Gwiazdy

W "Mieście Kobiet" Katarzyna Sokołowska opowie o późnej ciąży

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
mat. pras. TVN Style

Przed nami 9. odcinek "Miasta Kobiet". Tym razem prowadzące będą gościć Kasię Sokołowską, reżyserkę pokazów mody, jurorkę i choreografkę, a także przyszłą mamę. W kolejnych częściach programu pojawią się także ekspertki, które opowiedzą o toksycznych relacji z bliskimi. Ostatnim tematem będzie problem dyskryminacji ze względu na wagę.

"Miasto Kobiet" - w 9. odcinku Kasia Sokołowska

Gościem 9. odcinka "Miasta Kobiet" będzie Kasia Sokołowska, reżyserka pokazów mody, choreografka i jurorka. Kasia ma 49 lat i za kilka miesięcy zostanie mamą. Tą wspaniałą wiadomością zaskoczyła wszystkich. Swoją ciążę nazwała: „cudem”. Wiele osób myślało, że Kasia nie chce mieć dzieci. W programie zdradzi, jaka jest prawda.

"Inspirujące kobiety"

Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga LegoszDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Choreografka do tej pory nie udzieliła żadnego wywiadu dotyczącego ciąży i macierzyństwa. Bardzo rzadko wypowiada się także w jakichkolwiek sprawach związanych ze swoim życiem prywatnym.

"Miasto Kobiet" - toksyczne relacje i walka z otyłością

W 9. odcinku programu Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska oraz Olga Legosz porozmawiają także o toksycznych relacjach w rodzinie.

Wielu z nas żyje pod presją utrzymywania związków za wszelką cenę. Tymczasem złe relacje są w stanie skutecznie zatruć nasze życie. Wiedzą o tym Zuzanna Kuhl, coach, terapeutka oraz dr n. farm. Ania Makowska, autorka książek. Ekspertki opowiedzą nam o swoich toksycznych relacjach z bliskimi oraz o tym, jak się od nich uwolniły. 

Jak rozpoznać toksyczną relację? Jak wpływa ona na nasze życie i kiedy jedynym rozwiązaniem jest całkowite zerwanie kontaktów? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w programie "Miasto Kobiet".

Ostatnim tematem, poruszanym w 9. odcinku programu, będzie problem dyskryminacji ze względu na wagę. "Tłusta świnia, ledwie się toczy", "ponad 100 kg czystego smalcu nosić na sobie, masakra", "chce mi się rzygać" - to tylko kilka cytatów, jakie gościnie "Miasta Kobiet", Janina Bąk, najsłynniejsza w Polsce statystyczka oraz Justyna Mazur-Kudelska, twórczyni podcastów kryminalnych, mogą o sobie przeczytać w mediach społecznościowych. Dziewczyny zmagają się z otyłością i mówią o tym otwarcie. 

Jak traktuje się osoby o większych ciałach? Czy otyłość jest ich wyborem czy chorobą? Dlaczego mierzą się z tak ogromnym hejtem i nienawiścią? Odpowiedzi znajdziecie w programie "Miasto Kobiet" 8 maja o 12:30 na antenie TVN Style.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: mat. pras. TVN Style

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości