Gwiazdy

Żona Joe Bidena w szpitalu. Co się stało?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Joe Biden, Jill Biden

Pierwsza Dama USA Jill Biden przeszła w szpitalu zabieg medyczny. Żona urzędującego prezydenta zraniła się w nogę podczas wizyty na Hawajach. Poleciała tam prosto po ceremonii otwarcia IO Tokio 2020.

Jill Biden ranna na Hawajach

Żona Joe Bidena nadepnęła na ostry przedmiot podczas spaceru na plaży na Hawajach. Do zdarzenia doszło w miniony weekend, podczas spotkania przy grillu zorganizowanego przez rodziny amerykańskich żołnierzy stacjonujących na wyspach.

- Żona prezydenta jest już po zabiegu, w czasie którego lekarze usunęli pozostałości po ostrym przedmiocie, który wbił się w jej stopę na plaży na Hawajach - poinformował jej rzecznik Michael LaRosa.

Żona Joe Bidena w szpitalu

Zabieg Jill Biden wykonano w Narodowym Wojskowym Centrum Medycznym im. Waltera Reeda.

- Po zbadaniu rany przez personel medyczny nie jest jasne, jaki przedmiot spowodował zranienie - powiedział LaRosa.

- Rana jest teraz czysta, wolna od infekcji i oczekuje się, że dobrze się zagoi - dodał rzecznik Pierwszej Damy USA.

Jill Biden - kim jest?

Jill Tracy Jacobs Biden urodziła się 3 czerwca 1951 roku w Hammonton w stanie New Jersey, a dorastała w Willow Grove w Pensylwanii, na obrzeżach Filadelfii. Pochodzi z rodziny o włoskich korzeniach. Jej dziadek zmienił nazwisko Giacoppa na amerykańskie Jacobs.

Joe Bidena poznała w 1975 roku, rok po tym, jak rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem - Billem Stevensonem. Joe Biden i Jill Tracy Jacobs wzięli ślub w Nowym Jorku w 1977 roku. Parze urodziła się córka - Ashley Blazer Biden, która ma obecnie 40 lat.

Kim jest syn prezydenta Bidena – Hunter? Zdradza Piotr Kraśko. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości