Gwiazdy

Tulia w świątecznym wydaniu. Na naszej scenie zespół zaśpiewał utwór "Nim gwiazda zgaśnie"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Tulia w utworze „Nim gwiazda zgaśnie”

Zespół Tulia przygotował świąteczny prezent dla swoich fanów. Najnowszy, drugi już album grupy, pt. "Nim gwiazda zgaśnie", trafił właśnie na sklepowe półki. Na naszej scenie wokalistki wykonały tytułowy singiel. Jak wam się podoba?

Tulia - świąteczna płyta

Świąteczny album "Nim gwiazda zgaśnie" jest drugim wydanym w tym roku krążkiem TULII. Wokalistki poprzez swoją twórczość pielęgnują tradycję, pokazują ją we współczesnej formie i co więcej, ciągle poszukują czegoś zaskakującego w polskim folklorze.

- Tym razem sięgamy po kolędy i pastorałki, które są częścią polskiej historii i tradycji. Chcemy, aby słuchacz odnalazł tu trochę ciepła, miłości i zwykłej radości. "Tuliowa" muzyka została wzbogacona o kolejne przepiękne brzmienia, do instrumentarium dołączyły między innymi szlachetne skrzypce – przyznały członkinie grupy.

Artystki otwarcie mówią, że album "Nim gwiazda zgaśnie" daje im poczucie spokoju i wspólnoty – spędzonego razem czasu i śpiewania. Czego możemy spodziewać się na nowym krążku? Oprócz kolęd i pastorałek z kanonu polskich śpiewników na płycie znalazły się także dwa autorskie utwory: "Gwiazdka z nieba" oraz "Nim gwiazda zgaśnie". 

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Tulia na scenie DDTVN

Na naszej scenie zespół Tulia zaśpiewał tytułową piosenkę "Nim gwiazda zgaśnie". Zobaczcie to wykonanie!

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości