Gwiazdy

Natalia Siwiec spędza Wielkanoc w Meksyku. Inne gwiazdy również świętują w "ciepłych krajach"

Gwiazdy

Natalia Siwiec

Mimo że w Polsce od połowy marca mamy kalendarzową wiosnę, to pogoda wciąż jest bardzo kapryśna. Część polskich gwiazd ruszyła w poszukiwaniu słońca za granicę. Zobaczcie, kto w tym roku spędza Wielkanoc w tropikach.

Natalia Siwiec w Meksyku

Natalia Siwiec już od początku tego roku przebywa w Meksyku razem z Mariuszem Raduszewskim i ich córką, Mią. Niedawno pojawiły się nawet plotki, jakoby para kupiła nieruchomość za oceanem. Sami zainteresowani nie odnieśli się jednak jeszcze do tych rewelacji. Nie zanosi się też na to, żeby Natalia Siwiec zamierzała wracać do Polski. Na jej instagramowym profilu pojawiło się właśnie wielkanocne zdjęcie z palmami w tle. - Wesołych świąt! Zdrowia i spokoju, kochani piękni ludzie - dopisała.

Przy okazji, gwiazda pochwaliła się smukłą sylwetką w koronkowej kreacji. Jej partner zaskoczył z kolei oryginalną stylizacją z niecodziennym nakryciem głowy.

Zosia Ślotała z rodziną w tropikach

Jak dowiadujemy się z mediów społecznościowych Zosi Ślotały, projektantka również świętuje Wielkanoc za granicą. Towarzyszą jej mąż oraz córki. Co prawda, gwiazda nie zdradziła, na jaki kierunek się zdecydowała, jednak zdjęcie i opis nie pozostawiają żadnych złudzeń - rodzina wypoczywa z dala od Polski. - W tym roku pierwszy raz w życiu idziemy boso na śniadanie Wielkanocne! Życzymy Wam Wesołych Świąt - napisała obok rodzinnej fotki.

Hiszpańskie święta Soni Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz już od kilku dni wypoczywa w Hiszpanii. To właśnie tam aktorka razem z rodziną spędza też Wielkanoc. Jak wyjawiła w podpisie pod ostatnim zdjęciem, jedno z jej dzieci czuje się w kraju Cervantesa jak w domu. Gwiazda również bardzo dobrze odnalazła się w Hiszpanii. Czyżby planowała przeprowadzkę na stałe? O tym jak na razie nic nie wiadomo.

Małgorzata Socha zabrała bliskich za granicę

Na Hiszpanię, a konkretnie na Wyspy Kanaryjskie, zdecydowała się także Małgorzata Socha. Aktorka wyjechała z Polski już tydzień temu. Swój wypoczynek rozpoczęła bardzo aktywnie, bo od wycieczki górskiej. W Wielką Sobotę zgodnie z tradycją zasiadła razem z dziećmi do malowania pisanek. Pogoda sprzyjała, toteż gwiazda oddała się dekorowaniu jajek w samym stroju kąpielowym.

Klaudia El Dursi z rodziną na Zanzibarze

Klaudia El Dursi od kilku miesięcy przebywa na Zanzibarze, gdzie powstają nowe odcinki programu "Hotel Paradise". Gwiazda jest więc w tropikach nie tyle z wyboru, co służbowo. Nie jest jednak samotna. Towarzyszą jej partner oraz synowie.

A Wy jesteście zwolennikami spędzania świąt w Polsce czy może jednak wolicie zagraniczne wyjazdy?

Zobacz wideo: Z jajek robi prawdziwe dzieła sztuki

Zobacz też:

Agnieszka Włodarczyk pokazała rodzinne zdjęcie przy świątecznym stole. Aktorka urodę odziedziczyła po mamie

Co zrobić z jedzeniem, które zostaje po Wielkanocy? Możemy oddać je do "jadłodzielni"

Wielkanocne orędzie papieża Franciszka. "Zmartwychwstały Jezus jest nadzieją dla wielu ludzi młodych"

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości