Gwiazdy

Heidi Klum opowiedziała o ubezpieczeniu swoich nóg. Jedna z nich jest warta więcej niż druga

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Wiadomości z show-biznesu
Wiadomości z show-biznesu Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Heidi Klum jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych modelek świata. Mimo upływu lat nadal cieszy się wspaniałą sylwetką i lubi eksponować swoje nogi. Okazuje się, że są one ubezpieczone, ale na różne kwoty. Z jakiego powodu?

Figura Heidi Klum

Heidi Klum karierę rozpoczęła mając 18 lat. Szybko stała się znana na całym świecie. Brała udział w pokazach Victoria's Secret obok Naomi Campbell, Karolíny Kurkovej czy Gisele Bündchen. Reklamowała produkty Chanel, a sesje zdjęciowe z jej udziałem można było znaleźć m.in. w magazynach "Vogue", "Elle", "Marie Claire" czy "Glamour". Choć ma 48 lat i jest mamą czwórki dzieci, nadal cieszy się niesamowitą figurą.

- Zawsze mi się podobało eksponowanie nóg i nadal to robię, nosząc super krótkie minispódniczki. Myślę, że nogi są seksowne. Lubię skupiać uwagę na nogach, kiedy wychodzę na czerwony dywan - zdradziła Heidi Klum w wywiadzie dla "People" w 2017 roku.

Heidi Klum o ubezpieczeniu nóg

Modelki często ubezpieczają części swojego ciała. W programie Ellen DeGeneres wyemitowanym w poniedziałek 17 stycznia, Heidi Klum zdobyła się jednak na niecodzienne wyznanie. Ujawniła, że ubezpieczyła swoje nogi na wypadek kontuzji. Polisa ma wysokość dwóch milionów dolarów, jednak jedna z nóg ubezpieczona jest na niższą kwotę niż druga.

- W młodości wpadłam w szkło i mam na prawej nodze sporą bliznę. Obecnie nakładam tyle samoopalacza, że nie widać różnicy, ale o wiele cenniejsza jest ta druga noga. (...) To dziwne, co robią niektórzy ludzie - podsumowała nieco żartobliwie Heidi Klum.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości