Horoskop

Horoskop na piątek. Ten znak zodiaku czeka niezapowiedziana rozrywka

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja

Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 25 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc przez większość dnia również przebywa w znaku Strzelca. Po godz. 22:17 Srebrny Glob przejdzie do znaku Koziorożca. Dzisiaj na niebie brak większych układów między planetami. Jedynie przedpołudniowa opozycja planetoidy Ceres i Neptuna może przynieść nam chwilowe kłopoty dotyczące zasobów w spiżarni lub lodówce.

Nagle możemy odkryć, że ważne, wręcz niezbędne składniki w jakiś dziwny sposób się skończyły i trzeba je pędem uzupełnić. Osoby, które nie zmieniły opon na zimowe mogą mieć dzisiaj problemy z dotarciem z miejsca na miejsce. W ostatnim dniu roboczego tygodnia nie będziemy myśleć o rozrywkach, ale w większości przypadków o odpoczynku.

Horoskop dzienny na piątek, 25 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj będziesz działał w sposób merytoryczny, zaplanowany i dokładny. Koniec tygodnia wiąże się u ciebie z wypełnianiem dodatkowych obowiązków, ale poradzisz sobie z nimi wyśmienicie. Wieczór przyniesie ci możliwość zrelaksowania się i ponadprogramowej, trochę niezapowiedzianej rozrywki. Wenus nadal tworzy trygon z twoim znakiem, więc randkowanie będzie udane.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Możesz mieć poczucie, że twoje sprawy zawodowe są dla ciebie jakimś cierniem, zadrą i solą w oku. Nie umiesz jeszcze wykonać pewnego, ostatecznego kroku, do którego przygotowujesz się od dłuższego czasu. Twoje wahanie dzisiaj również nie znajdzie finiszu. Wieczorem, po przejściu Księżyca do Koziorożca będziesz spokojniejszy.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Ponieważ miałeś w tym tygodniu wyjątkowo dużo zajęć zawodowych możesz poczuć, że jesteś już tak wyeksploatowany, że nie masz sił na żadne obowiązkowe czynności. Dzień będzie trochę luźniejszy i tak sobie ustawisz plan, aby odpocząć i złapać jakąś okazję do przyjemności. Wieczór prawdopodobnie w towarzystwie przyjaciół na niezobowiązującej rozrywce. Lekkie tematy.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Masz już dość tych rewolucyjnych klimatów i dzisiaj potrzebujesz zwolnić tempo. Księżyc po przejściu do znaku Koziorożca uwolni cię i zobaczysz, że wszystko staje się prostsze. Poczujesz się lepiej i spokojniej, a wszystko wieczorem znajdzie się na swoim miejscu. Twoje emocje się wreszcie schłodzą i czas w partnerstwie będzie bardziej harmonijny.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Przestaniesz się oglądać na to, co ci się nie udało. Dzisiaj liczy się tylko to co przed tobą. Stworzysz sobie okazję do tego, aby wyjść na prowadzenie. Ponieważ poczujesz potrzebę dzielenia się z innymi twoją radością, to postarasz się, aby osoby w twoim otoczeniu również czuły się dobrze. Dasz komuś jakiś prezencik lub zaprosisz na lunch. Skomplementujesz domowników.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

"Daremne żale, próżny trud...". Co było minęło i nie ma co się nad tym roztkliwiać. Ostatnie dni poruszyły w tobie takie emocje, których nie byłaś w stanie skontrolować, Bardzo nie lubisz takich momentów, w których tracisz panowanie. Dzisiaj już będzie lepiej. Wieczorem Księżyc w pokrewnym ci znaku Koziorożca będzie działał na ciebie wyciszająco i stabilizująco.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Nadal możesz cieszyć się specjalnymi względami nieba. Dzień rozpocznie się bardzo obiecująco. Tuż po śniadaniu powinnaś otrzymać informację o szykującej się imprezie, na której nie może cię zabraknąć. Dzisiaj będziesz cieszyć się korzyściami płynącymi z jakieś współpracy, a twoje serce będzie bić w optymistycznym rytmie. Wieczorem trochę komplikacji mogą sprawić bóle stawów.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Punkt skumulowania się różnych trudności jest już za tobą. Dzisiaj będziesz powoli dochodził do siebie i układał sobie w głowie nowe perspektywy oraz dostosowywał się do nowych okoliczności. Do popołudnia możesz jeszcze sprzątać, bądź usuwać skutki ostatnich awarii, ale wieczorem możesz poświęcić czas tylko dla siebie i skupić się na tym co jest przyjemne.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Nadal będziesz się wyróżniał z tłumu i pokazywał, otoczeniu, że jesteś w wyjątkowym nastroju. Twój portfel może się nie zamykać, co niestety nie jest dla ciebie korzystne w szerszej perspektywie W twoim zachowaniu czuć jeszcze świętowanie, które jest spowodowane powrotem Jowisza do ruchu prostego, więc raczej nie można liczyć na twoje skupienie się w miejscu pracy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Twoja zwykła pewność siebie i święte przekonanie o tym, że zawsze masz słuszność mogą dzisiaj trochę przygasnąć. Ktoś złapie cię na pomyłce lub na jakimś błędzie i będziesz musiał uznać swoją niższość w jakiejś kwestii, co jest dla ciebie praktycznie najgorszymi katuszami. Spokojnie, jakoś to przełkniesz i wieczorem zaczniesz wracać do zwykłego stanu czyli stanowiska eksperta.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj będziesz już trzy kroki do przodu przed konkurencją. Poczujesz się żwawszy i podbudowany tym, co udało ci się osiągnąć. Jesteś w dobrym nastroju i spojrzysz na osoby, z którymi byłeś do niedawna w sporze, bardziej przychylnym okiem. Może dojść do podania sobie ręki lub do wymiany kilku łagodzących sytuację zdań.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzień rozpocznie się dla ciebie z drobnymi niedogodnościami i możliwym bólem żołądka. Ktoś usilnie namawia cię, abyś poszła na całość i odrzuciła wszystkie asekuracyjne liny. To nie jest dobry pomysł. Kiedy wieczorem Księżyc przejdzie do znaku Koziorożca poczujesz się bardziej ugruntowana i nie dasz sobie wmawiać niczego, co nie jest tak naprawdę twoim pomysłem.

Znaczenie kart Tarota - As Mieczy

As mieczy to pierwsza karta ze zbioru Mieczy z Małych Arkan. Jednocześnie jest to ostatni ze zbiorów kart w Małych Arkanach. Przypisywanymi znakami tej karty są Waga, Ryby i Koziorożec, planetą Mars, a żywiołem powietrze. W pozycji prostej oznacza zrozumienie, rzeczowość, fakty i obiektywizm, ale także siłę intelektu i umiejętność krytycznego spojrzenia na siebie i świat. W pozycji odwróconej może zwiastować fanatyzm, kłótnię i niesprawiedliwość. Oznacza blokadę intelektualną, nieumiejętność wyrażania swoich myśli, niepewność przekonań i poglądów, a także nieumiejętność rozwiązywania problemów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Pobytov/Getty Images

Pozostałe wiadomości