Gwiazdy

Finał "Top Model". Jakie emocje towarzyszą finalistkom?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Piotr Wojtasik
Dziś wieczorem finał „Top Model”
Dziś wieczorem finał „Top Model”Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

"Top Model" to jeden z najbardziej popularnych programów emitowanych przez stację TVN. Już w środę, 7 grudnia, poznamy zwyciężczynię 11. edycji programu. Jakie emocje towarzyszą uczestniczkom? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.

Finał "Top Model". Czego możemy się spodziewać?

Michalina Wojciechowska, Natalia Woś oraz Klaudia Nieścior to finalistki 11. edycji programu "Top Model. W środę, 7 grudnia, o 21. 35 dowiemy się, która z nich sięgnie po laur zwycięstwa. Klaudia przyznała, że choć już niedługo wszystko się wyjaśni, to stres jeszcze się nie pojawił. - Myślę, że wieczorem przyjdzie. Jestem bardzo podekscytowana - powiedziała finalistka "Top Model".

Kasia Sokołowska, reżyserka pokazów mody i jurorka "Top Model" w jednym z postów w mediach społecznościowych wyznała, że 11. edycja show była bardzo wyjątkowa. - Dla mnie bardzo wzruszająca, z dwóch powodów. Raz, że mamy naprawdę świetnych uczestników, świetnie przygotowanych, bardzo wyrównany, niesamowity finał, aż się boję, co będzie wieczorem. Natomiast jeszcze, prywatnie, ten wątek mój osobisty spowodował, że ta edycja jest dla mnie absolutnie szczególna. Myślę, że wszyscy to czują - powiedziała Kasia Sokołowska.

Finał "Top Model". Jak cel postawiły przed sobą uczestniczki programu?

- Już wcześniej miałam styczność z modelingiem. Przez pandemię to mi się troszkę rozjechało i udział w tym programie utwierdził mnie w tym, że to jest coś, co kocham, co naprawdę chcę robić i w co będę twardo brnęła, nawet po zakończeniu programu - powiedziała Michalina Wojciechowska.

- Ja rok temu się nie dostałam, odpadłam. Jednak myślę, że był to dla mnie taki kopniak, taki bardzo pozytywny, bo wyciągnęłam z tego wnioski, myślę, że to była słuszna decyzja. To jest dla mnie niesamowite, że rok temu nawet nie marzyłam o tym, żeby być w finale, [...], myślę, że cały ten progres, ta praca, którą włożyłam, nie była na darmo - wyznała Natalia Woś.

Jakie atrakcje czekają widzów? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Piotr Wojtasik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości