Gwiazdy

Wakacyjna Agata Młynarska odpoczywa w Hiszpanii: "Nikt nie siedzi sobie na łbie""

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Agata Młynarska wybrała się ostatnio na wakacje. Dziennikarka wraz z mężem wybrała się do słonecznej Hiszpanii, gdzie wspólnie spędzili ostatnie tygodnie. Na swoim Instagramie postanowiła podzielić się wrażeniami z podróży.

Wakacje Agaty Młynarskiej

Po długich miesiącach spędzonych w kwarantannie Agata Młynarska i jej mąż Przemysław Schmidt postanowili zafundować sobie chwilę odpoczynku. Chcąc zminimalizować ryzyko ewentualnego zakażenia koronawirusem, para przeprowadziła dogłębną analizę aktualnych informacji dotyczących bezpieczeństwa. Ostatecznie, za cel podróży obrała Hiszpanię, gdzie udała się samochodem.

Po kilku tygodniach odpoczynku, przyszedł czas na powrót do Polski. Dziennikarka opublikowała na swoim Instagramie pożegnalny post z plaży w Dénii:

Plaża to dla mnie spotkanie z energią morza, które tu jest bajecznie ciepłe. Wczoraj wiał wiatr z Afryki i przyniósł 42 stopniowy upał. Dziś jest chłodniej ? Zatrzymuję to ciepło bo musi nam starczyć na długo... nieuchronnie czas wracać???

Agata Młynarska o sytuacji w Hiszpanii

Z uwagi na panujący kryzys epidemiologiczny, dziennikarka przedstawiła swoim fanom sytuację na hiszpańskich plażach. Młynarska zaznaczyła, że ludzie stosują się do zaleceń, noszą maseczki i zachowują dystans społeczny.

P.S. W okularach odbija się widok plaży, na której jak widać, nikt nie siedzi sobie na łbie, wszyscy pilnują dystansu i mają przy sobie maseczki. Plaża jest tu jedynym miejscem gdzie nie trzeba mieć ich na twarzy, jedynie przy sobie. Ale już po zejściu z niej, wszyscy je noszą i nie próbują nikogo, na czele z sobą samym, oszukiwać. Za brak maski wjeżdża kara min. 100 euro! Nikomu do głowy nie przychodzi, żeby nie stosować się do reguł?

Agata Młynarska o związkach

Agata Młynarska i jej mąż Przemysław są małżeństwem od sześciu lat. Para uchodzi za bardzo szczęśliwą, a dziennikarka nieraz podkreślała, że mąż jest dla niej ogromnym wsparciem.

Ostatnio prowadząca program "Eks-tra zmiana" udzieliła kilku rad dotyczących miłości, związków, samoakceptacji i radzeniu sobie po rozstaniu.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Jak dba o siebie Agata Młynarska? Dziennikarka zdradziła sekret swojego nienagannego wyglądu

Agata Młynarska opublikowała romantyczne nagranie z mężem. "Miłość się kręci"

Agata Młynarska o życiu po 50-tce: „Nie będzie mi nikt mówił, kiedy się kończę, a kiedy zaczynam”

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości