Gwiazdy

Zespół 21 Gram na scenie Dzień Dobry TVN. Singiel "Funky Riff" zapowiada debiutancką EP-kę

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
21 Gram w piosence „Funky Riff”

Fani grupy 21 Gram często porównują ich do zespołu Poluzjanci, w którym śpiewał Kuba Badach. Bez wątpienia młodzi artyści mają z nimi wiele wspólnego. Grają podobną muzykę, która jest połączeniem różnych gatunków - funku, rocka i soulu. W Dzień Dobry TVN wykonali singiel "Funky Riff".

Zespół 21 Gram

21 Gram to paczka przyjaciół, która poznała się na studiach w Bydgoszczy. W skład grupy wchodzą: Kacper Andrzejewski (wokal), Kuba Kowalczyk (gitara), Filip Dzierżawski (gitara basowa) i Hubert Kostyra (perkusja). Z pasji do muzyki zrodził się pomysł, by założyć zespół, a inspiracje do tworzenia piosenek czerpią m.in. z rocka, soulu, funku czy popu.

Grają koncerty, mają już spore grono fanów, a przed nimi premiera debiutanckiej EP-ki. Wszystko wskazuje na to, że panowie niedługo podbiją branżę muzyczną swoim nietuzinkowym brzmieniem.

21 Gram - występ w Dzień Dobry TVN

Zespół 21 Gram zaprezentował swój drugi singiel "Funky Riff", który niejedną osobę poderwie do tańca. W trakcie występu prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman doskonale się bawiła i widać było, że wesoły utwór wpadł jej w ucho.

Z kolei Marcin Prokop wróży chłopakom świetlaną przyszłość. - Na koniec naszego programu trochę optymizmu. Są młodzi, całkiem ładni, zdolni, utalentowani. Mają drogie, zagraniczne instrumenty, brzmią dewizowo. Mają wszystko, żeby odnieść sukces - stwierdził prowadzący. - Zespół 21 Gram na scenie, troszkę się pobujamy - dodała Wellman.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości