem uruchomi drażniące drobiazgi i spowoduje złośliwość rzeczy martwych. Bardzo prawdopodobne popsute auto i kłopoty w zarówno krótszej, jak i dłuższej podróży.

Horoskop miesięczny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia) - Potrzeba kontroli

Nie jest to wymarzony układ dla Lwów. Ktoś będzie się na ciebie złościł i spróbuje cię sobie podporządkować. Pojawi się zwiększona potrzeba kontrolowania innych oraz nieufność w twoim życiu.

Szanse

Początek listopada zwiększy twoje rozdrażnienie i rozkojarzenie. Nic nie będzie chciało iść zgodnie z planem. Nie będziesz mógł domknąć pewnych projektów. Szef będzie cię lekceważył. a twoja ambicja zawodowa bądź edukacyjna będzie niezaspokojona. Spokojnie, wytrzymaj tę presję. Od kiedy Wenus i Merkury przejdą do żywiołu ognia (16-17.11) sytuacja zacznie się obracać na twoją korzyść, ale podyktujesz warunki dopiero od wkroczenia Słońca do znaku Strzelca (21.11). Punktem zwrotnym jest Nów Księżyca w znaku Strzelca (23.11), który ponownie doleje paliwa do twojego baku i nastąpi wystrzelenie wewnętrznego ognia wysoko w górę. Koniec listopada to powrót króla. Czyli ciebie.

Trudności

Dyniowy Księżyc coś cię w tym roku nie polubił. 8.11 Pełnia w Byku przyniesie ci spadek formy fizycznej i niestety gorsze prosperowanie. W dniu opozycji Słońca i Urana (9.11) możliwe straty finansowe lub jakieś błędne inwestycje. Dopóki Wenus jest w znaku Skorpiona (do 16.11) konkurencja w uczuciach i w firmie szleje, i podbiera ci, co chce. Spokojnie. Przyjdzie czas na rewanż, jeszcze w tym miesiącu.

Horoskop miesięczny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września) - Satysfakcjonujące efekty

Początkowo listopad będzie dla ciebie bardzo łaskawy. Możesz liczyć na nadprogramowe zyski, wszystko wyda ci się znacznie łatwiejsze, a płeć przeciwna będzie ci jeść z ręki.

Szanse

Przed tobą piękna i całkiem lukratywna dyniowa Pełnia Księżyca (8.11), awans i dobre transakcje typu kupno-sprzedaż masz już w kieszeni. Niebo ci sprzyja i efekty finansowe wreszcie cię zadowolą, a jak wiadomo zadowolić ciebie nie da się tak łatwo, zatem naprawdę musi być dobrze. Do 10.11 ucieszą cię wieści z banku. Połowa miesiąca to dalszy ciąg dobrej passy. 15.11 to wyjątkowo korzystny dzień, dlatego nie warto wtedy siedzieć w domu, ale trzeba wyjść w większe towarzystwo. Dzięki układowi na niebie zabłyśniesz, zdobędziesz kogoś, zaskarbisz sobie czyjąś wdzięczność. Jak w banku masz również przychylność szefa.

Trudności

Uważaj 19.11 ponieważ konflikt Marsa i Neptuna to możliwe gorsze wiadomości, które przyjdą z najmniej oczekiwanej strony. Możesz złapać lekką hipochondrię i wmawiać sobie choroby, których tak naprawdę nie masz. 23.11 Nów w Strzelcu przyniesie ci osłabienie kondycji fizycznej i psychiczny spadek formy. Niestety koniec listopada to brak spokoju i pogorszenie jakości partnerstwa.

Horoskop miesięczny - Waga

Waga (23 września - 22 października) - Na wygnaniu

Zbyt mocno ulegniesz wpływom najbliższej rodziny. Dasz sobie wyperswadować naprawdę dobre pomysły. Dopiero druga połowa smutana otworzy cię na to, aby korzystać ze swojego potencjału.

Szanse

Przed tobą niestety dość słaby początek miesiąca, ale jak wszystko co niesprzyjające ten dość zawiły układ wkrótce się skończy. 15.11 Wenus w trygonie z Jowiszem uruchomi wpływowe znajomości i poczujesz, że przyjacielska dłoń nie zostawi cię w potrzebie. W połowie miesiąca pojawi się szansa płynąca z zagranicy. Duża poprawa od 16.11, kiedy Wenus wkracza do znaku Strzelca, a w związku z tym pojawi się ulga, radość, więcej swobody w twoim działaniu. Najlepsze przyjdzie jeszcze później. 21.11 Merkury spotyka twoją patronkę Wenus i uścisną się w namiętnej koniunkcji. Dzięki temu ty również zaimponujesz komuś wiedzą, obyciem, wyglądem. Szykuje się impreza, na której być trzeba i na której będziesz królować. Poprawi się stan zdrowia i wyniki badań.

Trudności

Na początku miesiąca bardzo ostrożnie dysponuj energią. Już 5.11 kwadratura Wenus i Urana może przynieść gwałtowne spory. 7.11 Wenus utworzy kwadraturę z Saturnem, co równa się gorzkiej lekcji pokory. Niezbyt udanie wypada również 8.11, czyli Pełnia w Byku, ponieważ może przynieść nietrafione inwestycje - zarówno te sercowe, jak i materialne.

Horoskop miesięczny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada) - Zbieranie bonusów

Dzięki Pełni Dyniowego Księżyca poczujesz się jak na bonusowym poziomie w ulubionej grze. Możesz zbierać diamenty i złote monety do swojej sakiewki. W tym miesiącu masz szczęście i w kartach, i w miłości, zatem doceń, co jest ci dane.

Szanse

Przed tobą spore okazje, aby pomnożyć swoje bogactwo. Bardzo możliwe jakieś mile widziane profity. Jeśli tylko się odważysz, będą otwierać się wielkie inwestycje. 8.11 Dyniowy Księżyc zachęci cię do tego, aby zaprosić bogactwo do twojego życia. Pierwsza połowa listopada to czas luksusów, będziesz też zbierać nagrody. Słońce, Wenus i Merkury sprzyjają we wszystkim do 16.11. Dzięki obecności Wenus w twoim znaku zodiaku możesz przyciągać do siebie okazję, aby komuś zaszumiało w głowie nie na żarty. Samotne Skorpiony staną się bardzo atrakcyjną partą do wzięcia. Skorpiony, które są w związkach, mogą się cieszyć z ożywienia atmosfery w relacji.

Trudności

Mars cały czas się cofa, zatem nie wykonuj jakiś nieprzemyślanych ekwilibrystycznych kombinacji. Pod koniec miesiąca bardzo prawdopodobne urazy fizyczne. Niestety znowu napsują ci krwi ukryci wrogowie i ich knowania zza kurtyny, które odczujesz 19.11. Od 16.11 Wenus nie będzie cię już ogrzewać swym blaskiem, więc romanse nieco się schłodzą. 23.11 Nów Księżyca w znaku Strzelca może sprawić, że ktoś sprzątnie ci bardzo atrakcyjną okazję sprzed nosa.

Horoskop miesięczny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia) - Witaj przygodo

Już od 16. listopada powitasz u siebie boginię miłości Afrodytę, której energię reprezentuje planeta Wenus i chociaż twój patron, czyli Jowisz, jest w wodnym znaku Ryb, ogień w twoim sercu rozgorzeje na nowo.

Szanse

Miesiąc zapowiada się gorąco w kwestiach uczuć i podróży. 16.11 Merkury w trygonie z Jowiszem obudzi ciekawość świata, wyśle cię ponownie na naukę i zachęci do rozwoju osobistego. Tego samego dnia 16.11 Wenus znajdzie się w twoim znaku, co jest bardzo dobrą prognozą, jeśli chodzi o sprawy związane z twoim sercem. Przyjdzie czas na wielkie miłosne przygody połączone z wojażami, zatem od 17.11 wietrz walizki. Nie zagrzejesz miejsca długo w swoim mieszkaniu, ponieważ szykuje się ciekawa podróż, a ty okazjom do zwiedzenia nowych miejsc nie odmawiasz. Najlepsze listopad schował w kieszeni na sam koniec. 23.11 odbędzie się Nów Księżyca w twoim znaku, co jest równoznaczne z otwartością na nowe doświadczenia. Zatem ruszasz pełną parą w nową trasę. Niewykluczone, że koncertową.

Trudności

Pamiętaj, że Jowisz cały miesiąc znajduje się w znaku Ryb. To położenie w wodnym znaku spowoduje, że będziesz zbyt sentymentalny i przewrażliwiony. Przy okazji Pełni Księżyca 8.11 powrócą stare lęki i okaże się, że ktoś znowu ma do ciebie pretensje materialne. W opozycyjnym znaku Bliźniąt Mars porusza się w retrogradacji, zatem uwaga na złamania i kontuzje, szczególnie 19.11!

Horoskop miesięczny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia) - Szybkie sprzątanie

Pełnia Księżyca w znaku Byka będzie dla ciebie hojna pod wieloma względami. Czeka cię uznanie, awans, dobre emocje w relacji i świętowanie w rodzinie. Czy masz prawo narzekać?

Szanse

Bardzo prawdopodobne, że dojdzie do pozytywnej przeprowadzki. Szykuj się na szybkie przenosiny W lepsze miejsce, lepsze piętro, komfortowy adres czy też bardziej prestiżowy fotel. Nie poddawaj się i nie ustawaj tuż przed metą, ponieważ 8.11 sprzyjająca Pełnia Dyniowego Księżyca to wzrost twoich zasobów finansowych i dopięcie jakiejś ważnej umowy. 15.11 to z kolei doskonały dzień na uzyskanie ważnych obietnic, podpisów, stempelków i zaświadczeń. W pierwszej połowie miesiąca niebo spełnia wszystkie twoje życzenia, zatem trzeba brać póki otwarte. W kwestiach rodzinnych powody do radości związanej z miłymi uroczystościami i celebracjami.

Trudności

W pierwszych dniach listopada uważaj na konfliktowe osoby, które nie mogą pogodzić się z twoim sukcesem. W sferach prywatnych ktoś będzie próbował zniszczyć ci opinię, ale nikt nie da temu wiary. Dobra passa słabnie od 16.11. Po tej dacie będziesz odczuwał zmęczenie fizyczne, a na sam koniec miesiąca trzeba się wesprzeć jakimiś poradami u specjalistów. 23.11 poprosisz kogoś o pomoc, a ta osoba nie odmówi.

Horoskop miesięczny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego) - Gorzka pigułka

Niestety większość planet aż do 16. 11 pozostaje w kwadraturze do twojego znaku, zatem nie możesz liczyć na jakieś specjalne względy czy prezenty od kosmosu. Pozostanie mozolna praca, a w tle kaprysy twojej drugiej połówki, z którymi ciężko sobie poradzić.

Szanse

Listopad będzie od ciebie głównie wymagał i egzekwował. Nie naciskaj, nie upieraj się, ponieważ tylko się zmęczysz, a pozytywy pojawią się dopiero w drugiej połowie miesiąca. Wenus zacznie sobie o tobie przypominać od 16.11. Po przejściu tej planety do znaku Strzelca zaczniesz odczuwać więcej przyjemności i luzu. Od 17.11 pojawią się krótkie wyjazdy, dzięki którym zrelaksujesz się, odpoczniesz od codzienności i złapiesz oddech. Słońce przejdzie do znaku Strzelca, poczujesz wiatr w żaglach, a 21.11 nastąpi naprawa i uzdrowienie w relacji. Bardzo konstruktywnie i odżywczo podziała na ciebie 23.11 Nów Księżyca w Strzelcu, który wiąże się z odrodzeniem, nową nadzieją i wielkimi planami na karierę.

Trudności

Już na początku miesiąca wytworzą się jakieś niezbyt sympatyczne klimaty pomiędzy tobą a twoim partnerem lub partnerką. 5.11 Wenus utworzy opozycję z Uranem i ktoś może zmienić o tobie zdanie, pojawią się szybkie zmiany ustaleń, a nawet nagłe zerwanie znajomości. Stojący w kwadraturze wobec twojego znaku zodiaku 8.11 Dyniowy Księżyc może przynieść kłopoty materialne, ponieważ przeliczysz się z możliwościami swojego portfela. Przygotuj się na zaciskanie pasa.

Horoskop miesięczny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca) - Rozmach i optymizm

Jowisz cofnął się do twojego znaku i będzie to dla ciebie oznaczać możliwość ponownego brania udziału w wyścigu, z którego cię już wykluczono. Dyniowa Pełnia Księżyca pozwoli ci czynić postępy w budowaniu bezpiecznych finansów.

Szanse

Sprzyja ci wiele ciał niebieskich, dzięki czemu wzmocnisz organizm, poczujesz się silniejsza i bardziej stabilna Rybo. Jowisz ponownie znajduje się w twoim znaku zodiaku i nie opuści go, aż do 20.12 więc masz masę czasu na podreperowanie życia na każdym poziomie. Dzięki trygonowi Słońca, Wenus i Merkurego ze znaku Skorpiona przybędzie ci pieniędzy i wielbicieli. Pełnia Księżyca w znaku Byka 8.11 może utuczyć twój portfel, a i serce będzie zadowolone. Koniecznie zapamiętaj datę 15.11. To pod wieloma względami dzień szczęścia, dlatego koniecznie wypróbuj Fortunę i nie przegap zgłoszenia swojego udziału w konkursie. Dzięki dobrym układom na niebie odważysz się, aby podjąć pewne ryzyko.

Trudności

W datach bliskich do 19.11 może się pojawić duży niepokój. Będzie to spowodowane kwadraturą twojego patrona Neptuna i agresywnie nastawionego Marsa. Ten termin wiąże się dla ciebie z nawarstwieniem się kłopotów, może to być również dzień urazów i kłótni. Niezbyt fortunnie zapowiada się również 23.11. Nów Księżyca w znaku Strzelca może dla ciebie oznaczać nieodpowiedzialność twoich bliskich, przez którą będziesz musiała się mocno wysilić, aby naprostować ich błędy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zmiany w Dzień Dobry TVN. Produkcja programu szykuje wielką niespodziankę

Zmiany w Dzień Dobry TVN. Produkcja programu szykuje wielką niespodziankę

Bitwa na babeczki w studiu Dzień Dobry TVN. "Chyba sobie kpisz. Jestem poważnym dziennikarzem"

Bitwa na babeczki w studiu Dzień Dobry TVN. "Chyba sobie kpisz. Jestem poważnym dziennikarzem"

Ruszyła akcja "Podaruj Misia". Jakie kreacje przygotowały gwiazdy z projektantami?

Ruszyła akcja "Podaruj Misia". Jakie kreacje przygotowały gwiazdy z projektantami?

Od urodzenia ma wirusa HIV. Powiedziała, którzy lekarze boją się go najbardziej

Od urodzenia ma wirusa HIV. Powiedziała, którzy lekarze boją się go najbardziej

Anna Rusowicz wspiera ofiary przemocy psychicznej. "Na własnych doświadczeniach mogę oprzeć ten kawał wiedzy"

Anna Rusowicz wspiera ofiary przemocy psychicznej. "Na własnych doświadczeniach mogę oprzeć ten kawał wiedzy"

Agnieszka Kotońska znacząco schudła i nieustannie mierzy się z hejtem. "Życzą mi śmierci"

Agnieszka Kotońska znacząco schudła i nieustannie mierzy się z hejtem. "Życzą mi śmierci"

Prawidłowe oddychanie skuteczną bronią na stres. "Musimy się skupić na kilku aspektach"
Materiał promocyjny

Prawidłowe oddychanie skuteczną bronią na stres. "Musimy się skupić na kilku aspektach"

"Mamusiu, ja już nie chcę tu być, na tym światku". Czy 3-latek może mieć depresję?

"Mamusiu, ja już nie chcę tu być, na tym światku". Czy 3-latek może mieć depresję?

Szukasz pomysłu na wykwintną przystawkę z Gorgonzolą?  
Materiał promocyjny

Szukasz pomysłu na wykwintną przystawkę z Gorgonzolą?  

Luiza z "HP" jest w związku. Jej partner też brał udział w programie. "Mój urodzinowy prezent"

Luiza z "HP" jest w związku. Jej partner też brał udział w programie. "Mój urodzinowy prezent"

Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

Ania Klimczewska wydała kolejną powieść. "Zaczęło się na spontanie jako wielka zabawa"

Ania Klimczewska wydała kolejną powieść. "Zaczęło się na spontanie jako wielka zabawa"

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

"Królowa przetrwania". Nowy program z 12 znanymi kobietami. W dżungli, bez filtra i cenzury

"Królowa przetrwania". Nowy program z 12 znanymi kobietami. W dżungli, bez filtra i cenzury

Najmodniejsze stylizacje na sezon jesień/zima
Materiał promocyjny

Najmodniejsze stylizacje na sezon jesień/zima

Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy
Materiał promocyjny

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?
Materiał promocyjny

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie
Materiał promocyjny

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby
Materiał promocyjny

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę
Materiał promocyjny

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?
Materiał promocyjny

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki
Materiał promocyjny

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Kasia Lins o nowej płycie i muzycznym katharsis. "Nadszedł taki moment, że musiałam powiedzieć dość"

Kasia Lins o nowej płycie i muzycznym katharsis. "Nadszedł taki moment, że musiałam powiedzieć dość"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas