Horoskop

Horoskop na środę. Poczujemy potrzebę zamknięcia pewnego etapu

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
horoskop

Sprawdź horoskop dzienny na środę, 23 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce znajduje się w znaku Strzelca, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona. Po godzinie 21.15 Srebrny Glob dołączy do znaku Strzelca, w którym tuż przed północą, o godzinie 23.58, dojdzie do Nowiu Księżyca.

Noc ze środy na czwartek będzie obfitować również w inne ważne wydarzenia, ponieważ cztery minuty po uściśleniu się Nowiu, Jowisz zakończy retrogradację i rozpocznie ruch prosty. Dzisiaj całym sercem będziemy odczuwać potrzebę wstąpienia na nową drogę i zamknięcia za sobą pewnego etapu w swoim życiu. U wielu osób mogą wystąpić pewne symptomy rozdrażnienia i znudzenia tym, co mają na co dzień. Będziemy głodni adrenaliny i nowych doznań. Wszystko, co doświadczone i już dobrze poznane, będzie powodować w nas poczucie bezsensu. Trochę na siłę poszukamy nowości.

Horoskop dzienny na środę, 23 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj będziesz chciał coś komuś udowodnić i pokazać, na co cię stać. Spokojnie. Może nie warto, aż tak się afiszować przed kimś, kto i tak nie doceni pewnych kwestii. Poczekaj, aż minie Nów Księżyca, wtedy nabierzesz mocy i zaczniesz działać na wyższych obrotach. Dzisiaj trzeba być trochę zachowawczym.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Układy na niebie zmuszą cię do jeszcze cięższej pracy. Dzisiaj nie będziesz mógł sobie pozwolić na to, aby przyjść do pracy później czy też zaniedbać pewne obowiązki, ponieważ ktoś, kto cię nadzoruje, będzie w wyjątkowo kiepskim nastroju. Czujesz w powietrzu pewne napięcie i już niebawem wyjdzie na jaw, co się za tym kryje.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Nów Księżyca w opozycyjnym znaku Strzelca szykuje cię na zmianę sposobu postępowania. Bardzo możliwa nowa sceneria, która się wytworzy i świeży teren, który stanie się dostępny, ale nie zrób falstartu. Nów zachodzi dopiero o północy, więc przez cały dzień pewne myśli i propozycje mogę pojawiać się i znikać, i co z tego tak naprawdę będzie, wyjaśni się jutro.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Energie planetarne nie sprzyjają ci i powodują twoją wyjątkową drażliwość i nerwowość. Możesz mieć poczucie, że jesteś zmuszany do udziału w pewnym przedsięwzięciu, co do którego masz przeczucie, że będzie stuprocentową porażką. Jednak powinieneś działać ostrożnie i nie narażać się komuś poprzez jawne krytykowanie jego pomysłów.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Nie możesz się już doczekać, kiedy wreszcie nastąpi Nów Księżyca w sprzyjającym ci znaku Strzelca. Przyniesie on spore oczyszczenie i odmienienie twojej świadomości. Cała twoja energia ulegnie poprawie. Poczujesz, jakbyś doznał uwalniającego restartu, ale to dopiero w nocy. Przez cały dzień będziesz za to bił się z myślami i rozpamiętywał, co mogłeś zrobić lepiej.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Twoje cele, marzenia i plany zostaną przesunięte na wyższą półkę i możesz sobie zdawać sprawę z tego, że w tej chwili są po prostu nieosiągalne. Coś innego będzie teraz pilniejsze do zrobienia. Większa część energii planetarnych skupia się na znaku Strzelca, co może działać na ciebie jak płachta na byka. Wszyscy niepoprawni optymiści w twoim otoczeniu zostaną przez ciebie sprowadzeni na ziemię.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Możesz poczuć, że nareszcie pewien uciążliwy konflikt zbliża się do jakiegoś szczęśliwego finału. Wypracowałaś sobie kompromis, z którego będziesz niezwykle zadowolona. Szykuje się pozytywny przeskok oraz nowa jakość w twoich relacjach. W tym dniu będziesz żyła nadzieją i wyczekiwaniem na tę najistotniejszą wiadomość.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Nie będziesz zbyt zadowolony z cudzego sukcesu, ale trzeba będzie to przełknąć. Dzisiaj ktoś inny zbierze laury, a ty będziesz musiał uznać czyjąś wyższość. Niestety takie dni też się zdarzają i czasami przyda ci się na głowę zimny prysznic. W tym dniu to nie tylko prysznic, ale nawet lodowata kąpiel. Ale przecież ty, jak żaden inny znak potrafisz stosować w życiu maksymę, że co nie zabije to wzmocni...

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Wielkimi krokami zbliżają się na niebie wydarzenia, które są związane z ogromną siłą oddziaływania na ciebie Strzelcu. Już za moment do ruchu prostego wraca twój patron, czyli Jowisz – i wszystko stanie się prostsze, radośniejsze i bardziej soczyste. Na dodatek wiąże się to z Nowiem Księżyca w twoim znaku, na który będziesz wyczekiwać cały dzień. Przed tobą wielka przestrzeń, która rozciąga się aż po horyzont. Napotkani dzisiaj ludzie są zesłani przez przeznaczenie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Nie ma lekko. Trzeba się godzić na to, co proponują w twoim mniemaniu nieco niezrównoważone osoby, ponieważ zostaniesz przegłosowany. Nów Księżyca w znaku Strzelca odbywa się w twoim dwunastym domu, więc możesz mieć poczucie, że to, co otwiera się dla innych, dla ciebie odwrotnie – kończy pewne etapy, znajomości czy przedsięwzięcia. Podejdziesz do tego ze stoickim spokojem.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj masz ogromny natłok nowych informacji i bodźców. Możesz się zagubić w gąszczu informacji, doznań, telefonów i propozycji. Uważaj, ponieważ nie wszystkie pytania są warte odpowiedzi. Dopiero po uściśleniu się Nowiu Księżyca w znaku Strzelca odnajdziesz jasność i klarowność oglądu, zatem dzisiaj się nie deklaruj. Graj na zwłokę.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Jowisz, który znajduje się w dwudziestym ósmym stopniu twojego znaku, będzie już za kilkadziesiąt godzin poruszał się ruchem prostym. To, na co czekałaś, może się zadziać w ekspresowym tempie. Miej oczy otwarte. Przed tobą masa, tym razem już naprawdę, niepowtarzalnych okazji. Kolejnej powtórki z rozrywki nie będzie! Ktoś zaproponuje przygodę, pracę bądź wycieczkę życia. Bierz.

Znaczenie kart Tarota - Królowa Buław

Królowa Buław to przedostatnia na dworze kart Buław z Małych Arkan. Przypisywanymi znakami zodiaku są Ryby i Baran, planetą Mars, a żywiołem ogień. Nie jest to najlepszy znak dla relacji osobistych, może oznaczać zazdrość i fałsz. W pozycji prostej kojarzona jest z naturalnym autorytetem, energiczną i aktywną kobietą na stanowisku, dojrzałej i niezależnej, ale jednocześnie optymistycznej. Może oznaczać sukces zawodowy. W pozycji odwróconej zwiastuje zaborczą, zazdrosną, mściwą i kontrolującą kobietę.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Blazenka Babic/Getty Images

Pozostałe wiadomości