Gwiazdy

20 lat od pierwszego odcinka programu "Big Brother". Jak uczestnicy wspominają udział w kultowym show?

Gwiazdy

W tym roku minie 20 lat od emisji I edycji "Big Brothera". Kultowy program zmienił oblicze telewizji, a my wciąż wspominamy pierwszych uczestników. Co u nich słychać? O życiu i pracy po zakończeniu show opowiedzieli nam Manuela Michalak, Alicja Walczak i Grzegorz Mielec.

Wspominamy pierwszą edycję programu Big Brother

Pierwsza edycja polskiej wersji "Big Brother" rozpoczęła się 3 marca 2001 roku, co oznacza, że w tym roku mija dokładnie 20 lat od emisji premierowego odcinka kultowego show. Program ten zmienił oblicze telewizji. Jak po latach wspominają go uczestnicy?

- Dzięki temu programowi był moment zwrotny. Dzięki tym doświadczeniom ja mogłam zrobić magisterkę jako dziennikarz. Teraz również prowadzę wywiady. Mam takie marzenie, aby poprowadzić program. Chodzi mi o rozwój osobisty, duchowy, aby przekazać sposoby dotarcia do nas, aby kształtować nas samych – powiedziała Alicja.

Manuela przyznała również, że gdyby 20 lat temu funkcjonowały media społecznościowe, uczestnicy mieliby znacznie więcej odsłon na swoich profilach, a rozpoznawalność w sieci przyniosłaby większe profity. Mimo wszystko głównym marzeniem uczestniczki wciąż jest wywoływanie uśmiechu na twarzach otaczających jej ludzi.

- Moją radością życiową jest niesienie uśmiechu wszystkim ludziom. Cały czas na swoim fanpage'u wrzucam jakieś śmieszne rzeczy – powiedziała Manuela.

Co działo się u uczestników przez 20 lat?

Ostatni raz widzowie śledzili życie uczestników 20 lat temu. Co przez ten czas zmieniło się u szalonego Grzegorza, głośnej Manueli i artystycznej duszy programu – Alicji?

Jak się okazuje, Alicja po emisji programu zajęła się edukacją. Uczestniczka skończyła trzy kierunki studiów dziennikarstwo na UW, Akademię Sztuk Pięknych oraz Szkołę Komunikacji Społecznej. Ponadto celebrytka pracowała też jako modelka oraz wzięła udział w dwóch filmach.

Rok temu zrobiłam również instruktora salsation. Jestem tłumaczem polsko-włoskim i malarką. Robię wystawy, sprzedaję obrazy. To tylko świadczy o takiej potrzebie wyrażania siebie

– powiedziała.

Manuela w 2018 roku ukończyła psychologię na uniwersytecie Adama Mickiewicz w Poznaniu. Aktualnie prowadzi salon fryzjerski oraz jest dyrektorem generalnym dystrybucji włosów w Polsce. W telewizji TVN przez 3 lata współprowadziła program "Maraton uśmiechu".

Grzegorz od 15 lat przebywa w Brazylii, gdzie promuje naszą kulturę. Jak przyznał, jego zadaniem jest opowiadanie o dokonaniach wielkich Polaków za granicą. Trzy lata temu mężczyzna zagrał polskiego nauczyciela Ojca Bonislau w brazylijskim serialu dla telewizji Globo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Ćwiczenia w niskiej temperaturze. Czy to sposób na efektywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej?

Gwiazdy nie oszczędzają na noworocznych wyjazdach. Gdzie znajduje się "wyspa ukochana przez bogaczy"?

Helena Deeds o rozłące z synem, pandemii i 10-leciu małżeństwa. Czy "żona Hollywood" przeprowadzi się do Warszawy?

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości