Horoskop

Horoskop na poniedziałek. Trzy znaki zodiaku dostaną szansę na poznanie kogoś szczególnego

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja

Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 21 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce ostatni dzień przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Wagi. Wieczorem, po godz. 18:15 Srebrny Glob przejdzie do znaku Skorpiona. Czeka nas dość optymistyczne i energetyczne otwarcie nowego tygodnia. 

Uściślający się nad ranem trygon pomiędzy Słońcem a Jowiszem jest dobrze rokującym układem, który większości znakom dorzuci dodatkową porcję radości do grafiku dnia. Ponadto Merkury i Wenus przebywające w znaku Strzelca będą zacieśniać swoje pozycje, tak aby wieczorem spotkać się w gorącym uścisku i utworzyć doskonale działającą koniunkcję. Poniedziałek będzie obfitował w szybko spływające, ekscytujące, ale pozytywne informacje. Możemy również spodziewać się rozkwitu kontaktów towarzyskich, a znaki takie jak Bliźnięta, Wagi i Strzelce mogą nawet zapoznać kogoś, kto nie na żarty przemebluje im już niebawem cały świat.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 21 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Poczujesz się silniejszy, a w związku z tym twoje nastawienie do świeżo rozpoczynającego się tygodnia będzie całkiem optymistyczne. Dobrze dla ciebie rokuje spotkanie Wenus i Merkurego w sprzyjającym ci Strzelcu. Okaże się, że twoje kontakty z innymi są jeszcze bardziej owocne i sympatyczniejsze niż zakładałeś. Dzisiaj wszystko przyspieszy, ale to dla ciebie doskonała informacja.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Przed tobą niezbyt korzystne otwarcie tygodnia. Musisz się przygotować na marudzenie szefa i jakieś pomyłki, które trzeba będzie prostować w miejscu pracy. Jakoś przez to przebrniesz, ale ochoty nie masz na to za grosz. Dopiero wieczorem, po przejściu Księżyca do znaku Skorpiona ktoś bliski znacznie poprawi ci humor.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Szykuje się świetny i kolorowy poniedziałek. Już od wczesnego rana okaże się, że coś zyskujesz – uznanie, dobre słowo, propozycję zawodową? Wszystkie te przyjemne podarunki to szczodry gest Merkurego, który znajduje się w objęciach Wenus i zamierza się dzielić swoim szczęściem z całym światem, a z tobą, swoim podopiecznym w szczególności.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Zdążysz załapać się na dobroczynny wpływ trygonu Słońca i Jowisza w ostatnich stopniach wodnego żywiołu. To świadczy o tym, że twoje ambicje zawodowe mogą zostać zaspokojone. Możliwe również dobre wieści dotyczące współpracy z zagranicą lub też informacje od członków rodziny przebywających poza granicami kraju. Dzień zaliczysz do udanych, ponieważ wieczór trzyma dla ciebie najlepsze w zanadrzu.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Koniunkcja Merkurego i Wenus w sprzyjającym ci znaku Strzelca przysporzy ci popularności. Czeka cię spory ruch. Dzień będzie upływał na licznych kontaktach towarzyskich, wymianie wiadomości i smsów z osobami, które będą wykazywać zainteresowanie twoją osobą. Możliwe również krótkie, liczne i udane podróże po sprawunki bądź w interesach.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzięki trygonowi pomiędzy Jowiszem a Słońcem będziesz działać szybciej i skuteczniej. Wykażesz się wiedzą, umiejętnościami a informacje, które są w twoim posiadaniu okażą się bezcenne jeśli chodzi o załatwienie pewnej sprawy dla kogoś, na kim ci zależy. Wieczorem możesz liczyć na to, że ktoś się sowicie odwdzięczy.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Szykuje się wyborny poniedziałek. Twoja patronka znajduje się dzisiaj na randce z Merkurym. Nie pozostaje nic innego jak wyluzować, przestać się bać i ruszyć na spotkanie z przygodą. Ktoś może zaproponować jakąś wycieczkę, wspólne wyjście do kina czy na premierę. Są naprawdę małe szanse na to, że będziesz zdana sama na siebie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj będziesz miał okazję do szybkiego zarobku. Z łatwością pozbędziesz się jakiegoś przedmiotu lub części garderoby. Masz szczęście do sprzedawania wszystkiego z zyskiem, więc jeśli ktoś nie może czegoś spieniężyć, niech powierzy ci taką transakcję, a w mig się z tym uporasz. Humor będzie ci dopisywał przez cały dzień.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Czyż może być coś przyjemniejszego niż dobry biznes, świetne towarzystwo, miła zabawa i sukces? Jeśli urodziłeś się w pierwszych dniach znaku Strzelca nie daj dłużej czekać Fortunie i koniecznie biegnij po jakiś loteryjny kupon. Nawet jeśli jesteś Strzelcem urodzonym w dwóch pozostałych dekanatach, w żadnej mierze nie powinieneś narzekać na to, co się dzisiaj wydarzy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Można powiedzieć, że poniedziałek zacznie się dla ciebie dość szorstko i nieprzyjemnie. Możesz być delikatniejszy niż zazwyczaj i odbierać to, co mówią na twój temat inni bardzo dotkliwie. Księżyc, który przebywa w znaku Wagi nie współgra z twoim znakiem i dlatego będziesz się czuć niekomfortowo. Dopiero wieczorem, kiedy Srebrny Glob zmieni położenie zrelaksujesz się i zrzucisz z siebie jakiś ciężar.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Tydzień rozpoczniesz z wielkimi planami. Gdzieś z tyłu głowy masz sporą wizję wszystkiego, co chciałbyś w tym tygodniu wykonać i w poniedziałek poczynisz ku temu pierwsze kroki. Sprzyja ci koniunkcja Wenus i Merkurego, więc śmiało przeprowadzaj w pracy rozmowy na trudne tematy ponieważ pójdzie lepiej niż myślałeś. Wieczorem po przejściu Księżyca do znaku Skorpiona poczujesz duże zmęczenie.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Przebywający w końcówce twojego znaku Jowisz będzie dzisiaj w pozytywnym trygonie ze Słońcem, dlatego możesz odczuć, że wokół ciebie pojawia się więcej pozytywów. Złapiesz dobry nastrój i możesz być nieco bardziej niż powinnaś rozrzutna Rybko. Sięgniesz głębiej do portfela pod wpływem chwilowego optymizmu. Uważaj, aby nie kupić czegoś, co tak naprawdę nie jest niczym wartościowym.

Znaczenie kart Tarota - Paź Buław

Paź Buław to pierwsza z kart z dworu Buław. Jej znakiem zodiaku jest Baran, a planetą Mars, żywiołem z kolei ogień. W pozycji prostej zwiastuje dobre rzeczy - romantyczne lub ciekawe spotkania, dobre wiadomości, gotowość do podjęcia działań, nowy zawód lub perspektywy nowej pracy. Możliwe, że pojawi się zaproszenie do wspólnego przedsięwzięcia, a my będziemy gotowi do podjęcia działania. W pozycji odwróconej świadczy o nadchodzących złych wiadomościach, braku wytrwałości i zdecydowania, ale również o chorobie. W takiej sytuacji należy spodziewać się utrudnień w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: ifc2/Getty Images

Pozostałe wiadomości