Gwiazdy

Ewelina Lisowska zabrała fanów w podróż do Włoch. Jej zdjęcia budzą zachwyt

Gwiazdy

Ewelina Lisowska

Włochy są krajem chętnie odwiedzanym przez turystów. Wszystko za sprawą pięknych krajobrazów, zabytków i smacznej kuchni. Wybrała się tam również Ewelina Lisowska. Dzięki bogatej fotorelacji fani również mogą poczuć niezwykły klimat odwiedzanych przez nią miejsc. Co zobaczyła wokalistka?

Ewelina Lisowska w Wenecji

Ewelina Lisowska w pełni korzysta z wolnego czasu. Podczas tegorocznych wakacji piosenkarka zdążyła już odwiedzić Chorwację i Węgry. Aktualnie przebywa we Włoszech, gdzie może cieszyć sięnaprawdę pięknymi widokami. Na planie jej podróży pojawiła się między innymi Wenecja, którą wokalistka zobaczyła już po raz trzeci. Dopiero teraz jednak zdecydowała się na rejs gondolą.

To miasto po prostu zachwyca! Nigdy nie mogę się napatrzeć na te piękne kamieniczki

- napisała w jednym z postów

Miłość do tego miasta wyraziła również pod fotografią, na której widać, jak pozuje na Placu św. Marka.

Kocham Wenecję! ❤️✨

- czytamy.

Ewelina Lisowska w Włoszech

Wenecja nie jest jedynym miejscem, jakie odwiedziła podczas swoje podróży Ewelina Lisowska. Wokalistkę mogliśmy zobaczyć również w Watykanie – enklawie położonej na terytorium Włoch.

Bazylika Świętego Piotra jest po prostu przepiękna ✨ Świątynię ozdabiają dzieła takich mistrzów jak Gianlorenzo Bernini, Michał Anioł czy Antonio Canova. Warto zobaczyć! ?

- polecała.

Ewelina Lisowska we Włoszech

Włoska wyprawa Eweliny Lisowskiej nie mogła się też odbyć bez wizyty w Rzymie. Piosenkarka miała okazję zobaczyć słynne Koloseum i barokową Fontannę di Trevi.

Rzym zawsze był na liście moich miejsc do odhaczenia ✅ Jeszcze tydzień temu nie spodziewałam się, że tu będę ? Uwielbiam spontaniczne wypady, a ten póki co należy do moich ulubionych

- pisała kilka dni temu.

Ewelina Lisowska pochwaliła się również swoimi zdjęciami z Neapolu, Florencji i z parku archeologicznego Paestum. Trzeba przyznać, że artystka prezentuje się wspaniale.

Przenieś się we włoskie klimaty również dzięki pysznym potrawom Crisitny Catese. Oto, co podczas czerwcowej wizyty w Dzień Dobry TVN przygotowała w naszej kuchni:

Zobacz także:

Maja Kuczyńska - królowa podniebnych akrobacji. "Szpagat w powietrzu jest łatwiejszy do zrobienia"

Program telewizyjny, w którym dzieci obserwują nagich dorosłych. Rodzic: "Nie mamy żadnych zastrzeżeń"

Zofia Zborowska w zupełnie nowej odsłonie. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości