Horoskop

Horoskop na sobotę. Jeden ze znaków zodiaku może liczyć na zmiany w życiu

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja

Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 26 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Strzelca, rosnący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Koziorożca. Dzisiaj na niebie brak większych układów między planetami, nawet tych z udziałem naszego naturalnego satelity.  

Układ na niebie wygląda bardzo nietypowo. Ciała niebieskie dają nam swobodę w podejmowaniu decyzji i wygląda to tak, jakbyśmy na chwilę byli spuszczeni z oka oraz zdani sami na siebie. W sobotę możemy wziąć głębszy wdech. Zastanowić się nad tym, co chcemy osiągnąć. Mamy moment na zatrzymanie się przed podjęciem kolejnych kroków. Księżyc przebywający w praktycznym i racjonalnym znaku Koziorożca zachęca nas do myślenia w sposób realny o swoich przedsięwzięciach.

Horoskop dzienny na sobotę, 26 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj możesz doświadczyć ogromnej dozy adrenaliny i poczuć, że rywalizacja, która ją wywołuje sprawia ci wielką przyjemność. Dzień będzie bardzo aktywny, a przeżycia które będą twoim udziałem intensywne i istotne. Połączysz się z otaczającym cię światem i będziesz czuł, że w twoim otoczeniu są osoby, z którymi masz prawdziwy, satysfakcjonujący cię kontakt.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Rosnący Księżyc w znaku Koziorożca będzie cię wspierał i rzuci trochę światła na twoje ostatnie kłopoty domowe. Przeprowadzisz spokojną, ważną i porządkującą rozmowę i wreszcie zaczniecie współdziałać. Jeśli zrezygnujesz z narzekania i wytykania błędów, oraz nie poruszysz kwestii z przeszłości, spędzisz bardzo udaną sobotę.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Przed tobą sobota, w trakcie której będziesz musiał uzupełnić braki w jakiejś zwyczajnej, trywialnej i przyziemnej aktywności. Czas poskładać skarpetki, wyrzucić śmieci, poprasować koszule. Księżyc w znaku Koziorożca doda trochę powagi do twojego nastroju i dzisiaj będziesz traktował wszystko z ogromnym przejęciem, jak na ciebie aż zbyt surowo.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzisiaj wszystko będzie łatwiejsze, lepsze i bardziej przyjemne. Nawet rodzinne obowiązki czy domowe czynności pójdą ci z lekkością. Zmieni się ton i dynamika twoich relacji. Ponownie odnajdziesz radość i ekscytację w partnerstwie. Ktoś będzie cię wspierał i postara się zaspokoić twoje pragnienia.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Zanim zaczniesz zabawę trzeba przyjrzeć się temu, co dzieje się najbliżej ciebie, czyli w domu. Coś się dzisiaj zmienia, coś się przestawia. Spojrzysz uważniej na swoich podopiecznych i dowiesz się o czymś istotnym. Czas wejść w rolę autorytetu i być głową rodziny. Trzeba coś komuś zakazać lub nakazać.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzień rysuje się w pozytywnych barwach. Coś wreszcie się w tobie obudzi i przestawi na lepszy tor. Wzrastający Księżyc w znaku Koziorożca obdarzy cię mocną motywacją i siłą do przepchnięcia tego co ci przeszkadza. W sobotę szybko otrząśniesz się z ostatnich przykrości i niepowodzeń, wszystko sobie poukładasz.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Sobota sprawi, że skupisz się na praktyczniejszej stronie rzeczywistości. Chwilowo przestaniesz bujać w obłokach i zaczniesz krzątać się wokół przyziemnych, ale koniecznych spraw. Potrzebujesz chwili spokoju i ciszy, dlatego warto odłożyć burzliwe kwestie partnerskie na półkę i zająć się gotowaniem, myciem podłogi lub praniem. Ukoisz w ten sposób nerwy.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Twoja chęć ustawiania innym życia znowu weźmie górę nad rozsądkiem. Będziesz się wtrącał w cudze sprawy i dawał dobre rady tam, gdzie nikt cię o nie nie prosi. Niestety możesz się z czymś po prostu narzucać, więc nie przesadzaj. Wieczorem może dojść do małego zgrzytu, ponieważ ktoś, kogo nie lubisz, będzie chciał się ciebie pozbyć z towarzystwa.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Układ planet zatrzyma cię dłużej w domu. Ktoś będzie chciał ci przeszkodzić w wykonaniu zaplanowanych czynności. Włącz krytyczne myślenie oraz zdolność do wyciągania wniosków. Zamiast rzucać się na wszystko co proponują ci przyjaciele, przefiltruj to przez pryzmat swoich korzyści. Dotrzymaj danego słowa.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Rosnący Księżyc, który odzyskuje siłę po Nowiu, znajduje się dzisiaj przez cały dzień w twoim własnym znaku. Możesz poczuć się wyróżniony i zasilony tym wpływem. Spędzisz wiele czasu z członkami rodziny, którzy będą dawać ci odczuć, że cieszą się z twojej obecności. Twoja uwaga będzie nakierowana na zaspokajanie potrzeb bliskich, a oni odwzajemnią ci się komplementami i wdzięcznością.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj będziesz się z kimś porównywał i stawiał siebie w opozycji do czyiś osiągnięć czy życiowych dokonań. Chociaż bardzo rzadko ci się to zdarza, to jednak poczujesz ukłucie zazdrości, że komuś wychodzi coś lepiej niż tobie. Twój komfort psychiczny będzie zachwiany aż do wieczora. Dopiero rozrywka gdzieś poza domem przyniesie ulgę.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Wzrastający Księżyc w znaku Koziorożca podziała na ciebie stabilizująco i ułoży ci plan dnia w optymalny sposób. Dzisiaj będziesz działać metodycznie i konkretnie. Z listą zakupów w dłoni ruszysz na polowanie na promocje. Będziesz zadowolona z efektów swoich działań, ponieważ praktyczny zmysł zwycięży nad chwilowymi zachciankami.

Znaczenie kart Tarota - karta 2 Mieczy

Karcie 2 mieczy przypisywany jest znak zodiaku Waga, planeta Księżyc i żywioł powietrza. W pozycji prostej wskazuje na kierowanie się jedynie logiką w danej sytuacji oraz blokadę emocjonalną. Może oznaczać oziębłość emocjonalną i zamknięcie w sobie, a nawet odcięcie się od świata i ludzi. Może zwiastować zawieszenie broni, ale również wrogość. W pozycji odwróconej zwiastuje niewierność, brak tolerancji, mściwość, zamykanie się w swoich poglądach i opiniach. Należy uważać na odmowę innego spojrzenia na różne sytuacje i potrzebę ucieczki od ludzi.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Pakin Songmor/Getty Images

Pozostałe wiadomości