Gwiazdy

Gwiazdy na otwarciu nowego atelier Tomasza Ossolińskiego

Gwiazdy

Gwiazdy na otwarciu nowego atelier Tomasza Ossolińskiego

Wczoraj odbyło się uroczyste otwarcie nowego butiku Tomka Ossolińskiego. Na miejscu pojawiła się Basia Pasek, która dziś w Dzień Dobry TVN zdała relację z wydarzenia. 

Tomasz Ossoliński zorganizował wczoraj otwarcie nowego atelier. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd, wśród nich: Małgorzata Bela, Jerzy Antkowiak, Rafał Królikowski, Katarzyna Sokołowska, Mateusz Damięcki, Anna Męczyńska, Aleksandra Konieczna, Paweł Orleański i Joanna Orleańska, Monika Olejnik i Jacek Borcuch.

Każdy projektant marzy o tym, żeby zbudować sobie i stworzyć wymarzone miejsce do pracy. Mnie się to udało.

 – przyznał Tomasz Ossoliński.

Nowe atelier Tomasza Ossolińskiego

Projektant przyznał, że nowe miejsce nie jest tylko innym pomieszczeniem, gdzie ubrania są szyte na miarę, ale także salonem, gdzie znajdują się gotowe projekty.

Wiele osób zawsze pytało, kiedy będę mógł coś kupić lub będę mogła coś kupić z wieszaka. No i stąd jest to spotkanie.

Jak w nowym atelier czują się gwiazdy?

Wśród osób, które zjawiły się na wielkim otwarciu, pojawiła się m.in. aktorka Aleksandra Konieczna.

W tym miejscu jeszcze całkiem niedawno wspinałam się na rusztowania. Dlatego, że miałam ten zaszczyt i przyjemność, że Tomasz szył mi pierwszą suknię tego atelier.  

– wspomina.

Najlepiej ubrany polski mężczyzna

Jak mężczyźni odnajdują się w świecie mody? Basia Pasek będąc na wydarzeniu postanowiła zapytać polskich celebrytów, kto jest najlepiej ubranym polskim mężczyzną. Na liście najmodniejszych osób znaleźli się Tomasz Ossoliński, Olivier Janiak oraz Donald Tusk.

Bardzo lubię, jak ubiera się Piotr Kraśko. Jest bardzo elegancki, stonowany. Myślę, że to jest jedna z lepiej ubranych postaci na ryku polskiej, męskiej mody.

- przyznał Maciej Zień.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
77
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0