Horoskop

Horoskop na niedzielę. Tego dnia poczujemy się silniejsi

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Rozgwieżdżone niebo

Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc przez większość dnia znajduje się w znaku Koziorożca. Po godzinie 23.06 rosnący Srebrny Glob przejdzie do znaku Wodnika. Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 27 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Dzisiaj będziemy czuli się silniejsi i bardziej poukładani. Codzienne czynności sprawią nam przyjemność i z radością spędzimy wspólne godziny z bliskimi. Doświadczymy satysfakcji płynącej z wypełniania swoich ról rodzinnych i społecznych. Wieczór będzie pełen relaksu, którego poszukamy w internecie.

Horoskop dzienny na niedzielę, 27 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj będziesz wykazywał się większą niż zazwyczaj cierpliwością. Rosnący Księżyc w znaku Koziorożca sprawi, że w twoich poczynaniach pojawi się spokój i determinacja. Zadziałasz według jasno sprecyzowanego planu. Wokół ciebie pojawią się nestorzy rodziny, którym coś ułatwisz.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Niedziela będzie się toczyć tak jak lubisz. Sam będziesz decydować o tym czym się dzisiaj zajmiesz. Rosnący Księżyc w znaku Koziorożca umożliwi ci realizowanie twoich założeń. Dzisiaj czas na zdrowy egoizm i pilnowanie swoich interesów, nawet jeśli to tylko odpoczynek lub posiłek, który zjesz w spokoju.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

W tym dniu ktoś zrobi na tobie naprawdę mocne wrażenie. Możesz mieć poczucie, że czyjeś doświadczenia i wiedza są dla ciebie bezcenne. Słuchaj uważnie, ponieważ dobre rady, które będą ci udzielone są czymś, z czego zrobisz doskonały użytek już niebawem. Niedziela będzie całkiem przyjemna, ale wypełniona jakąś nauką.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Rosnący Księżyc w opozycyjnym znaku Koziorożca sprawi, że spotkane dzisiaj osoby będą nieprzypadkowe i przypomną ci o tym, jakie tak naprawdę powinno być twoje partnerstwo. Po południu dojdzie do tak zwanego zrządzenia losu i wydarzy się coś nieoczywistego. Z godziny na godzinę zaczniesz dojrzewać do jakiejś decyzji, którą uświadomisz sobie późnym wieczorem a wdrożysz w najbliższych dniach.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzisiaj trochę się zamkniesz i postanowisz pobyć sam ze sobą. Układ na niebie poniekąd wymusi samotność, ale będzie to bardzo na rękę. Masz trochę dość towarzystwa i przejadły ci się sztuczne uprzejmości przy niedzielnym stole. Dzisiaj postawisz na relaks w samotności, być może z książką w ręku.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Księżyc nadal przebywa w sprzyjającym ci znaku Koziorożca. To świetna wiadomość, ponieważ dzisiaj możesz spodziewać się dobrej atmosfery w domu. Wśród bliskich ci osób zapanuje zgoda i zajmiecie wspólne stanowisko w jakiejś sprawie. W sprawach sercowych jednak ciągle bez przełomu.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Rosnący Księżyc w znaku Koziorożca układa się w kwadraturę z twoim znakiem zodiaku. Niedziela nie układa się po twojej myśli. Dzisiaj pojawią się jakieś dziwne perturbacje na gruncie domowym. Będziesz chciała się komuś zwierzyć z swojego kłopotu, ale prawdopodobnie nikt nie będzie miał dla ciebie czasu.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzień będzie dla ciebie korzystny pod względem okazji do odpoczynku i relaksu. Księżyc w znaku Koziorożca wszystko poukłada i wyciszy twoje nerwy. Spiszesz sobie jakieś listy czynności do wykonania, pogrupujesz obowiązki. Będziesz skupiony i zadziałasz skutecznie we wszystkim co sobie założysz. Ciekawa informacja sprowokuje cię popołudniu do dyskusji.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Nie będzie okazji do tego, aby się wyszumieć. Dzisiaj trzeba zająć się jakimiś bardziej przyziemnymi czynnościami. Ktoś przyniesie ci pewną przestrogę, bądź informację, która ma sprawić, że zastanowisz się przed jakimś niezbyt fortunnym krokiem. Trzeba być rozsądnym i działać z głową na karku.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Rosnący Księżyc aż do wieczora znajduje się w twoim znaku zodiaku. Będziesz mieć do czynienia z dobrymi emocjami i lekką atmosferą, która bardzo cię ucieszy i rozluźni cię psychicznie. Nie odmawiaj spaceru lub jakiejś innej formy aktywności, którą ktoś ci zaproponuje. Dowiesz się w ten sposób o pewnych sensacjach towarzyskich.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Możesz czuć się jeszcze nieco spięty i zestresowany piętrzącymi się obowiązkami, które gdzieś tam masz z tyłu głowy. Zostaw na razie te kwestie, zajmij się czymś przyjemniejszym. Myślenie o tym, co masz do zrobienia w najbliższych dniach, w niczym nie pomoże. Dzisiaj popołudniu postaraj się dla siebie o jakąś drobną nagrodę, aby doładować sobie baterie na nadchodzący tydzień.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Niedziela przyniesie ci oddech i sympatyczne chwile w dobrych okolicznościach. Po ciężkim tygodniu zapragniesz kontaktu z przyrodą i relaksu ze świeżym powietrzem w tle. Możliwe, że wieczorem zwrócisz uwagę na jakieś kwestie formalne i sprawy związane z czynnościami dokumentacyjnymi, które w najbliższych dniach trzeba dopełnić.

Znaczenie kart Tarota - 3 Mieczy

Karta ta ukazuje nam wyjątkowo bolesny obraz - serca z trzema mieczami wbitymi w nie. Karcie przypisany jest znak zodiaku Waga, planeta Saturn i żywioł powietrza. W pozycji prostej zwiastuje zdradę, zranienie i rozstanie, a nawet rozwód i rozczarowanie partnerem. Należy przygotować się na walkę, łzy i koniecznością pogodzenia się ze stratą. W pozycji odwróconej świadczy o żałobie i stracie, może ostrzegać przed złamaniem danego słowa, a także chorobliwej zazdrości i zablokowanie u siebie potencjału do zdrowienia z danych doświadczeń.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Shawn Jones / EyeEm

Pozostałe wiadomości