Horoskop

Horoskop na wtorek. Dzień pełen zmian

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja

Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 22 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce o poranku zmieni znak zodiaku. Zostawi za sobą intensywną fazę Skorpiona i przejdzie do radosnego i ekspansywnego znaku Strzelca. Księżyc przez cały dzień będzie przebywał w znaku Skorpiona.

Chociaż zmiana energii na ognistą zostanie przywitana entuzjastycznie przez większą część zodiaku, to dzień nie będzie upływał w samych, lekkich klimatach. Dzisiaj na niebie utworzy się kwadratura pomiędzy Marsem a planetoidą Ceres, co może zwiastować kolejne problemy lub nieporozumienia z dostawami zbóż dla krajów afrykańskich. Dzień będzie obfitował w liczne zmiany i odczujemy silnie nowy kierunek, w którym poruszają się energie planetarne.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 21 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Możesz spodziewać się dość radosnego i pozytywnego dnia. Słońce wkracza do ognistego żywiołu i pomoże ci w wykonywaniu twoich obowiązków. Wokół ciebie sami pozytywnie nastawieni ludzie, którzy będą chcieli dzielić z tobą swoje pasje. Jedynie wieczorem kwadratura Marsa i Ceres może spowodować jakieś zgrzyty na tle materialnym.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Malejący Księżyc przez cały dzień przebywa w opozycyjnym znaku Skorpiona. Można powiedzieć, że twoje partnerstwo będzie zaprzątać ci sto procent uwagi. Chcesz dojść do jakiegoś podsumowania czy zadeklarowania dalszego planu, ale nic z tego. Ktoś będzie robił uniki, ślizgał się po temacie i nici z konkretów.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Przed tobą kolejny udany dzień, jeśli chodzi o pracę i edukację. Poczujesz się szczęściarzem i rzeczywiście masz ku temu powody. Padną ważne słowa, które zmienią twoją pozycję na dużo wyższą. Ktoś będzie chciał zaoferować ci pomoc w karierze. Słońce w opozycyjnym znaku Strzelca podświetli cię i uwidoczni twoje atuty dla innych.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzisiaj trzeba będzie się uporać z tym, co jest zaległością, przeciągniętym w czasie zleceniem, niewykonanym zadaniem, niezaliczoną pracą klasową itd. Nie możesz już liczyć na wsparcie Słońca ze znaku Skorpiona, ale jeszcze podpierasz się dobrą pozycją Księżyca. Dlatego nie należy już zwlekać, ale jak najszybciej wziąć się za coś, co odkładałeś na półkę od kilku tygodni.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Patronujące ci Słońce wkracza do ognistego znaku Strzelca, więc poczujesz się, jakby gdzieś na górze włączyli dodatkowe żarówki, oczywiście nakierowane na ciebie. Dzisiaj wszystko będzie szło jak po szynach, a ty znowu stąpasz po czerwonym dywanie. Odzyskujesz swój blask, wigor i autorytet w oczach otoczenia.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Nie ma wyjścia, trzeba się jakoś odnaleźć w tej niekomfortowej dla ciebie sytuacji. Być może jesteś zmuszona współpracować z kimś, kto jest ci niechętny, lub masz na końcu języka kilka ostrych, ale prawdziwych słów, których nie możesz wypowiedzieć? Dzisiaj trzeba godzić się na kompromisy i nie kaprysić zbyt mocno, bo będzie to źle widziane.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Przed tobą kolejny przyjemny układ na niebie, który pogłaszcze cię po głowie, pochwali i da ci jakieś gratisy. Poczujesz się akceptowana, a w związku z tym bezpieczna w swoim środowisku rodzinnym i zawodowym. Dzisiaj nie trzeba się ani spierać, ani konfliktować, co da ci rozluźnienie i swobodę w twoim działaniach.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Czas pożegnać na rok Słońce, ponieważ po godzinie 9.20 nasza dzienna gwiazda wychodzi z twojego znaku i przenosi się do sąsiedniego znaku Strzelca. Dzień będzie dla ciebie nieprzyjemną gonitwą i załatwianiem pewnych spraw na ostatnią chwilę. Malejący Księżyc w twoim znaku pomaga pozbyć się zbędnych płynów, więc możesz coś stracić ze zwykłej wagi.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Stajesz się popularny w towarzystwie bardziej, niż sądzisz. Masz już wystarczająco dużo asów w rękawie, zostaw coś dla innych! Merkury i Wenus są u ciebie w znaku. Dzisiaj rano dołączy do nich Słońce. Można powiedzieć, że jesteś królem balu. Dzisiaj nie będziesz mógł wytrzymać w jednej lokalizacji, ale co chwilę zmieniasz współrzędne. Ciężko za tobą nadążyć.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzień przyniesie ci konieczność wycofania się z jakiegoś pomysłu, przedsięwzięcia albo rezerwacji. Okaże się, że coś było nie do końca trafnym posunięciem i masz jeszcze czas i możliwość, aby to skorygować. Malejący Księżyc w znaku Skorpiona zadziała jak wywabiacz plam i gumka, którą możesz wytrzeć coś z zeszytu. Nikt się nie dowie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Księżyc, przebywający w kwadraturze do twojego znaku, może generować jeszcze jakiś rodzaj uciążliwego stresu, którego pochodzenia nie rozumiesz. Po prostu się denerwujesz i już. Jak sam zobaczysz za kilka dni, nie było powodów, aby wątpić w sens swoich działań czy też sukces twojego projektu. Na razie spróbuj się wyciszyć i wygadać swojemu przyjacielowi, to sprawi ci dużą ulgę.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj możesz już powoli odczuwać poważną zmianę energii wokół ciebie. Nie chodzi tylko o to, że Słońce zmieniło położenie z żywiołu wody na żywioł ognia, ale przede wszystkim o fakt, że Jowisz znajdujący się w twoim znaku już za kilkadziesiąt godzin rozpocznie ruch prosty. Poczujesz, że ciśnienie i napięcie rośnie, jak przed startem rakiety. Daj sobie jeszcze trochę luzu. Spokojnie, jeszcze nie odpalamy.

Znaczenie kart Tarota - Rycerz Buław

Rycerz Buław to karta z tzw. dworu Buław z Małych Arkan Tarota. Przypisanymi znakami zodiaku są Lew, Skorpion i Strzelec, planetą przypisaną jest Mars, a żywiołem ogień. To bardzo pozytywny znak na większość zadanych pytań podczas rozkładania tarota. W pozycji prostej zwiastuje przyjaciela, na którego pomoc będziemy mogli liczyć lub młodego i dynamicznego mężczyznę, a także przygodę. W pozycji odwróconej świadczy o kłótniach i agresji w kontaktach z ludźmi, a nawet poszukiwanie okazji do walki. Może zwiastować również niebezpieczeństwo.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Surasak Suwanmake/Getty Images

Pozostałe wiadomości