Gwiazdy

Rodzina Szczęsnych świętuje 4. rocznicę ślubu. Wojtek zachwycony Mariną „Najpiękniejsza kobieta na ziemi"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

21 maja Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko świętowali czwartą rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Zarówno piosenkarka, jak i piłkarz zamieścili w mediach społecznościowych zdjęcia z ich bajkowego ślubu. Wojciech zdobył się także na romantyczny wpis. Jak podsumował życie u boku Mariny?

Wojtek Szczęsny o małżeństwie z Mariną

Marina i Wojtek Szczęsny w 2016 roku powiedzieli sobie sakramentalne tak. Uroczystość odbyła się w Grecji, a zakochanym towarzyszyła tylko najbliższa rodzina. Chociaż od ślubu mijają już cztery lata, para wciąż jest w sobie tak samo zakochana. W 2018 roku Szczęśni doczekali się synka Liama.

Z okazji 4. rocznicy ślubu zarówno Marina, jak i jej mąż pochwalili się na Instagramie zdjęciami z wielkiego wydarzenia. Piłkarz zdobył się także na czułe słowa. Jak przyznał, życie u boku tak pięknej i dobrej żony, jest jak sen.

4 lata temu ożeniłem się z moją najlepszą przyjaciółką i najpiękniejszą kobietą na ziemi, Mariną. Odtąd każdy dzień jest jak sen!

– wyznał Wojciech Szczęsny na Instagramie.

Internauci zachwyceni słowami Szczęsnego

W dniu rocznicy wszyscy życzyli Marinie i Wojtkowi wiele szczęścia, wytrwałości i wielu wspólnych lat. Nie da się ukryć, że post opublikowany przez piłkarza wywołał wielki podziw internautów. Pod zdjęciem rozgorzała lawina komentarzy, w której fani zachwycali się romantycznym wpisem Szczęsnego.

Pięknie! Kolejnych wspaniałych lat razem!

– czytamy.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości