Gwiazdy

Marina Łuczenko z tęsknoty za mężem zaśpiewała wzruszającą piosenkę. „Kochanie, wiesz, że śpiewam to dla Ciebie”

Gwiazdy

Marina Łuczenko z tęsknoty za mężem zaśpiewała wzruszającą piosenkę. „Kochanie, wiesz, że śpiewam to dla Ciebie”

Koronawirus rozdzielił wiele rodzin, w tym między innymi Marinę Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego. Para nie widziała się już od ponad miesiąc. Wokalistka tęskni za mężem i swoje uczucia postanowiła wyrazić poprzez piosenkę. Tekst utworu daje wiele do myślenia.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny – życie na odległość

Marina Łuczenko musiała pogodzić się z chwilową rozłąką z mężem. Po tym, jak u jednego z piłkarzy Juventusu wykryto koronawirusa, Wojciech Szczęsny został objęty kwarantanną. Bramkarz obecnie przybywa w Turynie, a Marina z Liamem w Warszawie.

Prawdopodobnie już wkrótce Wojciech powróci do rodziny, jednak przekraczając granice Polski, ponownie zostanie objęty kwarantanną na dwa tygodnie. Piosenkarka w czasie rozłąki próbuje się relaksować.  W mediach społecznościowych umieszcza filmiki, na których śpiewa bądź tańczy.

Piosenka dla męża

Marina przebywając z synkiem w Warszawie, postanowiła oddać się pasji, jaka jest muzyka. Niestety tęsknota za mężem cały czas o sobie przypomina. Na Instagramie artystka umieściła dwa filmiki. Na jednym z nich zaśpiewała utwór „I want you around”, który zadedykowała ukochanemu Wojciechowi.

Kochanie, wiesz, że śpiewam to dla Ciebie

 - napisała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
70
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0