Horoskop dzienny na niedzielę. Czas na sprawianie przyjemności innym

Horoskop dzienny na niedzielę, 19 września 2021 r.
Horoskop dzienny na niedzielę, 19 września 2021 r.
Źródło: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN
Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc przebywa w znaku Ryb. Srebrny Glob staje się na niebie coraz bardziej widoczny i dąży do ostatniej Pełni w lunarnym cyklu, która odbędzie się już za kilkadziesiąt godzin. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 19 września 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzień spędzimy w sposób zaskakujący. Będziemy szukać uczuciowego spełnienia i porozumienia w relacjach oraz akceptacji ze strony bliskich osób.

Księżyc w znaku Ryb sprawi, że kwestie duchowe i emocjonalne będą dla nas dzisiaj szczególnie ważne. Poświęcimy się i postaramy się sprawić innym więcej przyjemności, nawet swoim kosztem.

Horoskop dzienny na niedzielę, 19 września 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Ktoś będzie chciał popsuć Ci niedzielę i puści w ruch jakieś pomówienia. Zarzuty wobec Ciebie, albo bliskich Ci osób będą bardzo nieprzyjemne. Twoje kontakty z rodziną nie będą udane, ale zamiast się tym przejmować puść plotki mimo uszu i ciesz się swoim wolnym dniem. Wieczorem dobry humor powróci.

Horoskop dzienny - Byk

Na niebie układy planet będą Ci sprzyjać. Możesz się kimś zauroczyć, albo przynajmniej być pod dużym wrażeniem pewnej osoby. Będziesz spędzał miło czas w szerszym gronie. Czeka Cię jakiś doskonały obiad w doborowym towarzystwie. Twój głód wrażeń będzie dzisiaj zaspokojony.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Niedziela zapowiada się dość nerwowo. Rosnący Księżyc w znaku Ryb sprawi, że nie zdołasz utrzymać nerwów na wodzy. Będziesz mieć wrażenie, że najbliżsi robią Ci na złość. Swój niedzielny czas spędzisz bardziej tak jak musisz niż tak jak chcesz.

Horoskop dzienny - Rak

To może być bardzo udana niedziela. Twoja uwaga będzie skupiona na członkach Twojej najbliższej rodziny i na partnerstwie. Twoje samopoczucie i stan zdrowia ulegną poprawie. Będziesz miło spędzał czas, a otoczenie będzie wysyłać Ci sygnały, że jest z Ciebie bardzo zadowolone.

Horoskop dzienny - Lew

W Twoim otoczeniu pojawi się ktoś, kogo nie masz ochoty widzieć. Ta osoba będzie dość napastliwa i nie odpuści jeśli chodzi o spotkanie. Nie wykręcisz się od niechcianych rozmów i konieczności tłumaczenia się ze swoich wyborów. Lepiej mieć to już za sobą. Wieczorem zaatakuje Cię migrena.

Horoskop dzienny - Panna

Księżyc w opozycyjnym znaku Ryb szykuje się już do Pełni. Otrzymasz jakieś zaskakujące zaproszenie, które wywoła jednak uśmiech na Twojej twarzy. Dzień będzie się układał po Twojej myśli. Poradzisz sobie ze wszystkimi zaplanowanymi na dzisiaj sprawami.

Horoskop dzienny - Waga

Niedziela niesie Ci pewne nieporozumienia i poczucie samotności. Ktoś może odwołać jakieś spotkanie lub wymigać się od rozmowy. Zauważysz, że Twoja kondycja i samopoczucie nie jest takie jak być powinno. Idź na spacer do lasu bądź do parku, odśwież się na powietrzu zamiast zamykać się przed laptopem.

Horoskop dzienny - Skorpion

Przed Tobą intensywny i satysfakcjonujący dzień. Księżyc w sprzyjającym Ci znaku Ryb sprawi, że z łatwością roztoczysz swój urok i wdzięk przed zachwyconym otoczeniem. Będziesz się czuć atrakcyjny i doceniony. Czeka Cię sukces towarzyski, a w rodzinie przyjemne chwile i miłe wiadomości.

Horoskop dzienny - Strzelec

Księżyc będzie w nieharmonijnym położeniu względem Twojego znaku. Uważaj dzisiaj na sprawy związane z podróżą, prowadzeniem auta bądź komunikacją miejską. Jeśli możesz nie wybieraj się w jakieś ryzykowne, dalekie podróże, jednak jeżeli jest to nieuniknione postaraj się pilnować dokumentów i nie zostawiaj bagażu bez opieki.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Układ na niebie przygotował Ci kilka rodzinnych niespodzianek. Ktoś poinformuje Cię o jakimś przedsięwzięciu, w którym bliskie Ci osoby będą brać udział. Możesz poczuć się trochę urażony, że nikt wcześniej nie pytał Cię o zdanie. Po południu i wieczorem zaczniesz odczuwać problem z podnoszącym się ciśnieniem.

Horoskop dzienny - Wodnik

Atmosfera w Twoim związku będzie dzisiaj ciężka. Ktoś może mieć do Ciebie jakieś przedawnione żale. Ty też nie będziesz raczej chętny do kompromisów czy negocjacji. Możecie się na poważnie skonfliktować. Rozczarowanie tym dniem będziesz próbował zrekompensować sobie jakąś aktywnością fizyczną. Uważaj na urazy.

Horoskop dzienny - Ryby

Twoja wytrwałość, konsekwencja i cierpliwość zostaną nagrodzone. W relacji temperatura przyjemnie się podniesie. Przed Tobą pozytywne wydarzenia i duża aktywność towarzysko-rodzinna. Będziesz dzisiaj tryskać dobrym humorem i nawet przyrządzanie smakołyków dla bliskich Ci osób sprawi Ci sporo przyjemności.

Czym jest tantra? Seks, a może coś więcej?

Popularnie określenie tantra kojarzy się z seksem tantryjskim. Jednak praktyka ta wywodzi się z systemu tantr, czyli ezoterycznych praktyk medytacyjnych, których źródła znajdują się w hinduizmie i buddyzmie. Praktyka seksu tantrycznego wywodzi się z buddyzmu, odmiany tybetańskiej. Tantry w Tybecie są tekstami świętymi, a do tego praktyka medytacji zawartych w tantrach najczęściej dozwolona jest tylko dla zaawansowanych mnichów. Dzieje się tak ze względu na to, że praktyki te związane są z różnego rodzaju czynnościami tabuizowanymi, jak właśnie seks.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Czy mężczyźni czytają horoskopy?

Źródło: x-news

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości