Horoskop

Te trzy znaki zodiaku zdradzają najczęściej. Kto jest największym flirciarzem?

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Znaki zodiaku.

Które znaki zodiaku mają największe tendencje do zdrady? Astrolog Merkurja wytypowała trzy, jakie znajdują się w tym niechlubnym gronie. Co z pozostałymi? Sprawdź, w której jesteś grupie.

Najbardziej niewierne znaki zodiaku - poznaj topową trójkę

Czy istnieje jakiś klucz, według którego nie należy dobierać partnera według znaków zodiaku? Oczywiście, że tak! Pamiętajmy jednak, że ostateczną odpowiedź, czy związek rokuje i ma przed sobą perspektywy daje indywidualnych horoskop partnerski. Nie ukrywajmy jednak, że są pewne predyspozycje charakterystyczne dla typowych przedstawicieli poszczególnych znaków zodiaku i wśród nich są rzecz jasna rasowi uwodziciele i flirciarze.

Baran - niewierny znak zodiaku

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Potrzebuje ciągłego przypływu emocji i świeżej dawki adrenaliny, która wiąże się dla niego ze zdobywaniem. Każdy potencjalny partner czy partnerka traktowany jest jak wyzwanie, które trzeba podjąć i … osiągnąć cel. Im trudniej, tym lepiej. Ktoś pozornie nie do zdobycia i wysiłek na miarę zimowej wyprawy na K-2 to świetna wiadomość. Udowadnianie, że jest się liderem i zwycięzcą w biegu po czyjeś wdzięki, tym bardziej, jeśli obok jest konkurencja, potrafi rozgrzać przedstawicieli tego znaku do czerwoności. Barany potrzebują stałego przypływu bodźców i dlatego, jeśli poczują, że są już na bezpiecznej pozycji, w związku, w którym nie muszą już niczego udowadniać, zaczynają rozglądać się za kimś trzecim. Dreszczyk emocji, pasja zdobywania i zapach rywalizacji to jest coś, bez czego typowy Baran nie funkcjonuje. Zatem jeśli nie chcemy, aby szukał smaku zwycięstwa na zewnątrz, trzeba pozostawić mu w relacji poprzeczkę "nie do przejścia" , tak aby czuł, że jest coś jeszcze, o co musi walczyć.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Bliźnięta - niewierny znak zodiaku

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Jeśli jesteś z Bliźniakiem, nie bierz sobie tego do serca, ale jest duża szansa na to, że za chwilę Bliźnięta się tobą znudzą… Pamiętaj, że tu nie chodzi o to, jaki/jaka jesteś i że coś z tobą nie tak. Problem tkwi po tej drugiej stronie. Ciągły głód nowych wrażeń, ekscytujących doznań i świeżych tematów do rozmów gna Bliźnięta w ramiona coraz to nowych osób. Może i fizycznie nie są najbardziej namiętnym znakiem zodiaku, ale potrzebują tej iskierki, którą daje flirtowanie, poznawanie się i sama procedura uwodzenia. Skryte umawianie się, wysyłanie pikantnych wiadomości, wymiana smsów czy też aura tajemniczości, to potrafi nakręcać typowego Bliźniaka do życia. Może to i niewinny flirt czy zabawa – jak zazwyczaj zwykł tłumaczyć się po przyłapaniu przedstawiciel tego znaku, ale czy to w porządku? Nawet jeśli nie dojdzie do niczego więcej, to i tak rzadko kto będzie tolerować takie gierki za swoimi plecami, dlatego Bliźnięta należą do osób, które dość szybko przechodzą ze związku do związku i… zaczynają zabawę od początku.

Strzelec - niewierny znak zodiaku

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Uczucie potrafi chwilowo Strzelca zaślepić i nigdy niczego nie będzie robił na pół gwizdka. Potrzebuje ogromnej dawki namiętności i bliskości. Jest to jeden z najbardziej żarliwych, upartych i energetycznych znaków zodiaku. Nie daje rady skupić się na tym, co ma i co zdobył. Jest typem ciągłego poszukiwacza, odkrywcy i pasjonata. W związku musi panować radość i wspólnota celów. Jeśli zaczynają się kłopoty, problemy codzienności czy rutyna, Strzelec niepostrzeżenie się ulatnia i przenosi tam, gdzie jest śmiech, zabawa i lekka, imprezowa atmosfera. Zdobywanie celów i realizowanie razem marzeń lub wizji, to jest coś, co nakręca Strzelca do życia. Niestety tak jak jego patron, czyli Jowisz, Strzelec ciągle prze do przodu i zdobywa, podbija, bierze w posiadanie i… idzie dalej. Przedstawiciele tego znaku nie potrafią patrzeć wstecz, nie są typem introwertycznego domownika, żyją tym, co będzie. Jeśli potrafisz dotrzymać mu kroku, możesz przez jakiś czas być towarzyszem podróży, ale jeśli się zmęczysz lub będziesz potrzebować stabilizacji, Strzelec gna już na początku peletonu z kimś innym w parze.

Znaki zodiaku a zdrady

Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Potrzebują stabilizacji, rzadko zmieniają partnerów. Nawet jeśli uczucie wygasło, potrafią latami trwać w relacji z przyzwyczajania czy też lęku przed tym, że będą musiały się przyzwyczajać do kogoś nowego. Zdrady dopuszczają się zazwyczaj wtedy, kiedy ktoś inny się o nią wystara i ich uwiedzie.

Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Przywiązują się mocno do drugiej połówki. Na wszystko reagują bardzo emocjonalnie. Potrafią dużo wybaczyć dla dobra rodziny i związku. Nie są chętne do niewierności, ponieważ boją się rozpadu dotychczasowych struktur… na zdradę mogą decydować się kiedy mają pewność, że nie zagrozi ona obowiązującym układom.

Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Uwielbia być adorowany, noszony na rękach i podziwiany. Jeśli chodzi o niewierność, nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawać. Lew zadowoli się komplementami i uwielbieniem, które ktoś będzie mu składał. Na tych hołdach może poprzestać. Nie lubi łamać słowa danego komuś innemu.

Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Do wszystkiego podchodzi pragmatycznie i racjonalnie. Jeśli przez zdradę bądź niewierność może więcej stracić niż zyskać, potrafi sobie przetłumaczyć, że nie warto w to wchodzić i posucha się zdrowego rozsądku. Nielojalność w relacji jest u niej mocno skalkulowana i dochodzi do niej, kiedy Panna coś na tym ugra.

Waga

Waga (23 września - 22 października)

Otwarta kłótnia, konflikt interesów, bezpośrednia konfrontacja z obecnym i pretendującym partnerem to jest coś, co prawdziwą Wagę przyprawia o niekłamane przerażenie. Dlatego niewierność w związku jest dla niej czymś, czego unikają, jak mogą. Nie dlatego, że by nie chciały spróbować nowości, ale dlatego, że boją się konsekwencji w postaci otwartych sporów.

Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Owiany czarną legendą Skorpion wcale nie zasłużył na miano najbardziej niewiernego znaku zodiaku. Jeśli Skorpion kogoś kocha lub zależy mu na relacji, jest wręcz do przesady lojalny i uczciwy. Kłopoty pojawiają się wtedy, kiedy stwierdzi, że ktoś nie zasłużył na jego uczucie. Wtedy zaczynają się zemsty i odwetowe zdrady.

Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Zasady są żelaznym fundamentem, na którym Koziorożce budują swoją tożsamość. Nie lubią naginać zasad i lawirować. Nie dla nich umawianie się po cichu i utrzymywanie sekretnych relacji. Na zdrady decydują się po wyjaśnieniu sobie wszystkiego z ex. Tylko czy to jeszcze niewierność?

Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wodniki stawiają na szczerość w każdej sytuacji. Potrafią wyrzucić gorzką prawdę w oczy drugiej osobie w sposób nietaktowny i bez owijania w bawełnę. Jeśli dadzą się skusić jakiemuś przygodnemu zauroczeniu, jeszcze tego samego dnia obwieszczą to swojej dotychczasowej połówce… z wiadomym skutkiem. Związki Wodników potrafią się gwałtownie kończyć.

Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Melancholijne, skupione na tym co przeżywają i empatyczne do przesady Ryby, gdy tylko dochodzi do okazji, aby mogły zrobić mały "skok w bok" zaczynają się obwiniać i oskarżać. Czują się złe i nieuczciwe. Jeśli już dochodzi do zdrad, Ryby potrafią oszukać same siebie, że robią to dla ,"dobra" tej drugiej strony.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: grinvalds/Getty Images

Pozostałe wiadomości