Gwiazdy

Wielki finał "Top Model". Po emisji stacja TVN Style rusza ze specjalnym programem

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Top Model - Michał Piróg

W środę 7 grudnia na antenie TVN odbędzie się finał 11. edycji "Top Model". To jednak nie koniec emocji. Zaraz po emisji ostatniego odcinka, kanał TVN Style nada program specjalny, którego gospodarzem będzie Mateusz Hładki, dziennikarz Dzień dobry TVN. Czego możemy się spodziewać?

Wielki finał "Top Model" 11 – co będzie się działo?

Już za kilkanaście godzin dowiemy się, do kogo trafi tytuł Top Modelki. W tegorocznej rywalizacji do finału dotarły trzy dziewczyny. O wygraną 11. edycji "Top model" rywalizować będą Klaudia, Michalina i Natalia. Zwyciężczynię programu wybiorą widzowie za pomocą SMS-ów. Galę poprowadzą Joanna Krupa i Michał Piróg. Na fotelach jurorskich zasiądą: Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka oraz gość specjalny – Anja Rubik.

Przed emisją odcinka przygotowania do finału można śledzić na antenie TVN już od samego rana - w specjalnym materiale na żywo w Dzień Dobry TVN oraz podczas wejścia live o 19:35, po "Faktach".

Wielki finał "Top Model" i współpraca z TVN Style

To nie koniec atrakcji, jakie stacja przygotowała dla fanów Top Model. Po raz pierwszy w historii programu na antenie TVN Style zobaczymy wejście na żywo ze studia, w którym odbędzie się finał.  Pierwsze zaplanowano o godz. 13:20, by pokazać kulisy wielkich przygotowań. O godzinie 23:10 tuż po zakończeniu finału, kobiecy kanał wyemituje 30-minutowy program specjalny. Tam gospodarz Mateusz Hładki porozmawia m.in. z Anją Rubik.

Jeżeli nie wiecie, co robić 7 grudnia o godzinie 21:30 to już wiecie, wielki finał Top Model, włączacie telewizory i oglądacie finał 11. Sezonu top model, a jeżeli nie wicie, co zrobić później po tych emocjach, to jak już się dowiecie, kto wygrał, to się przerzucacie na TVN Style, bo tam kontynuacja i tak do końca roku – powiedział Michał Piróg.

Poza TVN Style wszystkie wejścia antenowe i program po finale zobaczyć będzie można też w serwisie Player.pl.

Top Model - Klaudia El Dursi
Top Model - Klaudia El Dursi

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: materiał prasowy

Pozostałe wiadomości