Gwiazdy

"Żony Miami" od czwartku 20 stycznia w TVN 7

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
TVN
Żony Miami
Żony Miamix-news
wideo 2/6
x-newsŻony Miami

"Żony Miami" to nowy program, który skradł serca widzów na platformie Player.pl. Jego bohaterkami jest pięć Polek - pięknych i bogatych mieszkanek Florydy. Od czwartku 20 stycznia ich losy będzie można śledzić na TVN 7.

"Żony Miami" w TVN 7

"Żony Miami" spełniają swój amerykański sen i czerpią z życia pełnymi garściami. Mieszkanki Florydy pokazują, jak wygląda ich codzienność. Życie jak w bajce, czyli markowe stroje, luksusowe samochody i jachty, prestiżowe imprezy oraz przystojni mężczyźni. Tak wygląda życie pięciu bohaterek nowego programu.

Pięć wyjątkowych Polek mieszka w najmodniejszym i najbardziej luksusowym mieście wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie wypoczywają milionerzy oraz największe gwiazdy światowego show-biznesu. Do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami w poszukiwaniu ekskluzywnego apartamentu.

"Inspirujące kobiety"

Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga LegoszDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Kim są "Żony Miami"?

W programie występuje pięć Polek. Aneta Glam-Kurp jest byłą modelką i miłośniczką kotów. Od 9 lat życiowa partnerka George’a – jednego z najbogatszych mieszkańców Miami. Mieszka w przepięknej rezydencji z widokiem na ocean. Na swoim ogromnym jachcie organizuje najsłynniejsze i najbardziej wystawne przyjęcia, o których jest głośno w całym Miami.

Sylwia Graff jest prawniczką i szefową fundacji, która pomaga samotnym matkom. Ma 5-letniego synka. Sylwia to fanka luksusu i piekielnie drogich samochodów. Uwielbia podróże. Wolny czas spędza na swoim wielkim jachcie lub podróżując po całym świecie prywatnym jachtem z rodziną i przyjaciółmi.

Ela Pruszyńska jest projektantką i prawdziwą bizneswoman. Ma troje bardzo utalentowanych nastolatków. Od niedawna singielka, czekająca na prawdziwą miłość. Królowa szalonych imprez. 

Ewa Sama to miłośniczka zdrowego trybu życia, zapalona tenisistka, żona amerykańskiego Włocha i spełniona mama trzech synów. Perfekcyjna pani domu. Kuchnia to jej królestwo, a ona bez wątpienia jest królową sztuki kulinarnej. 

Karolina Antoniades jest influencerką, stylistką i fotografką. Żona Greka - Kostka, przedsiębiorcy w branży finansowej oraz mama Atheny. Ciekawa świata i ludzi. Ciągle podejmuje nowe wyzwania i stawia sobie coraz wyżej poprzeczkę.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości