Gwiazdy

Rodzina Macieja Stuhra wkrótce się powiększy? Żona aktora opublikowała wymowne zdjęcie

Gwiazdy

Maciej Stuhr

Katarzyna Błażejewska-Stuhr, żona Macieja Stuhra, zaskoczyła swoich obserwujących zdjęciem z niecodziennej sesji. Na opublikowanej na Instagramie fotografii prezentuje się z wyraźnie widocznym ciążowym brzuszkiem. Czy znany aktor po raz kolejny zostanie ojcem?

Sesja zdjęciowa Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr

Katarzyna Błażejewska-Stuhr zawodowo zajmuje się psychodietetyką, dietetyką kliniczną, a także prowadzi bloga o zdrowym odżywianiu. Żona Macieja Stuhra wie wszystko o przyjaznych dla naszego organizmu potrawach i chętnie dzieli się swoją wiedzą z innymi. Swoje rady publikuje w mediach społecznościowych.

Ostatnio na Instagramie Katarzyny pojawił się post, który zelektryzował fanów ekspertki. Żona Macieja Stuhra opublikowała bowiem zdjęcie, na którym prezentuje pokaźnych rozmiarów ciążowy brzuszek.

Okazuje się jednak, że Katarzyna szykuje się nie do porodu, a do wydania eBooka o żywieniu kobiet w ciąży. Opublikowana przez nią fotografia była efektem sesji zdjęciowej promującej wydawnictwo, a Błażejewska-Stuhr jedynie "odtworzyła" błogosławiony stan.

Dziś sesja zdjęciowa i powrót do tego "błogosławionego stanu"

– napisała pod postem.

Ekożycie na co dzień w rodzinie Stuhrów

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr starają się na co dzień żyć ekologicznie. W studiu Dzień Dobry TVN powiedzieli, do jakich zasad się stosują, by być jak najbardziej eko. Maciej i Katarzyna wspólnie wychowują syna Tadeusza, oraz syna Katarzyny z pierwszego związku - Stanisława. Uważają, że dzieci trzeba edukować od najmłodszych lat, dając im dobry przykład.

Zobacz też:

Żona Macieja Stuhra ma dość: „Zakładam kaganiec mężowi”

Maciej Stuhr z żoną o ich ekologicznym życiu: "Nasza Wielkanoc też będzie eko!"

Maciej Stuhr. W "Diagnozie" gra dla żony

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości