Gwiazdy

Czesław Mozil współpracuje z dziećmi. Na naszej scenie zaprezentował "Karate muzo"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Czesław zapowiada inwazję nerdów

Każdy z nas już od najmłodszych lat kształtuje w swojej głowie mniejsze i większe marzenia. Czesław Mozil wraz z grupą 700 dzieci stworzył wyjątkowy projekt. Poprzez tę muzyczną inicjatywę pragnie przekazywać najmłodszym, że warto podążać za marzeniami i nie wstydzić się swoich zainteresowań. O szczegółach artysta opowiedział w Dzień Dobry TVN.

Czesław Mozil – projekt muzyczny z dziećmi w roli głównej

Czesław Mozil od dłuższego czasu pracuje nad nową płytą. Po współpracach z wieloma artystami, tym razem postanowił zaangażować do swojego projektu dzieci. Te poznał w Uniejowie, w jednym z hoteli. Szybko okazało się, że utalentowane maluchy są kuzynostwem. Cała dziewiątka gra, śpiewa oraz trenuje karate.

- Na tym nagraniu wystąpiło ponad 700 dzieci z całej Polski. Chodzi o to, by jednak wyciągnąć młodzież, żeby poznali się z rozrywką, żeby młodzież inspirowała się nawzajem – tłumaczył muzyk. Do nagranych utworów planowane są także teledyski.

Jak współprace wspominają dzieci? - Była luźna atmosfera i jest to dla nas cenne doświadczenie – powiedziała jedna z dziewczynek.

Czesław Mozil – o czym jest nowa płyta?

Nowa płyta opowiada o pasjach i hobby. Zachęca młodych ludzi do samorozwoju oraz ośmiela do podejmowania prób w poszukiwaniu tego, co sprawia im przyjemność i radość bycia sobą. Usłyszymy tu piosenki opowiadające o wielu zainteresowaniach: od powszechnych gier komputerowych, przez miłość do czytania książek, komiksów, rysowania, aż po …marzycielstwo. Są to piosenki, które w warstwie tekstowej, mają motywować młodych ludzi do odkrywania swoich pasji nawet wtedy, jeśli nie są one popularne lub powszechne. Mówi o tym m.in. pierwszy singiel pt. "Zostań Nerdem" promujący album.

Czesław Mozil na scenie Dzień Dobry TVN

Na scenie Dzień Dobry TVN Czesław wraz z kuzynostwem wykonał utwór "Karate muzo". Posłuchajcie tego wykonu.

Czesław Mozil i Rodzeństwo w piosence „Karate Muzo”
Czesław Mozil i Rodzeństwo w piosence „Karate Muzo” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości