Gwiazdy

Marina Łuczenko wydała nowy singiel. Szczęsny jest zachwycony!

Gwiazdy

Marina Łuczenko wydała nowy singiel. Szczęsny jest zachwycony!

Marina Łuczenko-Szczęsna powraca na muzyczny rynek. Artystka po przerwie wydała nowy singiel. Do współpracy zaprosiła znanego polskiego rapera. 

Wczoraj odbyła się oficjalna premiera piosenki i teledysku Mariny. Artystka przy projekcie współpracowała z polskim raperem Kabe. Jak podoba wam się nowy utwór? Mąż artystki, Wojciech Szczęsny nie może wyjść z zachwytu!

Powrót Mariny

Artystka już od dłuższego czasu zapowiadała nadchodzący teledysk do piosenki „News”. Piosenkarka kilka dni temu pokazała fanom na Instagramie zdjęcie z planu teledysku. Niestety jeszcze przed premierą w sieci ukazały się skradzione kawałki klipu. Z tego powodu artystka była zmuszona pokazać jego efekty wcześniej, niż było to planowane.

[…] Co do faktu, że w sieci ukazał się skradziony fragment teledysku tego typu, działania regulowane są przez przepisy prawa autorskiego!!!! Ktoś ewidentnie chciał popsuć moją premierę, ale to się nie uda […]

Dziś piosenkę wraz z teledyskiem oficjalnie możemy zobaczyć na kanale Mariny.

MaRina - nowy singiel

Wczoraj w kinie Luna odbyła się oficjalna premiera klipu. Marina zaprezentowała piosenkę „News”, która w całości zaśpiewana jest w języku polskim. Na wydarzeniu pojawili się  przyjaciele rodziny Szczęsnych, m.in. Anna Lewandowska.

O czym jest piosenka MaRiny?

Nowy utwór piosenkarki to apel przeciwko hejtowi w sieci, z którym codziennie zmaga się tysiące internautów. Autorami tekstu są: Mateusz Kochaniec, Kabe i Marina Łuczenko-Szczęsna. Natomiast autorami muzyki są: Marina Łuczenko-Szczęsna, Jan Szarecki, Piotr Kozieracki, Kabe. 

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
86
13
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0