Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku w dniach 13.09-19.09?

Horoskop tygodniowy
Horoskop tygodniowy
Źródło: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online
Tydzień rozpocznie się Pierwszą Kwadrą Księżyca w znaku Strzelca, zatem będziemy działać szybko, trochę bez zastanowienia, ryzykując więcej niż w innych okolicznościach. Niestety przyjdzie za to szybko zapłacić, ponieważ już we wtorek 14.09 na niebie utworzy się utrudniająca rzetelną ocenę faktów opozycja pomiędzy Słońcem ze znaku Panny a Neptunem w znaku Ryb. Będziemy trochę oszołomieni. Sprawdź horoskop tygodniowy od 13 do 19 września dla wszystkich znaków zodiaku.

W środę 15.09 dawny bóg wojny, czyli Mars wkroczy do znaku Wagi, w którym czuje się słabszy. Znaki ogniste (Baran, Lew, Strzelec) będą osłabione, poirytowane i drażliwe. Bardzo trudnym dniem w tym tygodniu będzie piątek. Kwadratura Wenus i Saturna może spowodować kłopoty finansowe, zaburzenia na rynkach i zawirowania na giełdach. W miłości pod koniec tygodnia będziemy mało wyrozumiali.

Horoskop tygodniowy 13.09-19.09

Horoskop tygodniowy - Baran

Przed Tobą skomplikowany tydzień, w którym dobre wpływy będą przeplatać się z tymi mniej sympatycznymi. We wtorek możesz zrobić jakieś głupstwo, za które przyjdzie słony rachunek. Trudności przysporzy Ci również przejście Marsa do opozycyjnego znaku Wagi. To postawi Twoje partnerskie plany pod znakiem zapytania. Trzeba będzie skupić się na obowiązkach, ignorować złe fluidy i nie wdawać się w zbędne dyskusje. Po weekendzie karta się odwróci i znowu będziesz na wozie.

Horoskop tygodniowy - Byk

To będzie bardzo udany początek tygodnia. W kwestiach Twoich uczuć możesz liczyć na przychylność. Podobnie, jeśli chodzi o finanse. Niestety od czwartku, planetarny klimat zacznie się dla Ciebie oziębiać. Możesz stać się nadpobudliwy i zirytowany. Piątkowa kwadratura Saturna i Twojej opiekunki Wenus sprawi, że poczujesz się, jakbyś coś tracił. Możesz mieć niedosyt i mieć przeczucie, że ktoś zgarnie najlepsze kąski, pomimo tego, że bardzo się starałeś. Uważaj na kłopoty ortopedyczne.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

W ciągu najbliższych dni możesz ponieść jakąś stratę przez nieuwagę bądź roztargnienie. Na szczęście szybko się z tego otrząśniesz i stwierdzisz, że łatwo odrobisz te braki. Od 15.09 Mars w trygonie powietrza doda Ci siły i będziesz w lepszej fizycznie formie niż ostatnio, przestaniesz również tyle marudzić. Pod koniec tygodnia niestety wyjdzie na jaw coś, co chciałeś ukryć przed swoją partnerką bądź partnerem. Bardzo prawdopodobne, że chodzi właśnie o tę stratę z poniedziałku -wtorku. Kłótnia partnerska blisko weekendu bardzo prawdopodobna.

Horoskop tygodniowy - Rak

Możesz liczyć na duże przyspieszenie w sprawach zawodowych oraz w kwestiach finansowych. Układ planet zaktywizuje dla Ciebie nowe kontakty towarzyskie, ale głównie pomoże Ci w odpowiednim uruchomieniu swoich znajomości, tak abyś mógł uzyskać coś atrakcyjnego. Podwyżkę, ważny projekt, jakąś posadę, o której marzyłeś. Na Twoją niekorzyść od 15.09 będzie grał Mars w znaku Wagi, który uruchomi pewne stare dolegliwości. Mogą się odezwać bóle nerek bądź żołądka.

Horoskop tygodniowy - Lew

Przed Tobą bardzo ciekawy tydzień. Czekają Cię ważne zmiany na gruncie Twojego życia zawodowego. Ktoś chętnie zaprosi Cię do swojego zespołu współpracowników. Masz dokonały okres, aby ubiegać się o zmianę stanowiska na takie, które będzie Cię wreszcie w pełni satysfakcjonowało. Bezrobotne Lwy trafią w tym tygodniu na sensowną ofertę od pracodawcy. Uważaj jednak we wtorek. Układ na niebie może wpuścić Cię w uczuciowe maliny i nie do końca dobrze rozpoznasz cudze intencje. W piątek odezwie się ktoś z przeszłości, kto będzie chciał znowu zamieszać w Twoim życiu.

Horoskop tygodniowy - Panna

Tydzień rozpocznie się bardzo ciężko. Niemal wszystko będzie szło jak po grudzie. Kwadra Księżyca w znaku Strzelca jest w niekorzystnym dla Ciebie położeniu, co może cię zirytować i rozdrażnić już od poniedziałku. Kolejny dzień przyniesie opozycję Neptuna i przebywającego w Twoim znaku zodiaku Neptuna, co z kolei wpłynie na przytępienie Twojego refleksu i zdolności dedukcji. Dopiero koniec tygodnia będzie Cię wzmacniał. W piątek możesz liczyć na trygon Plutona i przebywającego w Twoim znaku Słońca, który pomoże Ci postawić na swoim.

Horoskop tygodniowy - Waga

Wkroczenie Marsa do Twojego znaku (15.09) będzie dla Ciebie ważnym wydarzeniem. Ta ognista planeta doda Ci asertywności, zwiększy Twoją aktywność i optymizm. Pozycja Marsa pomoże również w budowaniu Twojej atrakcyjności jako partnera bądź partnerki. Tydzień będzie kończył się mniej przyjemnie. W piątek (17.09) na niebie dojdzie do kwadratury Twojej patronki, czyli Wenus i twardego Saturna, który pozbawi Cię taryfy ulgowej i zmusi do wywiązania się ze zobowiązań, obietnic i zadań, których się podjęłaś. Ukróci również pewne przywileje. Nie martw się, tylko na kilka dni.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

W tym tygodniu Twoje decyzje poczynione kilkanaście dni temu staną się w większości nieaktualne. Dadzą o sobie znać problemy rodzinne i partnerskie. Osoby, z którymi rozstałeś się w nieciekawej atmosferze, będą się odzywać i wymagać wyjaśnienia zaległych spraw. Do Twoich drzwi może niespodziewanie zapukać nieproszony gość. Z kwestiami uczuciowymi również musisz się obchodzić bardzo delikatnie. Ktoś ma dość Twojego rządzenia się, więc, aby zachować relacje w dobrym stanie, musisz spuścić z tonu.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Tydzień rozpocznie się mocnym akcentem. Pierwsza Kwadra Księżyca w Twoim znaku sprawi, że staniesz się widoczny dla szerszego grona. Wyeksponujesz swoje zalety i umiejętności. Wydarzenia będą toczyć się w błyskawicznym tempie. Jednak po kilku dniach pojawią się trudności. Możesz spodziewać się kłopotów ze swoim układem trawiennym. Nie załamuj rąk, po prostu narzuć sobie trochę dyscypliny, której ostatnio Ci brakuje. Kwadratura Wenus i Saturna zmusi Cię w piątek do trzeźwego spojrzenia na swoją sytuację i słabości.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

W ciągu najbliższych dni zmienisz swoje nastawienie do świata. Poświęcisz więcej czasu na sprawy ducha i własnego rozwoju. Nagle zaczniesz pytać siebie, czy jesteś zadowolony ze swojej pracy, miejsca zamieszkania czy związku. Trudny wpływ Marsa, który od 15.09 będzie zmuszał Cię do autorefleksji i spowoduje, że zwolnisz tempo. Pod koniec tygodnia kwadratura Wenus i Twojego patrona Saturna przyniesie Ci jakieś rozgoryczenie na gruncie partnerskim. Zaczniesz dostrzegać, że od dłuższego czasu trapi Cię dylemat, z którym trzeba się będzie wreszcie zmierzyć. W zdrowiu pojawią się kolejny raz kłopoty ze stawami bądź kręgosłupem.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Czeka Cię pracowity i wypełniony po brzegi tydzień. Będziesz starać się wywiązać ze wszystkiego, ale spiesz się, po będzie to łatwiejsze w poniedziałek i wtorek, kiedy pójdziesz wraz z falą Pierwszej Kwadry Księżyca w sprzyjającym Ci znaku Strzelca. Później zaczną pojawiać się kłopoty. Kwadratura Wenus i znajdującego się w Twoim znaku Saturna utrudni Ci życie pewnymi procedurami, przepisami i zmianą wymogów formalnych. Na Twoim gruncie partnerskim powieje nagle chłodem i ktoś zacznie się wycofywać z Wszej relacji, dlatego powinieneś uprzedzić fakty i zorganizować coś, żeby uatrakcyjnić Wasz związek.

Horoskop tygodniowy - Ryby

To będzie wymagający tydzień. Poniedziałek może być dla Ciebie bardzo denerwujący - pozycja Księżyca w kwadraturze do Twojego znaku postawi Cię na równe nogi. Wtorkowa opozycja Słońca i patrona Ryb, czyli Neptuna dołoży kłopotów wynikających z niedomówień i braku informacji, na które czekasz. Twoje nerwy będą napięte do granic. W pracy czekają na Ciebie pokusy, którym nie powinieneś ulegać, ponieważ wyprowadzą Cię na manowce. Sytuacja poprawi się odrobinę od piątku, ale do tego czasu musisz sprawdzać wszystko kilka razy, nie robić ryzykownych transakcji i trzymać się wyraźnych ram oraz swoich dotychczasowych zasad.

Krzywy krzyż, czyli ormiański znak wieczności – Arevakhach

Symbol ten bywa zaliczany do swastyk – jest do nich nieco podobny. Podobnie jak oryginalne swastyki może się kręcić w prawo lub lewo. Jest to dziewięcioramienna gwiazda spiralnie skręcona. Znajdowany był na wielu architektonicznych zabytkach oraz ceramice kultury ormian. Początkowo symbolizował on koncepcję wiecznego niebiańskiego życia. Po piątym wieku stał się częścią symboliki Chaczkarskiej.

Zobacz także:

Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości