Gwiazdy

Coldplay - kiedy premiera nowej płyty "Everyday Life"?

Okładka płyty Coldplay Everyday Life

Fot. instagram.com/coldplay

Gwiazdy

Coldplay - kiedy premiera nowej płyty "Everyday Life"?

Okładka płyty Coldplay Everyday Life

Fot. instagram.com/coldplay

Coldplay wraca z nową płytą. Zespół przygotował album "Everyday Life" i jest on podzielony na dwie części Sunrise i Sunset. Na nowy krążek zespołu musieliśmy czekać 4 lata. Premiera najnowszego albumu Coldplay już w listopadzie. 

Coldplay informuje o nowej płycie 

Coldplay wydaje nową płytę "Everyday Life". Premiera ma się odbyć 22 listopada. Zespół w dość ciekawy sposób informuje o swoim nowym wydawnictwie. Coldplay postanowił postawić na tradycyjną komunikację. Niektórzy fani zespołu informację o nowej płycie dostali na piśmie, w formie tradycyjnego listu. Jednak większość fanów mogła zapoznać się z informacja za pomocą mediów społecznościowych. Zespół zamieścił post, w którym opublikował zdjęcie papierowego listu. 

Drodzy przyjaciele. Od stu lat pracowaliśmy nad rzeczą o nazwie  "Everyday Life".  Podwójny album przeznaczony dla jednego fana. Jedna część nazywa się Sunrise, a druga  Sunset. Ukaże się on 22 listopada. Jest o tym, co czujemy. 

Promocja płyty Coldplay w mediach tradycyjnych 

Promocja płyty odbywa się w sposób dość nietypowy. Zespół pokusił się także o anonse w gazetach. Reklamę o dacie premiery nowej płyty oraz o liście utworów zamieścili w tradycyjnych lokalnych gazetach! 

Sama grafika płyty również jest zachowana w stylu z przeszłości. Okładkę płyty zdobi zdjęcie zespołu w stylu fotografii sprzed 100 lat. Zespołowi towarzyszy niemiecki filozof Friedrich Nietzsche, który pozuje z saksofonem. 

Truck lista albumu "Everyday Life"

Sunrise

1. Sunrise

2. Church

3. Trouble In Town

4. BrokEn

5. Daddy

6. WOTW / POTP

7. Arabesque

8. When I Need A Friend

Sunset

1. Guns

2. Orphans

3. Èkó

4. Cry Cry Cry

5. Old Friends

6. بنی آدم

7. Champion Of The World

8. Everyday LifeOstatnia płyta zespołu Coldplay "A Head Full of Dreams" ukazała się w 2015 roku. Najnowsza płyta "Everyday Life" ma się ukazać już 22 listopada. Zespół prowadzi już przedsprzedaż swojego wydawnictwa. Na stronie Coldplay możemy zobaczyć, co grupa przygotowała dla swoich fanów. "Everyday Life" trafi do serwisów streamingowych, mozna ja kupić w formie płyty CD, płyty winylowej oraz kasety magnetofonowej. 

Coldplay opublikował w internecie, do bezpłatnego odsłuchu, dwa utwory ze swojej najnowszej płyty. Nie czekając na to, aż płyta pojawi się w sklepach, utwór Arabesque z płyty "Everyday Life", z części  Sunrise możemy przesłuchać już w internecie. 

Arabesque z Sunrise możesz posłuchać tutaj: 

Natomiast, z drugiej części płyty: Sunset, możemy przesłuchać oraz zobaczyć klip do utworu Orphans. 

Coldplay, Orphans z Sunrise słuchaj tutaj: 

Zobacz film: Kulisy koncertu Coldplay w Polsce. Źródło: Dzień Dobry TVN. 

Co sądzisz o tym artykule?
69
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0